-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Podhalanka - kudłaty worek kości z żyrardowskiej trasy MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
to moze zrobi ci sie miejsce dla [B]Kamy[/B]? Dla zachety zabiorę w sobotę jednego szczeniaka. Napiszę na wątku. -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwia K']została złapana i umieszczona chwilowo w stodole bo nic innego nie udało się znaleźć... [/QUOTE] No wiem, ale piszesz że własciciel "coś z nia zrobi", wytłumacz mi to. -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwia K']a moze weźmiesz mała sunie z Celestynowa, dzis unie trzeba zabrac ze stodoły, bo inaczej jej właściciel dziś sam 'coś z nią zrobi' a my nie mamy pomysłu ani jakiejkolwiek pomocy...[/QUOTE] Ona ma właścicela? Mslałam, że została złapana w lesie. NIc już nie rozumiem. Nikt z okolic warszaw nie ma wolnej łazienki dla tego dziecka? -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Co ze szczeniakiem z lasu? -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Mądre słowa, z uwagi na to, że co poniektórzy faceci mają rozum między nogami. Kurcze Agata, czy ja myślę o tym co Ty ?[/QUOTE] Niewątpliwie kochana, niewątpliwie... -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pies Wolny'] Temu ...jowi od kłódki żeby łapy zgniły.....[/QUOTE] Zgniłe łapy to za mała kara. Mam nadzieję, ze zgnije mu to na czym gnojowi najbardziej zależy... -
Podhalanka - kudłaty worek kości z żyrardowskiej trasy MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
zapisuję................ -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
zrobiłam ogłoszenia na gumrtee i na lokalnm portalu, czekam. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']nic sie nie zmieniło. Agatko, czy chcesz maluch? Jesli tak to jakis transport bedziemy kombinować.[/QUOTE] Przez tdzień postaram się poszukać im domów, w sobotę jestem w Warszawie, więc ew. poproszę o podrzucenie malucha do WArszaw. Były 4 telefony ale nie podjęłam rozmów. Dzisiaj dzwonie do lekarza. Moja samotna sasiadka, pani 75 lat, chodzaca z wózkiem i zbierajaca makulaturę, jest chora. Ma dwie przybłedy, którymi nik nie chce się zaopiekować na czas jej pobytu w szpitalu. Ja będę musiała.... Nawet nie wiem czy pani Ela z tego wyjdzie. Kurewski swiat. -
Bita, głodzona ONka na łańcuchu! Już szczęśliwa w swoim domu :).
Agata69 replied to milka74's topic in Już w nowym domu
toyoa, daj zdjęcie tej suni ze stacji. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Coś się zmieniło u misków? U Kamy? -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jadac po małą pokonałam 2 razy rasę Włocławek - sochaczew - 2 x 90 km i 2 raz Włocławek - Górsk czyli 2 x 70 km. to daje 320 km nie licząc krążenia po miescie. Wizyta u weta, odrobaczenie, obroża. Wydałam około 180 zł. Piszę o tym ponieważ wystawię niebawem bazarek, który mam nadzieję pokryje część tych wydatków. Jutro zrobię nowe ogłoszenia. -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='gorki330']U Zamira wszystko w porządku , grzeje dupkę w domku , był na konsultacji u weterynarza - zdrowy jak dąb , nawet ten jego wygięty w pałąk kręgosłup jakby się troszke wyprostował , zadomowiony na maxa , apety dopisuję , pokochał swoją rodzinkę baaardzo . Mam nadzieje że się udało i spokojnie sobie dożyje emeryturki - powodzenia kochany piesku[/QUOTE] No super fajnie! -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']może wszystkie? Każdy ma coś w sobie. :p[/QUOTE] Co nie ty powiesz? -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka musi się wypowiedzieć czy da szczeniaka i którego, mi jest wszystko jedno, byle z klatki i nie czarny. Z torunia odbiorę, najlepiej jakbś zabrała dwa, ale najpierw musisz zgwałcić wiesz kogo. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj znowu wyszły ogłoseznia szczeniaków, miałam juz 3 telefony ale na razie bez sensu. takze odzew jest. U małej wszystko super. Spała w domu, została wykąpana, bo skóra była w złym stanie i tak zaleciła wetka. Pan zszedł do niej w nocy a ona podniosła alarm szczekaniowy. Pogoniła kota. Kupa w normie. Państwo bardzo zadowoleni i bardzo dziękują , obiecali zdjęcia. Panie zeslij nam jeszcze normalnych ludzi dla tch psich dzieci... amen -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Agatko, ale jeszcze nic straconego, kombinuję jak by ci go przywieźć przecież. Czy najpierw jednak chciałabyś mieć już pewny DS dla niego ?[/QUOTE] Sama nie wiem. Jak przywieziesz to wezmę na dt. Ale koniecznie któregoś z boksu, nie z domu. tak żeb poprawić mu natychmiast warunki. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka, ja nie mogę zapomnieć tch wszystkich pozostałych, starch, zrezgnowanch... eh, wć się chce... e maluch maja szanse, duże szanse dlatego je wyciagamy, one wcale nie rozczulają, to sraszne miejsce dla każdego psiego dziecka, dla każdego psa. Bardzo się cieszę że się trochę wysiliłam, pojechałam po małą i ona ma już dom. Moze nie jest to szczyt marzeń, bo chcielibyśmy żeby nasze psy mieszkały w domach, ale wiesz ona będzie tam miała 1000 raz lepiej niż w tej klatce. Gdybyś zabaczyła en dom, ludzi, byłabyś bardzo zadowolona. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Mała została przeze mnie osobiscie zawieziona do domu. Dom jak najlepszy, tak to czuję. Mała będzie tam szczesliwym psem, członkiem rodziny, choć docelowo ma mieszkać na zewnątrz w budzie razem z druga sunią Aura, która właśnie pozegnała swoja towarzyszkę. W domu jest także wielki , gruby kot. Mała prawdopodobnie będzie miała na imię Malinka. Ale jeszcze nie podjęo ostatecznej deczji. Życzę ci szczęscia malutka. Żałuję , że nie zabrałam drugiego szczeniaka lub innego nieszczęśnika. Cóz, widocznie tak miało być. Poszukam domów dla reszty szczeniaków, spróbuję.... -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Sunia jest fajna, straszny Strachol, ucieka jak tlko sie ruszę, ale mimo to cał czas macha ogonkiem. Ciekawska i wesoła. Bardzo otwarta na inne psy. No i typowe zachowanie psów ze schronu: rzuca sie na jedzenie i zjada wszystko. Nie będzie duża, mam lekkie obawy na reakcję ludzi. Zobaczymy. Najwyżej przywiozę z powrotem. -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Spokojnie.... na razie nic nie przywlekłam. Znaczy przywiozłam ze schronu sunię ale dzisiaj idzie do ds. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jedna suczka jest juz u mnie. Dzisiaj pojedzie do Ds. Byłyśmy też u weta. Państwo sa uprzedzeni, ze mała nie jes zbyt wpucowana (umazana śmierdzacą kupą), mimo to zdecydowali sie wziąć ją już dzisiaj, umyć i potrzymać 2-3 dni w domu. Mam nadzieję, że mała zostanie tam na zawsze. Reszta maluchów... eh, szkoda gadać, serce pęka na wspomnienie... toyota, kiedy jedziesz do Warszawy? Moze poszukam jeszcze domów, to przywiozłabyś jakaś sierotę. Nie mogę o nich zapomnieć. -
[quote name='kaja69']Co chwila ktos do niej zaglada,albo oni albo rodzice Arlety,Marcin po pracy zanim wejdzie do domu ,pierwsze idzie z psem sie przywitać...Trzeba Ci dać jakiegoś tymczasa...koniecznie...bo sie wykończysz...[/QUOTE] Rozszyfrowałaś mnie czarownico. Niestety syn poprosił mnie o nie branie psa na tymczas, przygotowuje się do matury, a nie ukrywam, że część obowiązków z tymczasami spada na niego. Muszę odpuścić, chyba że psiak z Otwocka, słowo się rzekło- kobyłka u płota...