-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
[quote name='Jaaga'] [B]Dopiero powiedziałam, ze już nie biorę następnych psów.[/B][/QUOTE] He, he, dobrze przeczytać, że nie tylko ja jestem nienormalna, niekonsekwentna i uzależniona.
-
Oj, jak ja rozumiem cię Jaaga, tez mam dwa tymczasy, zupełnie nie planowane. Nie pomoge finansowo, bo sma zbieram na długi u weta, ale wspieram psychicznie.
-
Tola, taka sobie psina... Bardzo proszę o banerek i ogłoszenia.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Nawet nie wiem co napisac......faktycznie jestes sama....ja nawet nie mam jak Ci pomoc.....przepraszam....[/QUOTE] E tam, nie przepraszaj. Ja jestem dorosła kobietą i jesli podjełam się pomocy temu psu, to pomagam i nie ogladam się na innych. Niestety ludzie jak ludzie, leca tam gdzie dramat i krew. A przeciez w takichg zwykłych przypadkach pomoc też jest konieczna. To własnie wyprzedzanie tych wielkich dramatów. -
Tola, taka sobie psina... Bardzo proszę o banerek i ogłoszenia.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tola juz po sterylce. Stoi taka biedna, nie wie co się stało. Jutro bedzir OK. -
Tola, taka sobie psina... Bardzo proszę o banerek i ogłoszenia.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Pewnie to bardzo glupio zabrzmi.....ale....moze jeszcze poczekac?[/QUOTE] Na co? Nikt się po Tole nie zgłazsa, a ona się do mnie przyzwyczaja coraz bardziej. dzisiaj jedziemy na sterylkę, pod koniec tygodnia zaczynam szukać jej domu. Mysle że nie będzie łatwo. Tola to nie jakaś miss, poza tym jest w bardzo niechodliwym rozmiarze. Mam nadzieję, ze przewazy jej fajny charakter. Jestem chyba zmeczona, znów z kolejnym psem zostałąm sama.Ani to tragedia wielka, ani medialny temat. Ot, taka sobie psina, której trzeba było pomóc... -
Brak słów... To naprawde trzebby gdzies zgłosić, ale znajac polskie realia, to i tak to nic nie da. Dziewczyno, zabieraj te psy gdziekolwiek....
-
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']ten rachunek za sterylizację Simby uregulowałam[/QUOTE] Tak, tak, wiem. Chodzi raczej o drobne usługi weterynaryjne typu robale, szczeoienia, itakie tam. Mam juz trzeciego tymczasa a nie uregulowałam u weta od lutego.... -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Mam dłud, jeszcze z czasów Simby. Moze ktoś zechciałby wziąć udział w bazarku. Zapraszam. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208469-Tania-szafa!!!-Świetne-sukienki-i-inne-kobiece-ciuszki-i-nie-tylko.-Do-01.06.-START[/URL]! -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wiesci od Simby: jest bardzo dobrze, mała szczęśliwa, urosła. Udało się. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zaplanowałam sprzatanie całego terenu, poniewaz po srodowym spacerze zauwazyłam, że jest tam mnóstwo potłuczonego kszła (po wymianie okien w budynku). Psy po tym chodza, o tragedię nie trudno. Oczywiśćę właściciela to w ogóle nie obchodzi. Po południu jedziemy ze sprzetem, nie wiem tylko czy pogoda pozwoli - zapowiadaja deszcz w całym kraj. Moze ktoś wejdzie na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208469-Tania-szafa!!!-Świetne-sunienki-i-inne-kobiece-ciuszki-i-nie-tylko.-Do-01.06.-START[/URL]! -
Dzwoniłam, u Hani?Roxi wszystko Ok. Zdjęto jej szwy, została zaszczepiona. Jest grzeczna. mam obiecane fotki. A tymczasem wstawiam bazarek, bo po hani i innych zostały mi długi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208469-Tania-szafa!!!-Świetne-sunienki-i-inne-kobiece-ciuszki-i-nie-tylko.-Do-01.06.-START[/URL]!
-
Tola, taka sobie psina... Bardzo proszę o banerek i ogłoszenia.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bazarek na pokrycie długu u weta i "obsługę Toli: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208469-Tania-szafa!!!-Świetne-sunienki-i-inne-kobiece-ciuszki-i-nie-tylko.-Do-01.06.-START!?p=16951386#post16951386[/URL] -
Tola, taka sobie psina... Bardzo proszę o banerek i ogłoszenia.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tola się zadomowiła , dobrze jej. Na spacerze spuszczona ze smyczy krązy wokół nas, raczej nie wyrywa sie nigdzie. Wczoraj zawisły ogłoszenia, był jeden głupi telefon i cisza. Nie wiem co mam robić. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']ktoś chce mieć pięknego psa na posesji - polecam Kamę[/QUOTE] Tak domu dla niej nie znajdziesz... -
Tola, taka sobie psina... Bardzo proszę o banerek i ogłoszenia.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka: Tola nie szczeka tylko wyje. Czyli miał być haszczak, wyszło to co widać. Inne cechy świadczące o jej koligacjach: do wszystkich się łasi, włazi nawet do sasiadów jeśli akurat drzwi sa otwarte, goni koty i nie przepuści kaczkom, bardzo towarzyska. Antybiotyk się zaraz skończy, odrobaczyłam ją drontalem, zrobiliśmy usg, ale niestety nic konkretnego nie wiemy. Jesli jest niska ciąża to i tak nie do uchwycenia. Wydałam 65 zł. Pisze o tym bo chcę zrobić bazarek, muszę do końca maja uregulować dług u weta. -
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
A gdyby ktos bardzo chciał pomóc to tu mój nowy problem: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208075-Zaczynam-wariować-psy-przychodza-do-mnie-do-pracy..-Tola-taka-sobie-psina[/URL]... -
Tola, taka sobie psina... Bardzo proszę o banerek i ogłoszenia.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
sunia jest napewno domowa - zna kanapę, jest czysta, siku kupka tylko na spacerze. Bardzo milasta. Łudze się, że mogła się zgubić, ale nadziei wielkich nie mam. To kundel z jakimś husky w genach. Moze została kupiona jako szczeniak husky, ale wyrosło co wyrosło i ludzie zrobili won...? Nie wiem juz sama. Poszukam najpierw własciciela, ale jak się nie znajdzie (na 90%) to trezba będzie sterylkować. Tylko za co? -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
A tymczasem....:[url]http://www.dogomania.pl/threads/208075-Zaczynam-wariować-psy-przychodza-do-mnie-do-pracy..-Tola-taka-sobie-psina[/url]... -
[quote name='malibo57']W Sterylizacji siedzę:) Masz jakieś wieści od Haneczki?[/QUOTE] Dzwoniłąm w poniedziałek i wszystko było Ok. Zadzwonię dzisiaj. Tymczasem mam taki problem:[url]http://www.dogomania.pl/threads/208075-Zaczynam-wariować-psy-przychodza-do-mnie-do-pracy..-Tola-taka-sobie-psina[/url]...
-
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208075-Zaczynam-wariować-psy-przychodza-do-mnie-do-pracy..-Tola-taka-sobie-psina[/URL]... -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A to chłopaki, które zabrałam razem. Miszkaja w Warszawie, dostali imiona Max i Alex. Wszystko u nich w porzadku. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/img0035ch.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6210/img0035ch.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jechałam dziś od moich podopiecznych, niedaleko domu, katem oka zobaczyłam grupę młodzieży wracajacej z parku z lekcji W-F, Wśród nich szedł pies. Napewno nie był to pies żadnego z uczniów, pies szedł bo dzieciaki okazały mu zainteresowanie. Psa zarejestrowałam i pojechałam dalej, najpierw sie przebrać, później do pracy.. Lekcje skończyłam o 16.00. Na korytarzu , tuz przed pokojem nauczycielskim czekał na mnie..... pies, które widziałam przed południem, Przyszedł za jakimis dzieciakami i nie chciał za nic wyjść ze szkoły. Poszłam po smycz i kaganiec do auta (czym wzbudziłam spore zadziwienie), załozyłam psinie powyżśzy sprzęt i wyniosłam ja na rekach ze szkoły. Jak juz wyniosłam, to nie miałam sumienia odpiąć smyczy i zostawić na ulicy. No i Tola jest u mnie. Syn się śmieje, ze niedługo psy beda wskakiwać przez balkon do mieszkania, a co mniejsze będą wchodzić do auta przez rure wydechową. A ja sie martwię , ze ze mna jest cos nie tak, ze potrzebny psychiatra czy coś.. Przyniosłam z piwnicy posłanie po Beju. Byliśmy tez u weta. Sunia ma zapalenie sutków. leci jej z nich krew i jakś brzydka wydzielina. Jest albo tuz przed cieczką, albo zaraz po. Ja mam dług w lecznicy juz po dwóch z kolei tymczasowiczkach: Simbie i Hanie. Przezyłam bez tymczasowicza 2,5 dnia. Nie wiem ja nazywa sie ta jednostka chorobowa, ale to chyba nie jest normalne. Proszę o wszelkie wsparcie. A to Tola z zachwyconą nowym psem moja córką (choroba jest dziedziczna). [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/109/dsc8869.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3539/dsc8869.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc8870v.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4692/dsc8870v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/dsc8873.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3489/dsc8873.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Wielka, ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu Simby.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL]