-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Właśnie wysłałam zdjecia mamy i corki do obejrzenia. trzymajcie kciuki.
-
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='MONNA']Witam. Jeśli z transportem będą kłopoty, dajcie znać. Myślałam, że przed świetami nie dam rady wybrać się już do mamy :evil_lol: ale jeśli trzeba, obroce w jeden dzień. Dajcie tylko sygnał ze 2 - 3 dni wcześniej i nie bedzie problemu.[/quote] Roma, czy oprócz super córek, wielkiego serca i wspaniałego zwierzyńca masz cos jeszcze w rekawie? Nesca to szczęściara! -
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'] Ok. 40 cm w kłębie ? Można ją podpiąć pod owczarka pirenejskiego. Nie mylić z pirenejskim psem górskim. ;) [B]Agata[/B], jak na nią wołasz ?[/quote] Tak, około 40 cm w kłebie, czyli mam owczarka pirenejskiego. mówię na nia Mila, Milka albo Miluś. Jest strasznie namolna. Chodzi za mną, piszczy jak znikam za drzwiami. Teraz leży pod nogami. Mysza ja gryzie, więc siedzi zamknieta w łazience albo w sypialni. Mysza a nie Mila. -
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Agata, to nie jest wątek Kamy. Link jakiś nie ten teges....[/quote] Kasiu, tu jest ten teges: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/figa-jej-szostka-dzieci-juz-w-swoich-domach-wygralismy-te-batalie-117597/index40.html[/URL] -
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Wyczesałam z niej reklamówkę kudłów i rzepów. zniosła to godnie. Jak sie ja wykapie to normalnie cudo. Basia, dużo masz jeszcze takich slicznotek? -
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
MUSIAŁAM WALCZYĆ O TO ZDJECIE, BO CHCIELI MNIE WYCIĄĆ! Skrzywdzić mnie chcieli! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1263/10va0.jpg[/IMG][/URL] Wysłałam juz zdjecia małej jednej pani z Wawy. Trzymajcie kciuki![URL="http://g.imageshack.us/img230/10va0.jpg/1/"][/URL] -
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/2666/08ud6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img58/08ud6.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4745/05oo8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img512/05oo8.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5896/10dx2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img58/10dx2.jpg/1/"][/URL] -
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
UWAGA! JEDZIEMY!! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2827/07lk6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img512/07lk6.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8529/01go5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img58/01go5.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5870/02kc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img512/02kc8.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2712/03jw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3567/04nh1.jpg[/IMG][/URL] -
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Romeczko, ja moge jechać dopiero w sobotę, ale dla mnie to 120 km, w dwie strony to 240. Jesli twój znajomy jechałby w niedziele, to myslę że ten jeden dzień nie zrobi różnicy. Chyba, że estote załatwi transport wcześniej. Będziesz musiała na nia uważać. Na Nesce , nie na Estote.:loveu: Estote jest w porzo. -
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
-/ Romeczko, czy istnieje możliwość , ze wy przyjedziecie po Nesce do Torunia? Jeżeli nie , nadal bedziemy szukać transportu do ciebie. -
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Mój wet powiedział , że całkowite zrosniecie sie rany to 4 tygodnie. Tak więc tak czy tak będziesz musiała Romo uważać na Nescę i mocno ograniczać jej wariowanie z Dinem. Kiedy mozesz ją przyjąć do siebie? -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/item495064778_malenka_3_m_czna_kama_pregowana_slicznotka.html]Maleńka 3 m-czna KAMA. Pręgowana ślicznotka. (495064778) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Allegro Kamy. Sikała, pogryzła ratanowe meble, nie zgadza sie nz ich suką. Podobno. U mnie nic nie gryzła. Widocznie zamknęli ja na działce samą. Jestem wsciekła. -
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']sorry, że akurat tu wklejam ale Kama która wraca do Agaty z adopcji nie ma już swojego wątku. Agata, zrobiłam jej allegro: [B][URL="http://www.allegro.pl/item495064778_malenka_3_m_czna_kama_pregowana_slicznotka.html"]Maleńka 3 m-czna KAMA. Pręgowana ślicznotka. (495064778) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/B][/quote] Kasiu tu jest watek kamy; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=11336513[/URL] Ten pies dostanie kołowacizny, najpierw jedno Dt, potem adopcja, drugie Dt, druga adopcja. Co teraz? Basiu, może stało sie lepiej, że jest tylko jeden szczeniak? -
Bardzo przepraszam, że się nie odzywam ale miałam i mam nadal urwanie głowy. Zakotwiczyła u mnie ciężarna sunia, która w poniedziałek bedzie miała sterylkę aborcyjną. Jakby tego było mało wraca mi juz po raz drugi z adopcji 4 miesięczna niepełnosprawna sunia. Nie mam gdzie ja wsadzić , bo mam już 3 psy w mieszkaniu, a wszystkie tymczasy znajome zajęte, także moimi psami. Obie wasze sunie napewno bym wyadoptowała, ale na to potrzeba kilku dni na DT, a ja takowego nie mam. Dom , o którym pisałam jest OK. To domek z ogródkiem, w budzie w kojcu, ale biegający po posesji, 15 letni piesek-znajda. Budka ciepła, piesek zadbany. Państwo starsi. Chcą pieska do towarzystwa do domu. Opiekują się 5 letnią wnuczką, więc piesek będzie miał towarzystwo dziecka. Ludzie prości ale ciepli i mili. Wyślę im zdjęcia i suni-mamy i malutkiej. Mam jeszcze jedna małą sunię. Tak więc będą wybierać z trzech. Mam jeszcze jeden dom chętny na małą sunię, ale nie sprawdzony. Tez dla starszej osoby, mieszkającej w bloku. Nie wiem kiedy to sprawdzę , bo .... brakuje mi czasu na jedzenie. Błagam, zaoszczędźcie mi czasu i szukania i jeszcze raz wstawcie na wątek ładne zdjęcia suni i małej. Z ktrótkim opisem -wiek, charakter. Kiedy ewent. mogłyby przyjechać (jeśli ludzie którąś wybiorą)? Jesli macie pewny tymczas to wieźcie małą , nie zastanawiajcie sie nawet.
-
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Zdjęcie z wczorajszego . Na fotce Nessca, ja i najladniejsza w środku , moja Agatka ![/quote] Taaaaaaaaaaa, śliczna.... -
Tak dokładnie. Rudi pojechał do starszej pani, która szukała małego , rudego pieska. Okazało sie , ze Rudi mieszkał już z tą pania kilka dni, pani przygarneła go spod kiosku na osiedlu. Niestestety pani chodziła z nim bez smyczy i pewnego dnia Rudi pobiegł za suczka i juz nie wrócił. Pani go szukała , nawet w schronisku ale bezskutecznie. W końcu postanowiła zaadoptować podobnego i trafił do niej.... ten sam pies. Miejmy nadzieję, że to ich przeznaczenie. Pani jest starsza, więc trezba tą adopcję nadzorować. Trzymajcie kciuki. Romo, dziękuje za wielkie serce i rozum.
-
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Mila grzecznie przespała noc, nie nabrudziła, kupka i siku na dworze. Je jak smok. Niestety standardowo gryzie ją moja Mysza, więc w domu żyjemy na zasadzie mijanek. Aha, Mila poczęstowała wszystkie moje psy swoimi pchłami. -
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roma i Dino']Dzięki za informację o Nesce.Czarnulka może przyjechać do nas już pod koniec tygodnia ,jakoś sobie poradzimy:mad:.Agata 69 ma mój nr telefonu to proszę dzwonić co Was popilotujemy.Czy Neska ma obroże i smycz?czy mam zakupić? i czy jest odpchlona czy mam to zrobić u siebie?[/quote] Nesca ma parcianą obrożę. Ze smyczą jest gorzej. Jest czyściutka, ale odrobaczenie i odpchlenie nie zawadzi. Estote, czy dacie radę zawieźć Neske do Romy, to jest jakieś 50 km od was. Dam na benzynę. Ja w tygodniu nie dam rady. Dopiero w sobotę.... -
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Przepraszam za offa, ale... Starszy pies umiera w schronisku... ma nowotwor i cierpi... :placz: Zostalo mu ok. 2 miesiace zycia.:placz: On potrzebuje domu na ostatnie miesiace. Kto pomoze? BLAGAMY!!!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/umiera-zostaly-mu-tylko-2-3-miesiace-zycia-szukamy-dt-hoteliku-pomocy-125158/"][COLOR=#000000]ON UMIERA! Zostały mu tylko 2-3 miesiące życia! szukamy DT! hoteliku! POMOCY![/COLOR][/URL] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Maksik/944b6969e04ec2df.jpg[/IMG][/quote] Jesli cierpi, ma nowotwór , to okażcie litość i nie pozwólcie dalej się męczyć. Czy w hotelu będzie cierpiał mniej? Dajcie mu dobrze zjeść , przytulcie i pomózcie godnie odejść. Takie jest moje zdanie. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kama znowu wraca. Jakies fatum ciąży na tym wątku... Nie mam gdzie jej zabrać. -
Pomocy. Yorkowata sunia u degeneratów ! Mila ma dom.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Sunia jest juz u mnie. Została odrobaczona, odpchlona, wycieliśmy jej z wetem wszystkie "dziady", czyli kołtuny i rzepy. Sterylka w poniedziałek. Sunia jest w wysokiej ciąży. A do mnie wraca po miesiącu sunia z adopcji. Nie mam gdzie jej zabrać. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Agata69 replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nona']Estote- dziś puszczam przelew. Kwota jak u Saphiry. Macie trochę czasu a Diana jest po prostu piękna Saphiro- jak tam światło pod latarnią? Pochodzimy po sąsiadach?:) Przy okazji szukać muszę kolejnego domu dla psuni odebranej menelom- tej z Łysomic. Po dwóch tygodniach pańcia wpadła na pomysł, że trudno chodzić wieczorem na spacer z psem jak jest zimnoi ślisko.. Serce jej pęka, spać nie może ale...Nóż się otwiera[/quote] Ludzie są jednak żałosni. A gdzie ona teraz jest? -
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Domek lady zasypał mnie zdjęciami. Wszyscy zachwyceni. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/619/dsc02145aq5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img261/dsc02145aq5.jpg/1/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/dsc02145aq5.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] -
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATM']Do osób które oddają Romie psiaki do adopcji: To są cudowni ludzie, kochający zwierzaki jestem pewna, że trudno znaleźć lepszy domek. Sama poznałam ich dzięki psiakom właśnie za co jestem losowi wdzięczna :loveu: ;)[/quote] Tak mi się własnie zdawało, ze złapałam Pana Boga za nogi..... Chyba jakis anioł stróz przysyła takich ludzi na moja drogę. -
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roma i Dino']Psia kość to niedobrze.Nie wiem co zrobię jak on przyjedzie i będzie musiał wracać.Ciężko zawsze przeżywam takie sytuacje i długo trzeba abym mogła wrócić do równowagi.Tak naprawdę to nie wiem czy powinnam spróbować,a co Ty o tym myślisz?[/quote] Romeczko, ja sobie myślę, tak: zawsze mozna przyjechać z Nesca i przy okazji, niby w goscie , zabrać Rudzika. Jak bedzie się awanturował to pojedzie z powrotem. [B]Mozna tez najpierw wprowadzić do twojego domu Nescę i dopiero za jakis czas spróbować wprowadzić małego rudzielca.[/B] Decyzja należy do ciebie. Ja bym na razie nie zamykała Rudiemu mozliwości innej adopcji, bo nikt nie wie jak się ułożą relację Dina z Rudim. Wiesz, chodzi nie tylko o szczęście zwierząt, ale tez o komfort ludzi, który powinni czerpać przyjemność z ich posiadania. W sytuacji , kiedy będzie ciagle musiała rozdzielać dwa, źle do siebie nastawione samce, bedziesz miała wiecej kłopotów niz przyjemności. A to nie o to chodzi. Romeczko, maluje ci obraz w czarnych kolorach, ale przecież nasze dywagacje mogą się w ogóle nie sprawdzić. Zawsze lepiej nastawić sie na gorzej, a potem miło się rozczarować.