-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie chcę już żadnych kotów, padam na pysk! -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']no masz, jakie wymagania :roll:[/QUOTE] I kto to pisze, nie? :lol: [quote name='Fides79']ja to bym mogła mieć rosyjskiego niebieskiego jeśli już[/QUOTE] Niebieskie mega, ale nie rosyjskie. [quote name='eria']jeszcze jakiś czas temu marzył mi się ragdoll , ale przez moją pracę , jestem z kotów wyleczona[/QUOTE] Też się dziś wyleczyłam :D -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Na pewno jest to rzadkie umaszczenie, ale kcem kiedyś :D O taka! [URL]http://img32.imageshack.us/img32/1995/img7914m.jpg[/URL] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzis ulepszałam, przywiązałam opakowanie do bocznej ścianki i wepchnęłam tam Jadźkę :lol: Powąchała i drzwiczki pac. Oczywiście tyfus plamisty nie polizał nawet :lol: Adi już nie chce wchodzić :lol: Jutro od 5.45 działamy! Potrzebuję klatki kennelowej - nie chce mi ktoś podarować? :D -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Niezła przygoda :) Mi się też marzy tri, ale chcę prawie całą czarną, trochę rudego i b. mało białego :stupid: -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Jestem po burzy mózgów...zerduszko pisała wyżej o "indywidualnym DT" dla niej...nad tym obecnie dumam[/QUOTE] To byłoby najlepsze co może ja spotkać :) Wierze, że wówczas znalazłaby dom :) Jest urocza po prostu :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie o to chodzi, bo koty weszły do środka, tylko nie stawały łapami na to co zamyka klatkę, a mogły swobodnie zeżreć jedzenie. -
Masakra z tym parkiem, kiedyś takie czasy były, ze robili szopki na potrzeby chwili, ale nie wiedziałam, że to wróci :lol: Felek zamyślony? :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To jest szczęście :) Nie lubiłam kotów, a teraz kocham :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A kogo na kici kici łapałaś - swoje? :D A serio, to ja bym ją przerobiła, wiem gdzie błąd. Napisze do kolesia, że jak mi zmieni, to mu pomysł "sprzedam" :lol: To nie jest zabawka na kota, na kunę czy inne krótkonogi ok! Jeszcze jest opcja ja z nitka w krzakach pociągam :lol: Buahahah, ciągniecie w krzakach brzmi nieźle! -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
co mnie przytrzaśnie? :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ona działa, tylko kurde.... koty nie mają chyba tendencji do wchodzenia nogami na zapadkę. Siadają tuż obok, wyciągają szyje, nażrą się i wychodzą :lol: KRWA! -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Chyba śpi. Moja kocice weszły, zjadły i wyszły... Wrrrr. A tyle wybierałam! Ale tak się kończy oszczędzanie na jakości! -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Klatkę łapkę chyba mogę sobie w dupę wsadzić :mad: Biednemu zawsze wiatr w oczy, wrrr. No i Adi się ogarnęła, bawi dziecko ;) -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
To jestem niestety odwieczny problem z tymi psami. Przy takiej gromadzie nie sposób o nich mieć solidne info. A ze zdjęciami tez jest ciekawie, kupa czasu potrzebna i zacięcia, bo część psów się boi obcych. Ale może tym razem się uda? Niestety z DT z kilkoma psami tego DT nie można porównywać, dzikszym przydałby się właśnie indywidualny DT :( To jest problem i spowalnia adopcje, ale przynajmniej mają szansę i żyją. Załamuje mnie to wszystko ostatnio, ot tak ;) -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Pewnie neizbyt intensywnie. Jak jeszcze ogłaszałam zwierzaki od missieek, to skupiałam się szczeniakach, kotach i miałam kilka ulubieńców. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ach co tam... w końcu to tylko kot... kolejny i kolejny i będą następne...[/QUOTE] Ano, to tylko kot. Fajny był, ale się znudził i zaczął śmierdzieć. -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Ale się jej trafiło :D Dziw bierze, że jeszcze sobie tym spojrzeniem nie wyprosiła DS. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Gdyby ktoś chciał wiedzieć czemu mi tak Adolf leży, daję foto :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty chabrowa/kotywoln018.jpg[/IMG] Jest to kot oswojony, który lat temu z 5 został wywalony pod blok, w którym mieszkał. Jego ludzie pewnie go widują czasem, bo on się nie boi i chadza jak król po chodnikach. Jak mogą z tym żyć? Podłość po prostu. Chciałabym go zabrać na zimę do domu, ale .... Adi się trza pozbyć. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Była po sterylce aborcyjnej, pewni hormony grały. Melduję, że bez uszczerbku na zdrowiu - Adolf złapany :lol: Wstałam w tym celu o 5.30 :crazyeye: Watro było, bo załapały się jeszcze dwa kocury :razz: Kochany kot z niego, ale głupi. Wzięłam go na ręce i tak próbowałam wsadzić do transportera, ale się wyrwał. Mimo to dał się obłaskawić drugi raz, ale tym razem chwyciłam lepiej :evil_lol: Przyszła klatka łapka - drzyjcie koty rybnickie :diabloti: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Adi go powąchała pod ogonem i odrzuciła :/ A on się tak do niej garnie. [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kociak001.jpg[/img] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']aby ujść z życiem :)[/QUOTE] No to raczej siły, żeby tego dupka wpakować do transportera ;) Jadzia lata po domu z piłką w zębach i miauczy. Wszyscy tęsknimy za Felkiem :(