-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Dla mnie to bez różnicy gdzie, ważne żeby pies był pod kontrolą i w razie co wrócił już natychmaist. U nas w lesie jeździ dużo rowerzystów, sporo jest spacerowiczów z dziećmi i tam biegające nieposłuszne pieski dopiero stanowią zagrożenie. Za to na psich wybiegach <wygrodzonych, oznaczonych> inna bajka, bo to z założenia miejsce dla nich.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='AniaB']Ja tez tak robie.. Nie trzeba pakowac w papier tylko wystarczy nakleic biala kartke na strone z adresem.. Druga strona z reguły jest niezapisana..[/QUOTE] Czasem trzeba, bo się nie mieści lub też wymaga usztywnionego opakowania. A dwa, że ja nie miewam kopert do recyklingu. -
Też mi się to podoba :) [url]http://img521.imageshack.us/img521/3548/54215010151173166499701.jpg[/url] ale ciekawam ile osób będzie się stosować, z tych, które się dowiedzą o tym ;) [quote name='malawaszka']ale właściciel się musi ze swoim psem naszarpać zanim ona odejdzie - nie kumasz tego? jak do Zgredka podchodzi obcy pies to on się nie bawi w wąchanie i wysyłanie sygnałów - on od razu szarżuje i gryzie, a potem szczeka i się szarpie na smyczy jeszcze przez jakiś czas, charczy, kaszle nawet jak jest w szelkach - nie jest to dla niego ani przyjemne ani zdrowe i dla mnie też[/QUOTE] A kto by się przejmował cudzym psem :P kiedy nasz się musi wybiegać :P
-
Widziałam go dziś rano na spacerku z Panią. Nie zamartwiajcie się ;)
-
Dobrze wychowany pies wraca na wołanie, nie skacze po innych i taki faktycznie niech lata jak chce :P Nie wszczynanie bójek, to też pojęcie względne, dla moich podbieganie, to jest chamstwo i bardzo źle na takie psy reagują. Mitem też jest, że każdy pies chce się witać z innymi, to ludzie "zmuszają" psy do tego. Każdy pies ma inny temperament i nie każdy potrzebuje takiego samego kontaktu, bawi się inaczej itd. Niektóre psy są zbyt nachalne i one drażnią czy też straszą inne psy. Poza tym psa nie wychowa się w tydzień, a to że pies boi się innych psów nie znaczy, że jest źle wychowany.
-
Co jakiś czas widuje chłopaka, ale na ogół jest to raz na 1-3 tygodnie.
-
Jakiś 1,5 - 2 tyg. temu widziałam chłopaka dziarsko maszerującego ze swoją Panią :)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Mnie na poczcie uświadomiono, że to się sznurkiem obwiązuje, są takie zestawy na poczcie, ze sznurkiem za 1,8 zł -
Albo na jakiegoś agresywnego właściciela, który nie wytrzyma kolejnego podbiegacza i jej odeśle do Ciebie na bucie... :/
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tydzień tam siedziała sama, to się miała czas wkurzyć :diabloti: -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Suepr! Po prostu aachhhh -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Rodzice Maciusia :)']A propo, papier pakowy kosztuje obecnie złotówkę za rolkę z której można zrobić 3 większe przesyłki. [/QUOTE] A przykleisz coś do tego? Ja kupiłam taki, ze ani taśma, ani naklejki z pp nie trzymały się. Szukałam innego w kilku sklepach i nie ma. Nie bede tez jeździć po całym mieście i tracić kasy, bo ktoś chce 50 gr zaoszczędzić. -
[quote name='wilczy zew']Mordziasta jest luzem na "psiej ścieżce",teren poza blokami-pół dzicz;idzie psa powochąć a jeśli dany pies/suka warknie to ona odchodzi;nigdy nie widziałam problemu gdy psy podbiegały do moich,teraz to właściciele są bardziej agresywni od swoich psów.[/QUOTE] Ale wiesz... ktoś może zwyczajnie nie chcieć takich kontaktów, z ważnych dla niego przyczyn. I ma do tego prawo. A psia ścierzka, to pewnie mocno umowne miejsce, a nie teren wydzielony dla psów, więc nie ma znaczenia.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie bardzo bo miałam rękawiczki z pseudoskóry, ale przebiła się ;) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Buuuuuuu :( -
Ale pulpecik ;)
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Miny robi diable jak moja :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ooo Jagodę złapaliście![/QUOTE] Hahaha, tak Jadzia mała i szczupła :lol: A dziś biało-burą kotkę dla odmiany ;) Pipa mnie pogryzła :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Ta mamuśka z oseskami z Orzepowickiej?[/QUOTE] Nie, nie wiemy gdzie są kociuszki, wiec na razie temat zostawiamy. Takie dwa: [URL]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty chabrowa/?action=view¤t=Kotycd085_zps7aaaa54d.jpg[/URL] [URL]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty chabrowa/?action=view¤t=Kotycd084_zps03f1bbca.jpg[/URL] Ta łapanka być może uratowała im życie, bo zamurowali okienka, jak z kotami.. to co :shake: Złapane ostatnie kocie :crazyeye: Ale kociogród :mad: Sandra - to hamak zawieszany na kaloryfer [URL]http://www.nokaut.pl/legowiska-dla-kotow/kerbl-paradies-hamak-na-kaloryfer-legowisko-dla-kota-ciemnoniebieske-45x30-cm.html[/URL] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na szczęście się ogarnęło stado, ale jak w czwartek przyniosłam dwa koty w transporterach po łapance, to Jadźka walnęła koopę na posłanie. Co za dużo... ;) A tak swoją drogą, to Twoje kociaki zostały złapane ;) -
[quote name='wilczy zew']do amstafa to ona się nie pcha[/QUOTE] No i tu jest źródło problemu :-( Jak idzie koleś z astem, to może w spokoju spacerować z psem, ale jak ja idę z moimi maluchami, to k*rwa muszę się z cudzymi psami użerać. No ku*wa, tak ciężko używać smyczy? I mózgu? I szczerze, to ja się nie cackam z takimi psami. Szczyt wściekłości osiągnęłam, jak Sadie była po sterylce i ją psy obskakiwały :mad:
-
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ale śliczna!