-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Eee tam, Rico ładniejszy. Elza nie siej wrogiej propagandy.... -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Jeśli pani ze szczecina wybierze jednak Akrę, to bedzie juz druga rezygnacja z niej w życiu Kamy... I myślę, ze koniecznie trzeba sprawdzić też panią ze Szczecina. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
A pani ze Szczecina zdecydowała sie na Kamusię z krzywa łapką. Nie wiem co teraz robić, informować ją o zmianie sytuacji Akry? Kamusia dostała swoja szansę.... -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Agata69 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kojec czeka, Koss umówiła sie ze mną na 18 stego. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Agata69 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Koss jest poza netem do soboty z tego co wiem. zadzwonię do niej popołudniu, tylko muszę poszukać nr telefonu. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Jeny, ale fuks! :multi: To co, innego psiaka wstawiamy??[/quote] Wystawimy koty albo Dianę. Zastanowie sie i dam ci znać popołudniu. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4][B]Kama własnie znalazła dom![/B][/SIZE][/CENTER] Pani która chciała zabrać do Pyrzyc Akrę zdecydowała sie na Kamę. Pani Ma dom z ogrodem. Nawet nie bede robiła wizyty przedadopcyjnej, poprosze natomiast o wizytę poadopcyjną. Wiedziałam ze sie uda. Akra, dziękuje za pomoc. Kasiu najszybsza adopcja po zrobieniu aukcji allegro;). -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Agata, krótki tekst i wrzucam ją na aukcje Aresa i szczeniorów Muszki - będzie miała 2![/quote] Własnie miałam do ciebie pisać po prośbie. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasiu, mozemy juz ruszyć z allegro. Pieniążki weź z kata. Przy okazji; czy allegro Muszki aktualne? Kama Kama urodziła sie jako jedno z sześciorga dzieci bezdomnej suni Figi. Urodziła sie w śmieciach, pod gołym niebem. To nie najlepszy poczatek życia. Na szczęście jej mama swoja determinacją i oddaniem zwróciła uwagę dobrych ludzi i wraz z maluchami trafiła do hoteliku dla zwierzat. Tam w końcu w spokoju i bez głodu Figa mogła wychować swoja gromadkę. Kama, bo o niej jest ta opowieść, jest najmniejsza ale najbardziej niezależna z całego miotu. Urodziła sie z krzywą , przednią łapką. Jest jednak w pełni sprawna, nie kuleje, porusza sie normalnie. Ba, biega i skacze jak mały źrebak. Jej zywotność i niezależność jest wprost proporcjonalna do jej drobnej posturki. Jest tak ruchliwa, że właściwie jej defektu (krzywej łapki) trudno sie dopatrzyć. Jej bracia i siostry juz znaleźli domy, ona jeszcze czeka na swojego człowieka. Szukamy dla niej domu, który w pełni zaakceptuje wyjątkowość tej ślicznej suni. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7366/03hb6.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1171/05fp6.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://imageshack.us"][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://g.imageshack.us/img100/05fp6.jpg/1/"][/URL][/COLOR][/U] -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6266/01fn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/7971/02un9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img352/02un9.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1168/06sn7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img352/06sn7.jpg/1/"][/URL] -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Czekam na więści. ja tez mama kotki. w tym piękna kotkę, mix prs, biało srebrną. Cudo. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Agata69 replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wysłałam ja pani ze Szczecina. Pani chce małego pieska, ale a nuż... -
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Oooooooo, sie kobiety poznały, jak miło. Czarownice sie na wątek zleciały...:evil_lol:. Oj, jak ja was lubię. Ja się podobno po Rico wybieram, mhh... w praktyce wyglada to tak , ze musiałabym wziąć zwolnienmie lekarskie , bo uczycielki urlopy maja latem:cool3:. Kombinuję jakis transport, może mrowa albo Reno. Najgorsze ze nie mam czasu. Rico trzymaj sie chłopie. Jajka żegnajcie. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Wizyta wypadła Ok. Akra w piatek jedzie do Krakowa. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Estote, ile Muszka ma lat ? I czy sprawdziłyscie jej stosunek do dzieci? -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No to muszę jutro odebrać kame z DT. Prosze , nie pytajcie, zostawie to bez komentarza... -
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wiem, że państwo chętni na Rico próbują się zalogować, ale jakos nie mogą. Może ktoś udziliłby jakiejs rady jak to skutecznie zrobić. -
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Oto nasza piękność-[B]Niunia[/B],która zajęła miejsce [B]Riccardo[/B] : [IMG]http://images45.fotosik.pl/20/1c5ad3fd4741ac6cmed.jpg[/IMG] Ho, ho, ale cudo. -
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
To rzeczywiście niska cena. -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pisałam do asior, ona nie moze tego pilotować, moze ty bys sie zgodziła? -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Aha, doczytałam że w Krakowie.Pani mieszka na Rżąta czy cos takiego. Pieski sa rzeczywiscie bardzo podobne, więc bez sensu wieźć jednego przez półPolski, a drugi bedzie siedział w schronoie pod nosem tej pani. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Agata69 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Juz niedługo sie spotkamy. -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Gdzie jest obecnie piesek? I czy to piesek czy sunia? -
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
Agata69 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images28.fotosik.pl/282/e0c7544289dad352med.jpg[/IMG] Cudne te piechy. Kurcze, wystawiłam swoje szczeniaki na allegro i ludzie prawie sie bili. Dlaczego starszych piesków nikt nie chce? ja bym nie chciała szczeniaczka. Za nic w swiecie...