Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ale ją energia rozpiera :D Super jest!
  2. No to niech będzie.... :P Myślałam, że dla... czarnucha :D
  3. Myślałam, że wszystkie miały "zostań" :D Psiury same z siebie mądre :) hihihi
  4. Na rżysku - czekają na komendę? ;)
  5. [quote name='malawaszka'][B]4x mniejsza :-D ona waży 3,8 kg :crazyeye: [/B][/QUOTE] Jakie 4? :-x:obrazic: Ale obadaj fotę, to skórka zdjęta :lol: [url]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/?action=view&current=Spacerjesienny1062.jpg[/url]
  6. Boska jest! Jak moja Klucha :P [url]http://img256.imageshack.us/img256/996/dsc0009ex.jpg[/url] Waszka - czy możemy jedną paczkę nadać, wspólna? ;)
  7. [quote name='annika']To czarne z wielgachnymi usiskami - faaaaaaaaaaajne:shiny:[/QUOTE] Wiesz co dobre :D
  8. [quote name='malawaszka']jej by pasowało agility - skoczna i wesoła - miałaby frajdę z tego na pewno[/QUOTE] Eee, pewnie mało zwrotna jest. I duża będzie. Ja to bym ją widziała w obi :D [quote name='wilczy zew']Przecież Kluska siedzi u Twojej Mamy,to tylko dwa.[/QUOTE] Nie zawsze, jak się księżniczce zachce. Czasem się zachciewa cały miesiąc, a szczególnie wtedy jak mam nowego psa :P A rodzynek to mi Szante przypomina :D
  9. Pójdę z nią pod most, jak mnie mąż wywali z trzema psami i czterema kotami :lol:
  10. Widze dwóch kolegów :D [url]http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=dscf1347ow.jpg&res=landing[/url] Boskie wakacje :)
  11. Dziękować :D Dobrze, że dobrze... ale co ciekawe, to mi któryś tam wet mówi, że kurczaka absolutnie nie przy taki sensacjach... kaszy tysz :P I bądź tu mundry ;)
  12. [quote name='malawaszka']zerduszko - dowiozę :D wybieraj :D mam teraz dwie czorne... ale z Laną by Cię wyeksmitowali z mieszkania więc wybór jest oczywisty :loveu:[/QUOTE] Oczywisty, bo ja nie chcę mikrusów :lol: Ach, gdybym mogła - sama bym przyjechała :D
  13. Zawsze mogę zmienić? ;)
  14. Trzeba by biedną maląwaszkę odciążyć :evil_lol: Tyle psów :evil_lol:
  15. Mogłam ukraść imię Twojego psa dla mojego kociaka? :lol:
  16. [quote name='malawaszka']i skacze wybijając się z czterech łap hahaha jest prześmieszna :lol:[/QUOTE] Nie rób mi tego! :(
  17. [FONT=Verdana][quote name='wilczy zew'][/FONT][FONT=Verdana]Tylko taki mały kąsek to przez każdy kaganiec sobie przetka.[/QUOTE][/FONT] A próbowałaś psa prowadzać w kagańcu o którym pisze? [quote name='malawaszka']ona ma dziwny ten brzusiol wiszący[/QUOTE] Kluch mój tez ma :/ Tylko mniej.
  18. [quote name='malawaszka'] Mamba ma świetne predyspozycje do aportowania [URL]http://img215.imageshack.us/img215/7807/dsc0095nb.jpg[/URL] [/QUOTE] Idź Ty... aaaaaaa ;( Chcę, chcę ;(
  19. [quote name='wilczy zew']Jak pies chce sobie coś chapnąć to przetka przez kaganiec.[/QUOTE] Ale ile tego przeciśnie? Kinga miała taki fajny kaganiec z podwójnym dnem i b. małymi okami.
  20. To może kup jej kaganiec, jak taka jest. Jak Ci skubnie coś z trutką albo szkłem, to masz po psie :(
  21. Wyglądała mi na taką max 15 kilówke ;)
  22. [quote name='WATACHA']A tak w ogóle wszystkiego najlepszego Monika:new-bday:[/QUOTE] Sto tysięcy milionów udanych adopcji i szczęścia wór :new-bday:
  23. U mojej Kluchy zmienność nastroju i nerwowość zmniejszyła się o co najmniej 90% po sterylce. Jedynie co zaczęła sikać z podniesioną nogą, ale to pierdoła ;)
×
×
  • Create New...