Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Niestety kojec do którego miała trafić Figa jest jeszcze nie skończony, a dla Kamci nie ma DT, nie mówiąc juz o DS. Bardzo was prosze o szukanie wszedzie domu dla Kamy. Kasiu, czy allegro jest aktualne? A moze ktoś porobiłby inne ogłoszenia. Pomózcie mi prosze bo cos sie sprawa Kamy strasznie zaczopowała.
  2. No cóz, poziom pani kierowniczki bez komentarza.
  3. Dajmy już spokój. Pieniądze sa tylko srodkiem, tak naprawde nie sa ważne. Dzisiaj dostałąm mail: "Agatko, potrzebujemy na gwałt domu tymczasowego, dla suczki która 5 lat swojego życia spędziła na łańcuchu pilnując ogródka działkowego. Podczas ostatniej zimy, gdy na zewnątrz było ok 20 stopni mrozu, Diana (bo takie imię dostała od ludzi, którzy przez niemal całej jej życie więzili ją na działce) bardzo szczekała, wyła... Zainteresowało to ludzi mieszkających blisko. Oni wiedzieli wcześniej, że mieszka tam pies, nikt jednak nie maił odwagi wejść na cudzy teren, by sprawdzić w jakich warunkach mieszka. To, co zobaczyli przerosło ich wyobrażenia: wychudzona, przerażona suka, brodząca po kostki w swoich zamarzniętych kupach, śliskająca się na nich... Zabrali ją stamtąd i umieścili na innym łańcuchu... Po raz piewrszy w życiu widziała ona innych ludzi, samochody, inne zwierzęta. Po 5 latach życia poznawała świat. Na początku bała się wszystkiego, ale ciekawie eksplorowała nieznane. Po pewnym czasie zaszła w ciążę, urodziła 6 maluchów. Jej pierwszy "opiekun" zadbał jednak o to, aby pozostały 2, na które miał chętnych. Przez ponad 3 miesiące maluchy były przy Dianie, ponieważ chętni na nie się rozmyślili... Po staraniach ludzi, udało im się znaleźć dobre domy. Podczas tegorocznego lata w sprawę Diany i pomocy jej "zaangażowanych" było kilka osób. żadna z nich jednak nie zadbała o to, by w odpowiednim czasie podać jej środek antykoncepcyjny... Diana jest znów w ciąży... Moja mama, jako jedna z tych "zaangażowanych" osób ma przywieść ją do mnie w niedzielę. Nie wiem co z nią zrobić. Bez wątpienia potrzebna jest jej sterylka aborcyjna... Masz może na oku osobę, która mogłaby zając się Diana? Podkreślam tylko, że ona nigdy nie była w domu, więc bez wątpienia będzie potrzebowała czasu i pracy. Jest bardzo ufna i kontaktowa. pomocy!" ...i to jest dopiero problem. suka jest nie szczepiona prawdopodobnie, a ja moge zaoferować tylko wiadomy wam kojec. Nie zaryzykuję.... Strasznie mi przykro. Ośle problemy wobec tego co powyżej sa naprawdę smieszne...
  4. [quote name='basia0607']Masz racje Rybciu , też mam takie myśli, zwłaszcza po dzisiejszym reportażu w gazecie. Zlo nie śpi ! Własnie wrocilam z interwencji. Na pustkowiu w kępce drzew oszczenila sie labkowata sunia, slychac piszczenie szczeniakow. Znalezlismy lisią norę a z niej dochodzily odglosy. Suka uciekla w pole. Nędzna , chuda, ponoć co dzień leci poboczem trasy e-7 i przeszukuje wszystkie reklamowki. Musielismy rozkopać całą dluga norę aby wydobyc 5 ok. 4 tygodniowych szczeniaczków, grubiutkie , błyszczące. Zastanawiam sie jak ta psia matka je wykarmila ? Małe zabralismy , poniewaz to kilka metrow od ruchliwej drogi, suka rzucala sie na nas broniąc dzieci. Zostawilam jej jedzenie, jutro jadę z sadalinem. Jestem już tak zapsiona, że wolę nie mysleć ![/quote] Basia, jesteś najkochańszą czarnulką jaka znam!
  5. Dobra wiadomość: [CENTER][SIZE=5][B]Bart adoptowany!!![/B][/SIZE][/CENTER]
  6. [quote name='koss'][B][COLOR=black]NIE można zaszkodzić wszystkim ,ale można spróbować zaszkodzić jakiejś osobie...[/COLOR][/B] [I]czemu nie spróbować, a nuż mogłoby się udać.......[/I][/quote] Głowa mi dzisiaj peka od psich spraw, tym bardziej dziękuje ci za ten uśmiech na koniec dnia:megagrin:
  7. [quote name='Camara']coś mi się wydaje, że za niedługo będę mieć podhalana do adopcji :shake: Ares ma dziś ogłoszenie w Wyborczej. Ładne i ze zdjęciem. Agata pilnuj telefonu, bo ogłoszenie jest z twoim numerem. Oby tylko ktoś zadzwonił...[/quote] Zadzwoniła jedna osoba. Pies do bloku, ludzie nie znajacy rasy. raczej nie namawiałam, ale mieli sie zastanowić. Na razie cisza.. Podobno Ares miał być wczoraj odebrany, jednak nie mam żadnej wiadomości od Frotki. Czasami żałuję , że odebrałam go z tej meliny. Jest mi bardzo przykro z powodu tego psa, bardzo.
  8. Rudy pojechał dzisiaj do ElzyMilicz na DT. Ania nie była w stanie poradzić sobie z dużym, nie przyszwyczajonym do zycia w czterech ścianach psem, przy pracy zawodowej. Bedziemy szukali dla Rudego domu i napewno znajdziemy. Ja ze swej strony bardzo dziękuje Elzie , która od samego poczatku zaoferowała pomoc, Geramowi, służącemu radą, no i Ani bez której Rudy nie dostałby szansy na normalne życie.
  9. [quote name='t_kasiek']fakt - Muszka jest przeurocza.....no i po niej maluszki to odziedziczyły - choć tatusia nie znamy :)[/quote] ... no raczej... tatusiów:evil_lol:.
  10. Dziewczyny spokojnie... [B][SIZE=3]Ośle[/SIZE][/B], zwracam się do ciebie ostatni raz juz po raz drugi (tym razem dotrzymam słowa). Mimo iz zadałam sobie trud odnalezienia twojej wpłaty na moja działalność z marca lub kwietnia, niestety nie jestem w stanie tego znaleźć, poniewaz historię wpłat i wypłat moge sledzić tylko do miesiąca wstecz. Poniewaz wpłacone przez ciebie 200 zł (jak sama wyliczyłaś na watku) nie zostało wydane na sterylkę BB bezimiennej suki z Lipna z przyczyn obiektywnych pragne ci te pieniadze odesłać. Poproszę tylko o nr konta na priv. Jesli chodzi o twoje czekanie na rozliczenie (daty i sumy) to życze miłego czekania. [U]Nic ci do tego kto i na co wpłaca mi swoje własne pieniądze[/U]. [U]Od tej chwili będę ignorować wszystkie twoje posty , nawet jeśli zwołasz na watek wszystkie swoje koleżanki ze Szwecji i okolic.[/U] [LEFT]Pisząc tekst na allegro dla Figi napisałam:[/LEFT] [CENTER][B][SIZE=4]Figa powinna nazywać sie Dzielna....[/SIZE][/B][/CENTER] [LEFT]nasuwa mi sie juz dawno;[/LEFT] [CENTER][B][SIZE=4]Osiołek powinna nazywać się Żałosna....[/SIZE][/B][/CENTER]
  11. Małgosia, podaj mi adres tej posesji, pojade tam i sprawdzę.
  12. Tekst dla Muszki napisze wieczorem. Piekna jest prawda? No i ta zachwycajaca białaska z brązowymi uszami, rewelacja.
  13. [quote name='koss']Przyjadę do CIEBIE na korki- nauczysz mnie " wyłudzać" co się da ....dla psów znajdowanych w rowach wyciąganych od ludzkich popaprańców,przywiązywanych do drzew..ratowanych za każdą cenę...pokazesz mi????????:lol:[/quote] Nauczę cie tylko musisz sobie porządne konto otworzyć;).
  14. Ja tez myśle , ze trzeba dozbierać pieniędzy. Potrzebne bede przecież ogłoszenia, jeszcze trezbaby wspomóc finansowo DT.
  15. [quote name='malicja']one sa sliczne :loveu:[/quote] I potrzebuja domów na cito! [B]Kasiu,[/B] czy allegro dla Muszki dasz radę? Moze trzebaby jeszcze parę groszy zebrać? Nie wiem czy robić allegro maluchom, jak myslisz?
  16. [IMG]http://images33.fotosik.pl/376/125a85130d31bc0emed.jpg[/IMG] Aha, nowe pokolenie zaklinaczy psów, tak? Czyli kłaniamy sie na raz! Niedaleko pada jabłko od jabłoni.....
  17. Uwaga! DOSTAŁAM (lub tez wyłudziłam jak kto woli) 7 metrów siatki na ogrodzenia i 5 słupków. Dzięki temu dobrzy ludzie , którym dar przekazałam zgodzili sie przyjąć Figę do kojca we Włocławku. Będę ja miała blisko siebie, w ostatnim tygodniu wysterylizuje i zabiore na okres rekonwalescencji do domu. Kama nadal nie ma ani DT ani DS. Juz wiemy ze dom gdzie trafi Kama będzie musiał dbać o jej diete i nie forsować nózki. Czyli szukamy dalej i to kogoś mocno od[owiedzialnego. Kasiu, jak allegro?
  18. największy - Bart, jest duży, dostojny, szybko się uczy, czasem flegmatyczny, ale potrafi też szaleć i dokuczać pozostałym,lubi spać [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2751/20iy8.jpg[/IMG][/URL] W rzeczywistości mały nie ma zeza rozbieżnego, chyba się troche speszył biedak. Reszta zdjęć jutro bo nie mam już siły.
  19. Bardzo to dziwne co pisze Rybcia. Ten pan tak nagle, cudownie sie znalazł. I od razu miał do Rybci telefon. Nie wysyłaj mu Rybcia żadnych zdjęć, poczekaj aż on tobie wyśle. Poza tym trezba to sprawdzić. On powinien mieć jakiś dokument ze pies jest jego: książedczka zdrowia, jakiś kwit opłata za psa, czy cos takiego. Niech sie okaże. Wcześniej psa nie wydawaj absolutnie.
  20. najmniejsza - Akra, niepozorna, cicha woda, ale tak naprawdę rozrabia najwięcej, żywiołowa, mała akrobatka, zadziorna - odgania pozostałe psiaki od miski [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7056/17dw5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4484/16ai2.jpg[/IMG][/URL]
  21. biały - Kajtek, jest ciekawski, ale ostrożny, najmniejszy z miotu, przez co często jest gryziony, ale nie daje się innym, potrafi się odgryźć. wygląda jak świnko-krówka :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7612/13ya5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8413/21iw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/6621/14us8.jpg[/IMG][/URL]
  22. z czarnym łebkiem - Pat, próbuje całą uwagę skupić na sobie, uwielbia pieszczoty [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9623/12yf6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/3302/11em4.jpg[/IMG][/URL]
  23. beżowa - Beatka, najbardziej samodzielna, trochę autsajderka, ale bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, inteligentna obserwatorka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/8143/09jd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8904/08ok6.jpg[/IMG][/URL]
  24. "bernardynka" - Molly, ciekawa świata i ludzi, spokojna, ale potrafi pokazać pazurki, towarzyska, lubi kontakt z człowiekiem, wygląda niemal jak mała księżniczka, która wykorzystuje to, gdy coś zbroi, robiąc słodkie oczka. nie można się jej oprzeć... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/662/06jb5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7325/05xf3.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9360/03bq1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/2127/23nu9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6425/24he8.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...