-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='monikaLipno']Elza dziękujemy :D czekamy na dwa koty pod koniec listopada mają już być :) Elza a masz namiary na frischbee?cena... [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9118/20081109img3299wr9.jpg[/IMG] tak go Kochamy ;)[/quote] A gdzie Zocha? Bo Miłosz rozumię zdjęcie robi... -
O kurcze, ale się cieszę, że w końcu sie udało.
-
Luka - piekna sunia z torunia - ZNALAZŁA DOM!!!
Agata69 replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Ile ona ma lat? Mam panią z Nieszawki koło Torunia która chce sunię, małą, sliczniutka jak się wyraziła. Dom z ogródkiem do sprawdzenia. Jaki ona ma charakter i wiek? -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Agata69 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że nie na temat, ale takiego mam rudzielca: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/9427/rudi5gq0.jpg[/IMG][/URL] Jeśli komus sie nada to służę. Piesek jest mały, przyjazny, młody, bezproblemowy. Tylko brać! A Lorii da radę. -
[quote name='Kasia']Rudi jest piękny! :loveu: Jutro będzie miał wyróżnione allegro! A jak zdążę to jeszcze dziś.[/quote] Kasiu, dzięki. Im szybciej Rudi znajdzie domek, tym szybciej jakas inna bida czekająca na ulicy na swoją kolei , znajdzie tymczas. Jesteśmy zapsieni jak nigdy, 2 psy czekaja w kolejce, w tym ciężąrna suka. Rozpacz... W obotę jedziemy na sesje zdjeciową, zobaczycie jakie cudo mam w domu.
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6218/rudi4ha0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img230/rudi4ha0.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9051/rudi6ar8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img296/rudi6ar8.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/9427/rudi5gq0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img381/rudi5gq0.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/2481/rudi7cy8.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie jak slicznie prosi, jak robi słupka. Taki jesienny Pan!
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1373/rudi3ss5.jpg[/IMG][/URL] [url=http://g.imageshack.us/img296/rudi3ss5.jpg/1/][IMG] Myślałam, że dam radę bez wątków, ale psiej niedoli namnożyło mi się ostatnimi czasy tak wiele, że muszę wspomóc się dogo , żeby tym jakoś zarządzać a więc zaczynam od Rudiego: Rudi Nie znamy przeszłosci Rudiego, z cała pewnościa jednak miał pana, który karmił go czekoladą, głaskał i traktował jak członka rodziny. Niestety z jakichs powodów Rudi wszystko to stracił, cały wydawałoby sie stabilny psi świat runął, pozostał strach, ból, samotność. Rudi został znaleziony na jednym z włocławskich osiedli, przytulony do ściany na klatce schodowej, za złamana łapką. Przestraszony, zbolały... Rudi to młody, bardzo zrównoważony piesek. Wie jak trzeba zachować się w domu, do czego służą spacery. Jest łagodny, bezproblemowy, bardzo towarzyski. Z delikatnością odnosi sie do dzieci, z szacunkiem do ludzi dorosłych. Dobrze dogaduje sie z innymi psami, także z kotami. Jest niewielki, poniżej damskiego kolana. Ma piekną, rudą, mięciutka sierść. Rudi czeka z niecierpliwościa na nowy dom, nowego, kochającego pana, któremu będzie służył z całą psią determinacją. Jego złamana łapka została złożona, poskładajmy też jego małe, psie serduszko! Rudi od jakiegoś czasu jest w DT u dziewczyny która ma wieeeelkie serce, a oprócz tego trójke dzieci, 3 własne psy, 7 kotów (liczba płynna) i jeszcze prace zawodową. Jednak bez jej pomocy Rudi by zginął. Dlatego jak zawsze licze na wasza pomoc. W imieniu Rudiego rzecz jasna. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/8577/rudi2io1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9228/rudi1ta4.jpg[/IMG][/URL]
-
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
A przypominam, że po Rico był już dwa razy hycel. Dobrze że uciekł, bo byłby juz pewnie w jakiejś mordowni... Rico to nasz wspólny sukces, nie pierwszy, nie ostatni mam nadzieję..;) -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[ Agata 69 , bylaś 60 km odemnie i nie zajechalas ???[/quote] Basiu, mielismy 230 km w jedna stronę do przejechania, w aucie Marysia z gorączką. Ale juz droge poznałam, więc sie wybiore napewno. Basia, trzymaj sie kobietko malutka. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Baśka, jechałam w sobote do Olsztyna i był drogowskaz na Pasłęk. Kurcze, wcale nie taki diabeł straszny. musze się w końcu wybrać. Dzisiaj wzięłam kolejnego tymczasa. A i tak sercem ci nie dorównam jeszcze długo. Moja goraca prośba: głupocie i małostkowności mówmy stanowcze nie! I czasami trzeba sie puknąć w głowę.... -
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Piękny, piękny. Nikt nie kwestionuje... -
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Moje psy za chleb z masłem zabiją. Jak mam dać lekarstwo to w chlebie z masłem. albo z pasztetową, też rarytas. Monika buziaki. Nie mam czasu zajrzeć, ale nadrobię, nadrobię.... -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Masz rację, zamiast wypinać piers do medalu to ja... zakładam kalosze i sprzątam gówna w kojcu. No i czasami sobie podefrauduję cichutko. Dzisiaj po Nutke przyjechali państwo z Otwocka, ze swoja sunia Henią (35 kg). Obie z Nutą prawie zdemolowały mi pokój podczas zabawy w ganianego. Mam nadzieje, że ta mała biedna sunia w końcu znalazła swoja przystań. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Agata69 replied to estote's topic in Już w nowym domu
Mogłaś jej powiedzieć żeby na drugi raz nie zawracali głowy. Oj, ludzie, ludzie... -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Polecam wszystkim pozostałe bidy pod opieka Estote: Gwidona i dianę. No i moje zagłodzone, 7 miesieczne szczeniaki. Nie maja jeszcze wątku bo nie mam czasu im założyć, tyle pracy. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']no to co zmieniamy wątek?Wiem ze Muszka jest bezpieczna. Nowinki coraz to bardziej obiecujace. Ale nic nie wiadomo o maluszkach. Moze jeszcze poczekać[/quote] Zmieniaj Wańdziu, zmieniaj! A o informacje o maluchach poprosimy Estote. -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Rozmawialam dzisiaj z panem Markiem ,on bardzo jest zadowolony z Aresika i ma nadzieję że Aresik tez. Oprocz tego ze Ares ma ary do biegania wychodzi z nim na dlugiej lince na spacer.pan Marek uczy go tez posluszenstwa ,a jak jest dobrze dostaje rarytaski. Pan Marek raz sposcil Aresa z linki i Ares dal dyla ,wolal go a ten nic .Poszedl do domu , a Ares juz na niego czekla ,taka madra bestia ale na razie nie ma mowy o sposzczaniu. ;)[/quote] Dzięki Foksia, że trzymasz ręke na pulsie. O takim domu marzyłam dla tego pieska. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
A pani z Krakowa obraziła sie do krwi, nie chce z nikim rozmawiać (wolontariusze z Krakowa chcieli jej coś wyadoptować). To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybraliśmy dobrze. Paciuszko i Muszko - szczęśliwej drogi! -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Agata69 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Mam pania w Sosnowcu, która jest zdecydowana na adopcje kotka. nie chce zupełnego maluszka, ale chyba jak sie spodoba to pójdzie wszystko. Dom nie sprawdzony, ale na słuch pani sympatyczna, opiekuje sie od czasu do czasu kotem swojego dyrektora. Dom jest w Sosnowcu, nie wiem czy to od was daleko. jak ktos ma transport ewentualny to służę namiarami na panią. Mój telefon w podpisie. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kama znalazła domek. W piatek przyjeżdżaja po nia państwo z Otwocka. Będzie miała do towarzystwa roczną sunię Henię ze schroniska. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Agata69 replied to estote's topic in Już w nowym domu
Ja mam skleroze juz. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Agata69 replied to estote's topic in Już w nowym domu
Kurcze, taka piękna sunia i na razie nikt nie zadzwonił. Ale napewno zadzwoni, to kwestia czasu. -
Piękny , niebieskooki husky szuka odpowiedzialnego domu.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nona, napisz tekkst o piesku do allegro to poprosze Kasie o wystawienie. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']Agata, czy skontaktowałaś się z Panią z Krakowa i wyjaśniłaś, że ma nie czekać na psa, bo już dostanie go ktoś inny?[/quote] Czekałam na wynik wizyty adopcyjnej u Paciuchy. zaraz napisze do pani z Krakowa. Ona tez dostanie od nas pieska , spokojna głowa.