Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Nie chcę już żadnych kotów, padam na pysk!
  2. [quote name='Fides79']no masz, jakie wymagania :roll:[/QUOTE] I kto to pisze, nie? :lol: [quote name='Fides79']ja to bym mogła mieć rosyjskiego niebieskiego jeśli już[/QUOTE] Niebieskie mega, ale nie rosyjskie. [quote name='eria']jeszcze jakiś czas temu marzył mi się ragdoll , ale przez moją pracę , jestem z kotów wyleczona[/QUOTE] Też się dziś wyleczyłam :D
  3. Na pewno jest to rzadkie umaszczenie, ale kcem kiedyś :D O taka! [URL]http://img32.imageshack.us/img32/1995/img7914m.jpg[/URL]
  4. Dzis ulepszałam, przywiązałam opakowanie do bocznej ścianki i wepchnęłam tam Jadźkę :lol: Powąchała i drzwiczki pac. Oczywiście tyfus plamisty nie polizał nawet :lol: Adi już nie chce wchodzić :lol: Jutro od 5.45 działamy! Potrzebuję klatki kennelowej - nie chce mi ktoś podarować? :D
  5. Niezła przygoda :) Mi się też marzy tri, ale chcę prawie całą czarną, trochę rudego i b. mało białego :stupid:
  6. [quote name='bea100']Jestem po burzy mózgów...zerduszko pisała wyżej o "indywidualnym DT" dla niej...nad tym obecnie dumam[/QUOTE] To byłoby najlepsze co może ja spotkać :) Wierze, że wówczas znalazłaby dom :) Jest urocza po prostu :)
  7. Nie o to chodzi, bo koty weszły do środka, tylko nie stawały łapami na to co zamyka klatkę, a mogły swobodnie zeżreć jedzenie.
  8. Masakra z tym parkiem, kiedyś takie czasy były, ze robili szopki na potrzeby chwili, ale nie wiedziałam, że to wróci :lol: Felek zamyślony? :)
  9. To jest szczęście :) Nie lubiłam kotów, a teraz kocham :)
  10. A kogo na kici kici łapałaś - swoje? :D A serio, to ja bym ją przerobiła, wiem gdzie błąd. Napisze do kolesia, że jak mi zmieni, to mu pomysł "sprzedam" :lol: To nie jest zabawka na kota, na kunę czy inne krótkonogi ok! Jeszcze jest opcja ja z nitka w krzakach pociągam :lol: Buahahah, ciągniecie w krzakach brzmi nieźle!
  11. Ona działa, tylko kurde.... koty nie mają chyba tendencji do wchodzenia nogami na zapadkę. Siadają tuż obok, wyciągają szyje, nażrą się i wychodzą :lol: KRWA!
  12. Ooooooo! Bomba :) żeby tak jeszcze Dżina znalazła :(
  13. Chyba śpi. Moja kocice weszły, zjadły i wyszły... Wrrrr. A tyle wybierałam! Ale tak się kończy oszczędzanie na jakości!
  14. Klatkę łapkę chyba mogę sobie w dupę wsadzić :mad: Biednemu zawsze wiatr w oczy, wrrr. No i Adi się ogarnęła, bawi dziecko ;)
  15. To jestem niestety odwieczny problem z tymi psami. Przy takiej gromadzie nie sposób o nich mieć solidne info. A ze zdjęciami tez jest ciekawie, kupa czasu potrzebna i zacięcia, bo część psów się boi obcych. Ale może tym razem się uda? Niestety z DT z kilkoma psami tego DT nie można porównywać, dzikszym przydałby się właśnie indywidualny DT :( To jest problem i spowalnia adopcje, ale przynajmniej mają szansę i żyją. Załamuje mnie to wszystko ostatnio, ot tak ;)
  16. Pewnie neizbyt intensywnie. Jak jeszcze ogłaszałam zwierzaki od missieek, to skupiałam się szczeniakach, kotach i miałam kilka ulubieńców.
  17. [quote name='malawaszka']ach co tam... w końcu to tylko kot... kolejny i kolejny i będą następne...[/QUOTE] Ano, to tylko kot. Fajny był, ale się znudził i zaczął śmierdzieć.
  18. Ale się jej trafiło :D Dziw bierze, że jeszcze sobie tym spojrzeniem nie wyprosiła DS.
  19. Gdyby ktoś chciał wiedzieć czemu mi tak Adolf leży, daję foto :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty chabrowa/kotywoln018.jpg[/IMG] Jest to kot oswojony, który lat temu z 5 został wywalony pod blok, w którym mieszkał. Jego ludzie pewnie go widują czasem, bo on się nie boi i chadza jak król po chodnikach. Jak mogą z tym żyć? Podłość po prostu. Chciałabym go zabrać na zimę do domu, ale .... Adi się trza pozbyć.
  20. Była po sterylce aborcyjnej, pewni hormony grały. Melduję, że bez uszczerbku na zdrowiu - Adolf złapany :lol: Wstałam w tym celu o 5.30 :crazyeye: Watro było, bo załapały się jeszcze dwa kocury :razz: Kochany kot z niego, ale głupi. Wzięłam go na ręce i tak próbowałam wsadzić do transportera, ale się wyrwał. Mimo to dał się obłaskawić drugi raz, ale tym razem chwyciłam lepiej :evil_lol: Przyszła klatka łapka - drzyjcie koty rybnickie :diabloti:
  21. Adi go powąchała pod ogonem i odrzuciła :/ A on się tak do niej garnie. [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kociak001.jpg[/img]
  22. A jednak jest "tak" w obie strony :) Nie daj mocy, żeby Was ktoś śmiał krytykować, pouczać, próbować pomagać psom ([U]nie Wam w Waszych działaniach[/U]) po swojemu. Ż A L
  23. [quote name='sybisia'] ("ma być tak jak JA chcę, a jak nie to... :obrazic:" )[/QUOTE] Mam nieodparte wrażenie, ze w tym przypadku działa to w obie strony. Przyganiał kocioł garnkowi i wszystko w tym temacie :)
  24. [quote name='wilczy zew']aby ujść z życiem :)[/QUOTE] No to raczej siły, żeby tego dupka wpakować do transportera ;) Jadzia lata po domu z piłką w zębach i miauczy. Wszyscy tęsknimy za Felkiem :(
×
×
  • Create New...