-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']i jak Simba? OK? Ja szykuję się do sterylizacji Kamy. Jeszcze nie wiem co z nią zrobić by nie skakała po zabiegu. Cały dzień skacze na budę, która jest bardzo wysoka.[/QUOTE] Simba świetnie. dzisiaj pojechała do domu, sama ja zawiezłam, jak mawia jeden mój uczeń. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Ładny duży teren do biegania, 9 letnia sunia do towarzystwa. Ludzie prości, ale wydaja się w porzadku. Simbe będzie miał na oku Cajus, bo mam tam w poblizu działkę. Trzymajcie kciuki żeby sie udało. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Simba po zabiegu. Zniosłą go doskonale. Godzine po już doczołgała sie do swojej miski i wyjadła co w niej było. Po południu zjadła juz spory posiłek. O dziwo ani razu nie zwymiotowała. Teraz już gania jakby wczoraj nie było. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Simba ma sterylkę. Czy dane do faktury w pierwszym poscie sa aktualne? Na jaki adres wysłać rachunek? -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='milla.j']Ogłaszać dziewczynkę?[/QUOTE] Na razie nie, zobaczymy jak wypadnie wizyta. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ani@'][B]Powodzenia![/B] - jakby nic nie wyszło Millunia gotowa poogłaszać Simbę [B][/B][/QUOTE] Dzięki Aniu, dopiero teraz dojrzałam Simbę na tralaleskach, wczesniej szukałam jej w dziale "U przjaciół". -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Przydałaby nam się porzadna, wytrzymała smycz, nawet dwie. Mogą być uzywane, byleby były mocne. Może ktos ma niepotrezbne i mógłby ofiarować Szopenowi i Dodzie. Po wczorajszej wizycie mysle sobie, ze one teraz maja całkiem znosne warunki. Byłoby super, gdyby mogły wychodzić częściej, np. dwa razy w tygodniu. Niestety ja nie dam rady, a nie ma kto mnie zastąpić. Jak się zrobi ciepło chciałabym je wykapać. Bardzo smierdza już po tej zimie, skóra napewno chętnie odpocznie. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Myślałam, że to miało być w miniony wtorek. Urosła trochę?[/QUOTE] Jest już dużym psem. ma bardzo wysokie łapy, ale na razie jest szczupła, nawet chuda. Często ma kłopoty gastryczne, rozwolnienia, chyba schroniskowe żarcie nie wyszło jej na dobre. Bylismy u weta, dostaje leki, jest lepiej, ale nie rewelacyjnie. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Zabieg w najbliższy wtorek. Przestała w końcu walić w domu, tzn. czasami jej się zdarza ale większość robi jednak na dworze. Uff... -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Buda jes[B]t[/B] używana, bo słoma ugnieciona, no i jes[B]t[/B] w niej zupełnie sucho w odrożnieniu od [B]t[/B]ej drugiej. czyli mozliwe jes[B]t[/B] że [B]to[/B] Szopen posikuje w nocy. Psy wyglądają bardzo dobrze, u[B]t[/B]yły. Wybiegały się znowu jak szalone. Doda juz na dobre pogodziła sie z kagańcem, Szopen jeszcze walczy, ale już coraz mniej. Wczoraj Szopen nas zaskoczył swoim zachowaniem: po spacerze kokosił sie jak szczeniak, przewracał na plecy, podskakiwał, miał naprawdę świe[B]t[/B]ny humor. Nigdy [B]t[/B]ego nie robił, widać wiosna... Zaaplikowałam im Fiprex, bo [B]t[/B]e wycieczki po lesie moga się róznie skończyc. Wprzyszłym [B]t[/B]ygodniu [B]t[/B]rz[B]e[/B]ba załawić jeszcze robale. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Piję kawę i zaraz ruszam do piesów. Mamy dzis Fiprex w programie. Zapowiada sie piekna pogoda. Zobaczę czy w druga buda jes[B]t[/B] w uzy[B]t[/B]ku. -
Malibo, ale masz fajne zwierzaki. I fajny podpis. Szukałam czegoś czym mogłabym odpowiadać na "świa[B]t[/B]a nie zbawisz". Pozdrawiam.
-
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Simba przestała sikać w domu. Uff. [B]t[/B]o duza ulga dla mnie i domowników. Ona chyba bardzo lubi Beja, cały czas mu sie naprzykrza, lize mu pysk, skacze na niego. On się oczywiste wkurza, wczoraj chciał sie jej odgryźć i ze złości az sie przewrócił. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Umówiłam Simbę na zabieg na w[B]t[/B]orek. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
We w[B]t[/B]orek s[B]t[/B]erylka. Był jeden sensowny [B]t[/B]elefon, do sprawdzenia. [B]t[/B]rzymajcie kciuki. -
Tragedia podhalana- jak skończy ORKAN ??? Pomóżcie!!!
Agata69 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']O czym Ty mówisz ??? Dzieci z [B]Zenkiem [/B]moga robić absolutnie wszystko. :diabloti: Mam poprosić [B]Ani@[/B], zeby zrobiła zdjęcie jak maluch Jeremi dusi [B]Zenka[/B], a temu oczy wychodzą z orbit? :cool3::cool3:[/QUOTE] O był taki film w internecie, nie wiedziałam ze to wasze dzieci były.... :cool3::cool3: Pozdrawiam Pasterzy. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cisza nadal..... -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wielka cisza. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Był jeden [B]t[/B]elefon, pani jes[B]t[/B] zdecdowana. Mieszka w baraku z ogródkiem, nie pracuje, ma dwoje dzieci, 2 i 8 la[B]t[/B], s[B]t[/B]arsze ma zdiagnozowane ADHD. Mieli juz psa z adopcji ale uśpili 2 [B]t[/B]ygodnie [B]t[/B]emu bo miała "nieuleczalną chorobe skór, jakies kros[B]t[/B]y". [B]Normalnie idzie się załamać.[/B] Simba dzisiaj dostała zastrzyk, bo ma tasiemca, dostała też tabletki na sraczkę. Jesli dolegliwości przejdą, w przyszłym tygodniu sterylka. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Czy ktoś dzwonił w sprawie Simby ? Widzę na Szerloku, że ktoś brał telefon i ma 500 wyświetleń od wczoraj, to dużo jak na szerloka ;)[/QUOTE] Nie , nikt nie dzwonił. W sobotę będzie w gazecie toruńskiej Muszę z nia iść na badania, bo ma bardzo nieładne kup od dłuższego czasu. Martwię się , że może o trzuska -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzięki, super. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Asiu, dziękuję. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ani@']Umieszczę ją wieczorkiem u nas na stronie [url]www.pasterze.com.pl[/url] Pakiet ogłoszeń widzę, że już ma :p Trzymaj się. ;)[/QUOTE] Dzięki, pozdrów E. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Ludzie, moze możecie jakos pomóc: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205050-Wielka-ogromna-prośba-o-pomoc-w-ogłaszaniu-Simby[/URL]. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Właśnie się posikała w przedpokoju na płtkach, Bej w to wszedł, poślizgnął się i przewrócił. Nie mam juz sił. Biedn jest taki, ze szkoda słów. Nie trafia do wiaderka z wodą, wchodzi czasem na sprzęt, czasami zaplacze się w krzakach lub zaparkuje w kącie. I nadal to taki kochan pies. Simba tez jest fajna, łaknie kontaktu z człowiekiem ale ona potrzebuje prac i czasu a ja jej tego dać nie mogę.