-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ja klatkę rozkładam tylko jak bardzo bardzo muszę - tak o to nie lubię jak mi to żelastwo stoi bleee[/QUOTE] Bo masz dla dobermana :P -
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']o wiesz jaki byłby kwik w tej klatce - on jest mega wokalny :D [/QUOTE] Nie bądź taka pewna :) Nawet gad i ryjec były cichutko i szybko szły spać. -
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Klatka, klatka :D -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ło matko i to piękny :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']He,he ale fajnie Ciekawe jak utrzymują taki ładny ogród jak im pieski w kwiatkach leżą hi,hi [URL]http://img818.imageshack.us/img818/151/201207242.jpg[/URL][/QUOTE] Jakie pieski? Jeden burek podwórzowy leży, ale hrabia z miasta niet :] Dobrze, że foty wstawiłaś, ja mam te same :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Może on ma tych ogłoszeń za dużo? ;) A w ogóle, to kojarzę już kilka zwierzaków szukających domu > roku z imieniem Misio. Pech jaki? -
Leoś - sznaucer mini ze schroniska w Sosnowcu MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Super wieści :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Znaczy co kotecek - kocurek czy kotecek niespodzianka? No to drugie, bierzesz jednego kotka, a w środku niespodzianka - kilka następnych... Albo odchowała miot niedawno, ale ona taka młoda jest :( -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
zerduszko replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jak robię ogłoszenia psów z Bukowna, to wpisuję jako osobę kontaktową Angelika, ale tych psiaków nie ogłaszałam. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trochę był brudny, może ciut podrapany, bo kotów się boi bardziej niż wody. I chyba znów jajko niespodzianka :/ -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trop nie ten, tak mi spasowało. Dla nas Adolfina, dla świata Adi :) Pierwszy raz tak mam, że przychodzi zwierz i od razu mam imię, więc nie zamierzam kombinować. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dla tych co nie mają fb, przedstawiam Adolfinę. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina010.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina019.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina021.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina029.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina030.jpg[/IMG] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Szkoda psa, szkoda :( -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
zerduszko replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Co to za psiak nowy (ten łaciaty)? ;) [URL]http://images36.fotosik.pl/225/9c7eac8b8e657f99med.jpg[/URL] -
[QUOTE=*Monia*;19443690 Muszę sobie trzeciego sprawić żeby miał tak po trochu tych pozytywnych cech kundlic i by było super :evil_lol:.[/QUOTE] U mnie taka sama sytuacja i taka sama potrzeba :D Pytanie czy są takie psy? ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Koty na mieście gadają :lol: Rok temu wysiadam z auta i zostałam zaatakowana przez prawie identyczne kocie :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wygrała Pani kotka :lol: Aż przeglądałam foty czy to nie ta koteczka co ją tak marnie wydałam :/ -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Skąd pomysł, że mam co pokazywać? :P Zgadnij jaki kolor ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wychodzę dziś o 21 z autobusu, a tam czeka na mnie kot. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ukradłaś mi moja Panią Swissową i teraz nie dzwoni do mnie ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fajne to nowe legowisko :) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
zerduszko replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Gdybym mogła :D A w ogóle same ładne psy masz. I foty super! :) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
zerduszko replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Do ukradnięcie ;) Piękny! [url]http://farm9.staticflickr.com/8028/7664335854_6ffd0051eb_z.jpg[/url] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No bo to leci pewnie innym obwodem, czy jak to się zowie ;) To tak jak jednym przełącznikiem wyłączasz prąd w części pomieszczeń lub tylko w gniazdkach - nie masz tak?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)