-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Agata69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Asiu, nic mi do glowy nie przychodzi tylko ruszyc z porzadna akcja ogloszeniowa. Do tego musza byc piekne, lapiace za serce zdjecia. Gdybym byla blizej przyjechalabym z moim Krzyskiem, a tak sama musisz sie postarac. dam ja do gazety, ale musi byc material. Do roboty. -
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Agata69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Trzeba cos wymyslic, jakies pomysly? -
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Agata69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Moze komus sie zgubila? Ktos zrobil amputacje lapy i porzucil? Biedna bardzo... Jakies pomysly? -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Agata69 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A do mnie ktoras przyjedzie, bo sie juz zgubilam? -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Agata69 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Niech ktos wezie te szczeniaki. W jakim one wieku? Moze masz zdjecia tych maluchow. Zastanawiam sie czy nie dalabym rady wziac jednego z sunia. dziewczyny, ruszcie sie... kurewski swiat. -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Agata69 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No tym bardziej trzeba umiescic w dt chociaz jednego skoro jest szansa. Nie rozumiem w takim razie po co ten watek... W sprawie sterylki tez pewnie nic sie nie dzieje. Szkoda ze nie blizej i nie na dluzej... a nie bedzie szkoda jak pojedzie ze szczeniakami do Myslowic? Zdecydujcie cos albo dajcie spokoj. -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Agata69 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Agatko, a do Ciebie daleko by musiała jechać? Ja też myślę, zę dobre i 10 dni, najważniejsza ta sterylizacja...........[/QUOTE] NO DALEKO, ponad 300 km. -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Agata69 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']Ale na 10 dni to się opłaca? Nawet nie, bo zanim transport się zorganizuje... A może[B] Hałabajówka[/B] mogłaby sucz na dłużej wziąć?[/QUOTE] Juz wyjasnialam: 30 czerwca musze wyjechac. Przez te 10 dni mozna poznac suczke, okreslic jej charakter, zrobic ladna sesje zdjeciowa, zaczac oglaszac. Ona sama dojdzie do siebie w warunkach domowych. A przezde wszystkim ruszycie z miejsca. Oczywiscie lepiej by bylozeby tymczas miala gdzies blizej... Przez 10 dni moze sie zdarzyc duzo... lub nic szczegolnego. Jesli zostanie tam gdzie jest to nawet nie dostanie szansy. decyzja nalezy do was. A u Halabajowki macie ponad 3 tygodnie, no to juz w ogole warto... -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Agata69 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
nastepny zwrot akcji. Suczki ktore mialy trafic do mnie na dt pojechaly do innego. Tak wiec slowo sie rzeklo - kobylka u plota. Sunia moze do mnie przyjechac i zostac do 29 czerwca. Mam nadzieje ze jest pzryjazna innym psom bo u mnie 3. -
Zapisuje. .
-
No i super.
-
Bardzo dziwna. boje czy to nie jakas handlara. Suczki nie byly przy samej szosie tylko koczowaly przy barze. Ktos dokladnie musial wiedziec gdzie one sa.
-
Wlasnie dostalam wiadomosc, ze[B] rano podjechal samochod i jakas kobieta zwinela suczki do auta i odjechala[/B]. Kobieta, ktora karmila suczki jest bardzo zaniepokojona. [B]Jesli to ktos z dogo to prosze o informacje co do losu suczek[/B].
-
Sterylka umowiona na czwartek, wet wezmie po 170 zl. Najpierw pojdzie ta podpadajaca. Drugiej musi minac cieczka. Nie mam dt nadal.
-
Mozesz miec duzo o ile placisz podatki, ale psy nie powinny szczekac, sikac na trawniku, brudzic lapami korytarza, itd bo inaczej zawsze komus to bedzie przezskadzac. zaczynaja sie skargi, pisma...
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/1019s.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8143/1019s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Zglosilam suki do akcji sterylizacji. Moj wet poczeka ile bedzie trzeba za kasa, nawet miesiac. Trzeba je odpchlic, odrobaczyc i zaszczepic jesli maja byc na dt, bo u nas straz miejska to bardzo sprawdza, a mi nie sa potrzebne kolejne klopoty. Do tego 2 obrozki , jakies smycze mam. Takie malenstwo wyzywi sie przy moich Jednak [B]najwazniejszy jest dt dla suki,[/B] bez tego nie ruszymy. ja je moge wziac do siebie na dzien , dwa, ale nie dluzej. Prosze pomozcie.
-
24 psy, 4 koty i jeden samotny, starszy człowiek- potrzebna pomoc
Agata69 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam bo wazne -
[quote name='toyota']Może elinka z Inowrocławia by się zgodziła. Ona bierze takie małe pieski jako BDT za karmę i weta.[/QUOTE] Asia, blagam napisz do niej i popros, ja juz do pracy musze. Wszystkim sie zajme, byle znalazl sie dt dla jednej, druga wezme do siebie.
-
Pilnie potrzebne dt dla jednej z nich
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Agata69 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ile macie tych deklaracji? -
[quote name='furciaczek']Gdzie one dokladnie koczuja? jak bede we Wloclawku to chociaz cos do jedzonka podrzuce i moze jakis foty cykne.[/QUOTE] Sa w okolicach Lipna, na trasie na Warszawe, to chyba jest 10, ale nie jestem pewna. Nie moga tam zostac, bo to bardzo niebezpieczne.
-
[quote name='sdal2']śliczności, wieżę że Agata ich nie zostawi samych sobie i znajda super domki, ale najpierw super DT, szkoda że myngey mieszka w Inowrocławiu, bo może by jedna wzieła.[/QUOTE] dzieki ze zajrzlas. niestety Myngey ma juz inne plany co do dt. ja tez o niej pomyslalam. Mysle o nich od rana, niestety nic nie przychodzi mi do glowy. Wdoch wziac nie moge. Zabranie jednej a pozostawienie tam drugiej nie wchodzi w rachube.
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
czeszemy ze zmiennym skutkiem [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/1117q.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7784/1117q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/1119o.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6254/1119o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/1122i.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7597/1122i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
fotki sa slabe bo psy maja w glebokim powazaniu ze ja robie zdjecia. Ale tak pogladowo; [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/1111ihx.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3488/1111ihx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/1113bl.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1417/1113bl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/1114vd.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/4158/1114vd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/1116zus.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9408/1116zus.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]