-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Jedyne co do tej pory pokryła Fundacja to pozycja pierwsza, a więc surowica, leczenie i środki odkażające (przypadek parwo u zazy i Koko). pozostałe pozycje jezeli nawet zostały sfinansowane to dopiero dzisiaj, poniewaz do tej pory, a sprawdzałam konto przed chwilą, nie zostały te sumy zaksiegowane na moim koncie, mimo ze od zakończenia PRZEZE MNIE współpracy z Fundacją minął juz miesiąc. [/quote] Dzisiaj na moim koncie zaksięgowano 545 zł przelane przez Fundację Emir. Bardzo dziękuje Fundacji za honorowe wywiązanie się z danych przed miesiacem obietnic. Pieniążki te zostana przeznaczone na opłacenie długów związanych z pobytem Figi w klinice oraz hotelowaniem. Tym samym ostatecznie i uroczyście chciałabym zakończyć ten temat, który nie z mojej winy pojawił sie nie wiadomo dlaczego na wątku Figi i jej dzieci. Kochani, w miłej atmosferze wracamy do pracy! -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Link do aukcji Kamy: [B][URL="http://www.allegro.pl/item441148991_malenka_pregowana_kama_czeka_na_nowy_dom.html"]http://www.allegro.pl/item441148991_malenka_pregowana_kama_czeka_na_nowy_dom.html[/B][/URL][/quote] kASIA, SUPER. Oby sie ruszyło. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
Agata69 replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Błagam, moze ktoś cos pomoże! Chcą [SIZE=4][B]uśpić młodego pięknego psa, bo... kopie doły w ogrodzie.[/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114064&highlight=ares"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...highlight=ares[/URL] [SIZE=4][B]Jestem kompletnie bezradna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] [B][/B] [B][SIZE=4]Pies jest w Żywcu.[/SIZE][/B] -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Błagam, moze ktoś cos pomoże! Chcą [SIZE=4][B]uśpić młodego pięknego psa, bo... kopie doły w ogrodzie.[/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114064&highlight=ares[/URL] [SIZE=4][B]Jestem kompletnie bezradna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie cieszę, bardzo. Kolejny anioł spadł mi z nieba. Tym razem w postaci Bambino. -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Normalnie nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielkie państwo, sedzia Sądu Najwyższego , i taki numer!!!!!!! Sam niech się uśpi!!!!!!!!!!! Błagam, szukajcie jakiegoś DT. Ja muszę lecieć do pracy, jak wrócę zacznę szukać kontaktów. Kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']I oby słowo cialem sie stało...:diabloti: cyt: " Niniejszym uwazam moja bytnosc na tym watku za zakonczona "[/quote] Amen.[COLOR=white]......[/COLOR][COLOR=white].[/COLOR] -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy mail Pauliny: ...od wczoraj wychodzimy z muszką na dwór:) za pierwszym razem bardzo się denerwowała, ale kiedy poczuła świeże powietrze i trawę - była wniebowzięta:) rodzinka dostała dziś środki na robaki. kosztowało nas to 25zł. od kilku dni testujemy zachowanie Muszki w konfrontacji z różnymi osobami, które odwiedzają nasze mieszkanie. Dziś wpuściła do pokoju,w którym mieszkają maluchy koleżankę:) więc myślę, że Tobie także na to pozwoli. Zapraszamy więc w sobotę lub inny dzień, na sesję fotograficzną. A jest kogo fotografować:) Maluchy są coraz piękniejsze:) i Muszka też:) Kasiu, czy wysłałaś DT pieniążki? Myslę że dziewczyny zasłużyły na pochwałę i wsparcie. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Koss, dziękuje za wsparcie nauczycielskie ;). Figa ładnie merda ogonkiem za prezent - 50 zł. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasiu, nie mam pomysłu na lepszy tekst do allegro. Moze cos zmienisz, poprawisz. Zdjęcia sa na wątku, myślę że mozna wstawić tez te wcześniejsze, jak była mała i te wczorajsze. Coś trzeba robić bo domki przystopowały drastycznie. Myślę że allegro moze pomóc. [B]Kama[/B] [B]Kama urodziła sie jako jedno z sześciorga dzieci bezdomnej suni Figi. Urodziła sie w śmieciach, pod gołym niebem. To nie najlepszy poczatek życia. Na szczęście jej mama swoja determinacją i oddaniem zwróciła uwagę dobrych ludzi i wraz z maluchami trafiła do hoteliku dla zwierzat. Tam w końcu w spokoju i bez głodu Figa mogła wychować swoja gromadkę. [/B] [B]Kama, bo o niej jest ta opowieść, jest najmniejsza ale najbardziej niezależna z całego miotu. Urodziła sie z krzywą , przednią łapką. Jest jednak w pełni sprawna, nie kuleje, porusza sie normalnie. Ba, biega i skacze jak mały źrebak. Jej bracia i siostry juz znaleźli domy, ona jeszcze czeka na swojego człowieka. Szukamy dla niej domu, który w pełni zaakceptuje wyjątkowość tej ślicznej suni.[/B] -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
poniewaz ogólnie znana jest nienawiść i absolutny brak empatii dla ludzi dogomaniaczki EMIR, spodziewam sie awantury, złośliwości i obelg ze strony tej pani. Powyższy post jest niczym innym jak checią prowokacji i zdyskredytowania mnie w oczach innych. [B]Prosze nie zasmiecać wątku FIGI i KAMY![/B] Jeżeli ktoś ma mi cos jeszcze do powiedzenia prosze o telefon, wiadomość prywatna, mail, zapraszam też na kawę. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='emir'][SIZE=3]15.09.2008: [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Komunikat[/B][/COLOR][/SIZE] Fundacja EMIR pokryła następujące wydatki związane z ratowaniem suki Figi i szczeniaków oraz ze sterylizacją pozostałych suk przebywających pod opieką wolontariatu we WŁOCŁAWKU: [LIST] [*]surowica Stagloban, leczenie, środki odkażające - 770,40zł [*]pobyt psów w lecznicy oraz leczenie - 321,-zł [*]karma - 224,-zł [*]sterylizacje suk - 354,-zł[/LIST]Mając na względzie wyłącznie dobro psów, sfinansowaliśmy powyższe wydatki, mimo niestosowania się wolontariatu we Włocławku do regulaminu wolontariatu. Rozliczenie niniejsze kończy definitywnie dzialalność Koła Wolontariuszy we Włocławku.[/quote] Jedyne co do tej pory pokryła Fundacja to pozycja pierwsza, a więc surowica, leczenie i środki odkażające (przypadek parwo u zazy i Koko). pozostałe pozycje jezeli nawet zostały sfinansowane to dopiero dzisiaj, poniewaz do tej pory, a sprawdzałam konto przed chwilą, nie zostały te sumy zaksiegowane na moim koncie, mimo ze od zakończenia PRZEZE MNIE współpracy z Fundacją minął juz miesiąc. Informacja na stronie Fundacji o pokryciu (tryb dokonany) tych kosztów widnieje juz od miesiąca. ostatnia wyliczona pozycja, czyli sterylizacja dwóch suk, została pokryta z datków prywatnego darczyńcy ze Szwecji, kierowana imiennie dla moich podopiecznych. zainteresowanie tej pani własnie moimi podopiecznymi było skutkiem mojej ciężkiej pracy na rzecz zwierząt i wyników na tym polu, co tez ta właśnie pani doceniła. Wpisanie tej pozycji w zasługi Fundacji jest przypisaniem sobie nie swoich zasług. Niesmaczne i dziecinne. W Fundacji działałam od kwietnia do połowy sierpnia. Fragment raportu wysłanego do Fundacji: [FONT=Arial][SIZE=3]W czasie od kwietnia do 14 sierpnia pod moją opieką znajdowało się 13 psów. Wszystkie zostały odrobaczone, większość zaszczepionych, 4 suki zostały wysterylizowane.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]9 znalazło swoje domy ( z właścicielami zostały podpisane umowy adopcyjne).[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Lusia[/FONT][/B][FONT=Arial] (wysterylizowana) – adopcja Włocławek,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Pusia [/FONT][/B][FONT=Arial]– w DT, czeka na adopcję, [COLOR=red](obecnie wysterylizowana, wyadoptowana)[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Dinka[/FONT][/B][FONT=Arial] (sterylka aborcyjna, wysterylizowałam też suke domową tych państa, straszna bieda ale serce dla zwierząt) – adopcja Włocławek,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Dasza[/FONT][/B][FONT=Arial] – adopcja Włocławek, Ds. będzie sterylizował w odpowiednim czasie,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Bary[/FONT][/B][FONT=Arial] – nieudana adopcja w Szczecinie, następna udana we Włocławku,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Misia[/FONT][/B][FONT=Arial] – wyrwana od zbieraczki, adopcja Wrocław,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Lena[/FONT][/B][FONT=Arial] – (wysterylizowana) – adopcja Włocławek,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Ares[/FONT][/B][FONT=Arial] – adopcja Żywiec,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Bosman[/FONT][/B][FONT=Arial] (moja duma) – adopcja Katowice,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Elwis[/FONT][/B][FONT=Arial] – oddany zastępczej opiekunce, podpisane zobowiązanie,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Koko[/FONT][/B][FONT=Arial] – padła na parwo,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Zaza[/FONT][/B][FONT=Arial] – eutanazja,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Figa[/FONT][/B][FONT=Arial] + 6 trzytygodniowych szczeniąt – na obserwacji w Toruniu. [COLOR=red](obecnie 5 szczeniat jest juz w DS, suka i 1 maluch w holeliku dla zwierząt).[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE] [FONT=Arial][COLOR=red]Koszty które poniosłam przy ratowaniu, leczeniu, adopcji i transporcie do DS tych wszystkich zwierząt pochodziły z [B][U]mojej prywatnej kieszeni oraz darczyńców[/U][/B], moich przyjaciół z Dogo (Basia z Pasłęka, ElzaMilicz, Koss, Bambino, Asiaczek, Emilia, Figa bez Maku i wiele , wiele innych których nie jestem w stanie spamiętać, a którym jestem bardzo wdzięczna).[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Fundacja do tej pory pokryła tylko 770, 40 zł (patrz pozycja pierwsza). Dodam że pieniądze te pochodziły z 1% na OPP dla Koła we Włocławku (które sama wyzebrałam od znajomych i rodziny).[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#ff0000]bardzo dziękuje Fundacji za wszelka pomoc. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Czy powyższym postem EMIR mozemy juz sie pożegnać? Bardzo bym chciała.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4471/fikho5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1823/figacv3.jpg[/IMG][/URL] -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/60/kama5yw2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2600/kama6ty5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4206/kama2cj0.jpg[/IMG][/URL] -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
30 zł od Jolap , dziękujemy. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zrobiły zdjęcia suni w DT. Jak tylko znajdę chwilę, wstawię na wątek. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Na razie domki przystopowały. Kama i Figa nadal bezdomne. Pomocy!!! -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/134/kama1hn9.jpg[/IMG][/URL] -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='marzena11133']Jeżeli chodzi o wiek maluszków , to musiałybyśmy obliczyć . Myślę, żę jak trafiły na kwarantannę to miały ok. 1 tygodnia , 14 dni w klatce do 4 .09.08 więc juz 3 tygodnie ( do Torunia wyjechały 8.09.08 ). Sądzę , że około 18 września skończą 5 tygodni.[/quote] Czyli za ok. 10 dni trzebaby zrobić pierwsze szczepienie, a za 3, 4 tydobdnie mozna je oddawać do adopcji. Jestem w kontakcie Z Pauliną, u maluchów i mamy wszystko OK. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Przepiękne maluszki, mysle ze szybko znajdą domy. Muszka, kochana bida. -
Ada, tak jak pisałam, nie czytałam całego wątku, dlatego nie znam szczegółów. Jeżeli psy maja szopę czy stodołę to jest OK, można najwyżej dać im jakieś stare kołdry czy cos w tym rodzaju, zreszta same wiecie najlepiej. Ja nie mam czasu czytać wątków. Pracuję od września, mam pod opieką 9 psów, n aszczęście nie osobistą, ale mam na głowie te wszystkie adopcje. Nawet pomyślałam przez chwilę czy nie zaoferować Koszałkowi kojca po Lence-Czapi, ale szybko zrezygnowałam. W roku szkolnym nie dam rady codziennie dojeżdżaać, dawa jes i wyprowadzać na spacery. Zreszta w tym kojcu piesiu nadal byłby sam. Trzymam kciuki, wiem ile macie pracy, bo sama mam jej nie mniej.
-
Bosman szczesliwy :)- nowa rodzinka w Katowicach!!!!
Agata69 replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Aniu, odezwij się! Co słychać u Bosmana i całej waszej rodziny? -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolap.']Trochę przerobiłam :evil_lol:. Poproszę o numer konta na pw. Mizernie wyglądam ale jakieś 20 zł mogę z "chętnością" wysłać w poniedziałek. Pozdrawiam ![/quote] Jola, dziękuję w imieniu piesków.