-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
[quote name='*Gajowa*']Dobrze, że psiak ma swój wątek. Wczoraj pytałam o niego na wątku zamojskim. Jest osoba, która chce się zająć Euro - umieścić w DT, ewentualnie leczyć i znaleźć dom. Potrzebne są osoby z tamtych okolic, które zabezpieczą psiaka do czasu załatwienia transportu. Miejsce na Euro czeka...[/QUOTE] zbierajac fakty: mamy ewentualne dt,mamy nr tel funi, osoby na miejscu, ktora ewentualnie skoordynuje zabranie psa z pobocza. Wg mnie mamy 90% sukcesu. Moze zadzwoncie do tego kuriera , moze i oni pomoga. Tyle zrobili dziennikarze w sprawie Wtorka.
-
Wczoraj w jakis wiadomosciach pokazywali tego psa: [url]http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CCgQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.kurierlubelski.pl%2Fartykul%2F687195%2Cwolica-uchanska-pies-euro-od-5-miesiecy-czeka-przy-drodze%2Cid%2Ct.html&ei=32yPUP_MLcf3sgadtICwAw&usg=AFQjCNEOZYqckK2I5fdceMqowoctAMDTdA&sig2=sJOKB6yDRFOv_xWB6ocsxQ[/url] Czy ktos logiczny robi cos w tym kierunku? blagam pomozcie mu. Ja jestem strasznie daleko, ale moge dolozyc pare zlotych, jesli bedzie trzeba. Pies jste piekny, napewno znajdzie dom.
-
[quote name='sonia1974']Bardzo ciężko będzie z adopcjami ale spróbować trzeba .Ręce opadają od nadmiaru nieszczęść . Jeszcze leży mi na wątrobie sunia która poszła bez sterylki do DS , będzie się rozmnażać bo DS pewnie sterylki nie zrobi .[/QUOTE] Ogromny blad, sa przeciez rozne akcje i fundacje sterylizujace suki, trzeba tylko poszukac.
-
[quote name='luka1']budzimy słoneczko bo coś chłodno na dworze [URL]http://alaxd.com/p.4017.fx[/URL][/QUOTE] Luka w nastroju seksualnym...
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
idzie zima, u nas dzis wieje jak w kieleckim i pada. Trzeba zalatwic do bud slome, zeby tylki nie zmarzly dodzie i Szopowi. Szopcio czuje sie chyba lepiej, karma mu bardzo smakuje ;-) -
Pozdrawiam cieplo w ten zimny poranek. Zagladam tu do was, wiedza ze gdzies tam na swoim wyscigowym rowerze hula Luka podnosi mnie na duchu. Jestem z wami, finansowo na dzis nie pomoge, bo sama utykam w tej kwestii, ale zawsze o was pamietam i trzymam kciuki. Fajnie by bylo gdyby fundacja byla blizej mnie. Trzymajcie sie cieplo.
-
[quote name='sonia1974'] 3 pies dokarmiany przez starszą Panią , około 15 kg, rudzielec krzywe łapy , wrośnięte wilcze pazury , dzikus [/QUOTE] i taki wpis , tez soni1974:[I] Pani która dokarmi psa na działkach i Sdal 2 podjęły decyzję o uśpieniu dzikuska z wrośniętymi pazurkami . Moim zdaniem słuszną [COLOR=#ff0000][U][B]bo na dt kasy brak[/B][/U][/COLOR] Pani która dokarmi psiaka już kilka lat to starsza osoba i brak jej sił poza tym ludzie skarżą się że goni rowerzystów a nie jest szczepiony . Pies pomimo że zna tą Panią od kilku lat nadal nie pozwala się pogłaskać .Ten pies ma około 10lat i jakąś chorobę przednich łap bo są strasznie wykrzywione i utyka na nie a w tylnych wrośnięte pazurki . Sdal ma się udać do gminy po pomoc :-([/I] No to jak nie chodzi o Tropika, skoro zalozycielka watku pisze o nim w pierwszym poscie i dalej tez? Ja rozumiem ze psy od tej zmarlej pani sa wazne, ale my akurat dyskutujemy o Tropiku, decyzja o uspieniu psa zawsze jest kontrowersyjna, chociaz niekiedy konieczna.
-
[quote name='maarit']Masakra...Cały czas na ulicy:( To on ma być uśpiony?[/QUOTE] Tak, on. W 2009 postawilismy mu bude ktora jest na fotce. ja nie jestem z Osiecin, pomagalam tylko sdal w tamtym czasie. Miedzy innymi tej pani ktora niedawno zmarla postawilismy plot z furtka, zeby psy mogly byc na podworku, a nie byc zamykane w komorce.. Co do Tropika... tyle lat na ulicy, moze on ma taki reumatyzm. Bardzo biedny, musial go ktos mocno skrzywdzic.
-
Byl juz zalozony watek dla kilku psow z Osiecin, miedzy innymi dla Fokusa i Tropika. znalazlam ten watek wiec przeklejam (2009 rok) ....... [B]03.01.2009[/B] [B]Kora jest juz po sterylce. Dzisiaj pojechała do DT do Torunia.[/B] [B]Do ślepego Burysia dołączył dzisiaj rano pies, którego własciciel ciągnął na sznurze za motorem czy motorowerem. Pies ma złamaną lub mocno zbitą nogę. [/B] [B]Fokus bo tak ma na imię ten pies, jest młody i bardzo pokojowo nastawiony. Trezba mu znaleźć dom, całe zycie przed nim.[/B] [B]Jeden i drugi potrezbuje opieki lekarskiej, jedzenia, pomocy.[/B] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/6073/psymojeibezdomne009tx1.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8571/sf017im4.jpg[/IMG][/URL] Chcemy takze pomóc Tropikowi, psu, który został wyrzucony z samochodu i mieszka od pół roku w kartonie. Tropik, pies, który w najwieksze mrozy spał w kartonie, dostał budę. Czekamy az oswoi sie na tyle, żeby miozna było go zabrać. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5248/szeryfiaki022ui3.jpg[/IMG][/URL] Tropik, pies śpiacy w kartonie. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2086/88944978hm2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9541/94472896ka4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5844/84615335dj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3117/45613751mo3.jpg[/IMG][/URL] .......................................................................... A tu watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/127212-Bidy-z-Osiecin-Nadal-potrzebna-pomoc-dla-ponad-10-głodnych-psów?highlight=tropik[/URL] Polecam lekture jak mozna pomagac zwierzetom jak robi sie to razem i w zgodzie. Co do Tropika, mnie tez szkoda tego biedaka...
-
ONEK - dozorca śmieci - pomózmy mu zobaczyc słońce !
Agata69 replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Wchodze ale nie wiem jak pomoc.... -
ONEK - dozorca śmieci - pomózmy mu zobaczyc słońce !
Agata69 replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Oni nie chca go oddac? Wiec jaki jest pomysl? -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Z bazarku uzbieralo sie dla Szopena i Dody 175 zl plus po 20 zl od Lemoniady i sharki, plus wczesniejsze 56 zl. To daje 271 zl. Kupilam juz worek Puriny dla seniorow (95 zl). Mam zamiar kupic jeszcze worek josery, poki sa pieniadze. Za reszte kupie leki, a przynajmniej do nich doloze. Rozlicze to jak zrobie zakupy. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj w koncu nie padalo i udalo mi sie isc do pieskow. Bylismy w lesie na spacerze, niestety nic nie pobiegaly, bo bylo mnostwo grzybiarzy, niektorzy nawet z psami. Nie chcielismy ryzykowac jakiegos nieprzyjemnego zdarzenia, wiec psy szly na smyczach, wlasciwie ciagnely jak oszalale. Nienawidze takich spacerow. Niestety dopuki beda grzyby to nic sie nie zmieni. Dobre wiesci: szopen wyglada duzo lepiej. Moze nie jest taki jak dawniej, ale miednica juz mu nie sterczy, zebra nie sa takie widoczne. siersc ok. On dostaje leki okolo 3 tygodnie, a juz taka poprawa.... Poza tym po kastracji jest duzo spokojniejszy, juz sie tak nie spala, to taz wplynelo na jego lepszy wyglad. Niestety podejrzewamy rowniez, ze przyczyna jego naglego schudniecia bylo... niewystarczajaca ilosc jedzenia. Teraz dostaje sucha karme ode mnie i od razu lepiej to wyglada. Nie bede tego komentowac... dzisiaj posprzatalam mu troche guwienek, bo juz nie bylo gdzie chodzic. chcialabym tam kiedys pojechac z grabiami i porzadnie im posprzatac, tylko kiedy... Jak rozlicze bazarek wstawie tu wszystkie wplaty i wydatki. Ciesze sie ze jest lepiej, bo mialam juz czarne mysli Oko Dody ok. Zawiozlam im dzisiaj Purine dla seniorow (bo taka kupilam, 15 kg), jogurty i suszony chleb. Puriny bylo bardzo duzo, zjadly od razu, jogurty zreszta tez. To znaczy ze smakowalo... i ze najedzone to one nie byly. bede je monitorowala. Oby tylko ta trzustka jakos dzialala a bedzie dobrze. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']nie ma za co :] niewiele to ale grosz do grosza :)[/QUOTE] Dokladnie. Na jeden worek juz jest. Dzisiaj jak tylko zdolam ulozyc to jakos logistycznie bede u Pieskow, zawioze im karme. Trzeba pamietac ze tam jest jeszcze Doda i ona tez potrzebuje uwagi, ona tez je to wszystko co dla nich przynosze. Co tydzien po duzym kubku jogurtu naturalnego plus jakies smakolyki, no i teraz ta karma. Ostatnio miala przecieta skore przy oku, ciekawa jestem jak to dzisiaj wyglada, zagoilo sie czy rozpapralo. No i chyba trzeba szczepic. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']morda dość niefotogeniczna ;) ale najkochańsza pod słońcem i w realu cudna :] ma ok 12 lat, ale kondycję całkiem dobrą :][/QUOTE] Doszlo 20 zl na Szopena , dzieki. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']cioteczko dorzucę 20zł do karmy[/QUOTE] Juz podaje konto, dziekujemy. Ale masz fajnego psa w awatarze... -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Doszlo 20 zl od lemoniady, dziekujemy. Cos tam sie sprzedalo na bazarku, wiec jakos bede sobie radzic. najwazniejsze ze jest karma, kupie tez witaminy. We wtorek sprawdze w jakim Szop jest stanie po 2 tygodniach podawania (???) lekow. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Przyszla karma, zawioze Szopenowi przy najblizszej okazji. Chyba jest jeszcze reszta poprzedniego worka. Zeby tylko regularnie dostawal te tabletki z enzymami. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Zadnego zainteresowania watkiem. Bylismy na spacerze, zamowilam karme. Szopen sie uspokoil, jest chudziutki ale zywotny. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Wystawilam bazarek, prosze o podnoseznie kto moze. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233317-Od-kozuszka-po-suknie-wieczorowa-na-chorego-Szopena-do-12-10-START[/url]