-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wszystkie sa piekne. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No to jestem na watku sama...... -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka, przykro mi,zdjęcia łaciaytch sie nie nadają. Nie wyadoptujemy ich, trzeba zabrać chociaż jednego i normalnie je obfocić. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dwa maluch zawiozłam do Ds do warszaw, a trzeciego, sunię, przwiozłam do siebie. Na razie walczę z kupami i moczem. [B]Szukam sponsora[/B] dla małej [B]Simby[/B], odrobaczenie, pchełki, szczepienia... Wielkich nadziei nie mam, ale moze jednak, ktoś.... Wyadopowałam już 3 dzieci Kamy, pochwalę się sama, a co.... -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka wyślij mi zdjęcia na maila: [email][email protected][/email] -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka wyczyść skrzynkę. Byłyście po szczeniaki? -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Agatka, daj czas do jutra.[/QUOTE] OK, tylko tego nie zawalmy. Dwa psy bez przyszłosci za 48 godzin moga mieć włąsny dom. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']własnie kombinuję jak poukładać te szczeniaki. Gadzia jest z Żyrardowa. Kombinowałyśmy, że ona podwiezie malce Tobie na trasę, ale chyba będzie to zbyt zagmatwane. Chyba wszystkie jednak zabiorę do siebie. Muszę z gadzia pogadać ale ona już chyba w pracy. Po mnie ma przyjechać o 7 rano prosto z pracy. Padnie dziewczyna w końcu, ona wcale nie śpi. Jak nie jeździ w poszukiwaniu psów to się o nie martwi.[/QUOTE] Do Żyrardowa nie pojadę, bo i tak o Sochaczew mam słuchania... Przemyslcie to wszysko, kobieta w sobotę czeka na psy. Kto je zawiezie, wszystko jedno. Ona mieszka na Hafciarskiej. Ja błabm w sochaczewie około 7.30. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Gadzia zadzwoń do mnie 509 727 921 -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wizyta sie odbyła, wszystko jest ok, budy piekne, ocieplane, jedna nawet dwupokojowa. Kobieta normalna, w domu 3 dzieci w wieku szkolnym. Bardzo duzy teren do biegania (kilka tysięcy), płot szczelny na podmurówce. Luka, obejrzyj dobrze ranę tego malucha, nie chciałabym zeby pojechał chory. Gadzia, jesteś z Warszawy? Bo moze sama byś zawiozła maluchy. Ja tylko w drodze powrotnej wzięłabym trzeciego na dt. -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Biore 3, 2 pieski od kamy (samce) i jednego łaciaego. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']Piękne zdjęcia. [B]Pójdziesz do nieba [/B]za te spacery i opiekę nad nimi. Mam 115 zł z bazarków (będą jeszcze wpłaty z innych bazarków). Wysłac?[/QUOTE] Pójde pod warunkiem, ze am będą moje psy. trzymaj u siebie. Ja musze kupić na robale i drugi kaganiec, ale mam jeszcze pieniadze od ciebie. trzymaj i nie wydawaj, w odpowiednim czasie poproszę o przesłanie, kupię im budę. -
Bej miał dzisiaj po raz drugi zapaść naczyniowo-mózgową. PIerwszm razem stało się to po jedzeniu, tym razem przy wypróżnianiu. Najpierw zaczął dyszeć, potem rozjechały sie nogi jakby poraził go prąd, na koniec upadł i całym ciałem wstrząsały nim konwulsje. trwało to około 15-20 sekund. KLĘCZAŁAM PRZ NIM I GŁASKAŁAM PO GŁOWIE, ZUPEŁNIE NIE WIEDZIAŁAM CO ROBIC. Dzwoniłam do syna ale nie odbierał jak na złość. Po długiej chwili Bej spróbował wstać, bardzo powoli poszlismy do domu. Rozmawiałam z wetem, to starośc. Po prostu. teraz czuje sie lepiej, zjadł obiad , leży koło mnie. Wiem, że to moze juz nie długo. Postanowiłam dbać o niego jeszcze bardziej, jakies dobre miąsko, moze zawiozę go do lasu, żeby pobiegał.
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam wsawić zdjęcia z poprzedniego spaceru. Doda [URL=http://img708.imageshack.us/i/63217053.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2804/63217053.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Jeszcze leżał snieg w zeszłym tygodniu, wczoraj już ani ociupiny [URL=http://img818.imageshack.us/i/46792895.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4279/46792895.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Szopen za chiny ludowe nie daje sobie założyć kagańca [URL=http://img69.imageshack.us/i/41325418.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3459/41325418.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/99295310.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8767/99295310.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Hop, hop!!! Mam kolejne zapytanie o pieska, ale kogoś to obchodzi? -
[quote name='kaja69']Wy miastowe to takie jakies słabowite jesteśta...Agata chora,Gosia chora,reszta tez chyba chora ,bo sie nie pokazuje...moje psy,te miastowe też chore...Zuzia lezy pod kroplówką,jest taka słabiutka,że tylko leży...dostała już leki i zobaczymy,co będzie dalej.Na szczęście temperatura w normie,biegunki nie ma,tylko te wymioty...3 moje osobiste psiaki też już straciły apetyt,czekam teraz na hafciki... Biegunka juz jest i to jakaaa...ja sie załamię...[/QUOTE] Jak ci pomóc? Konkretnie....
-
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A moze zabiorę jednego od Kam a drugiego z worka? Pomyśl... -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Oktawa']Agata69 sunię zabrał pan z fundacji(na pw mogę podać Ci nr, zapytasz pana osobiście,ale gwarantuję że nie pozwoliłybyśmy, żeby małej stała się krzywda) na którego namiary dała mi Sylwia K, zadzwoniłam dziś rano, umówiłam kogo trzeba.Piesek pojechał do lecznicy, na badania, szczepienia i potem od razu (z tego co mi wiadomo) do dt na Bródno. Cieszę się, że tak szybko udało się wszystko zorganizować i dziękuję wszystkim za troskę i pomoc.:) Owszem, sunia była dzika, kąsała , uciekała, bała się..ale myślę, że otoczona troską szybko zapomni o złym początku:) Pozdrawiam[/QUOTE] No super,. A pana znam prawdopodobnie :-) -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Agata to będzie trudne, ale jeśli na 100% będzie wiadome, że zabierasz malucha to coś cię zrobi. Tylko trzeba wiedzieć wcześniej, bo tam w przytulisku w sobotę i niedzielę są tylko w chwili karmienia, więc nie bardzo chcą by przyjeżdżać po psy.[/QUOTE] to weź go w piątek. Jedna noc wytrzymasz, wsadzisz go do łazienki na przykład. [B]Być moze wezmę dwa[/B] i jeden od razu pojechałby do domu. Drugi pojedzie do mnie. [B]Jednego biore na 100%.[/B] Wczoraj odezwała sie pani z Warszaw, wizyta w sobotę, sama ja zrobię, więc jesli będzie ok, będziecie mogli przywieźć dwa maluchy. Pani chce psa. Mieszkanie w budzie ale bez kojca i łańcucha, w domu sa dzieci dlatego w grę wchodzi tylko szczeniak. Kobieta brzmi sensownie dość, Zobaczymy na miejscu. -
Podhalanka - kudłaty worek kości z żyrardowskiej trasy MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Gadzia tylko wyprowadza Borę na spacery, bo za jej sprawą Bora u nas się znalazła. Bora jutro jedzie do domu, który szukał psa po stracie ukochanej suni. Kama chyba w tej sytuacji przyjedzie do mnie. Tylko co z maluchami? Agata - super. Najchętniej zabrałabym malce do siebie, ale niestety nie jestem gumowa. A i warunki bezpieczeństwa ( i rozsądku) muszą być zachowane.[/QUOTE] Maluchy i tak siedza oddzielnie, zreszta ciocia agata o nich mysli.Jak ja się na cos uprę... baran astronomiczn jestem. Szczegóły na watku ale błagam o współpracę bo się wszysko posypie. -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zohara']Sunia ze stodoly znalazla dom :multi: Dziekuje wszystkim w imieniu swoim i Oktawy za wszelka pomoc ;)[/QUOTE] to ciekawe, taka dzika? A możemy prosić jakieś szczegóły? -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
W sobotę jestem w Warszawie, zabiore jednego malucha, jeszcze nie wiem czy suczkę czy pieska. Dobrze by było żeby mi go ktos podrzucił w umówione miejsce, bo moze bć problem z czasem. Dacie radę dziewcznki? Luka jes szansa, zeby malucha zabrać chwilę wczesniej i umyć? Jadę z kimś, nie chcę mu robić efektów zapachowych w aucie. -
[quote name='kaja69']Ano Kajtek w nowym domku...mam juz nawet zdjecia,ale niestety z ludziami ze spacerku...czekam na takie tylko i wyłacznie z Kajtusiem w domu... Ale przeciez równowaga w przyrodzie musi być,jasna ....ra,Zuzia nic nie chce jeść ani pić i rzyga zółcią...wyszłam wyprowadzić przed chwilą Xarę a Zuzia leży skulona w kłębuszek na trawniku...pierwszy raz cos takiego u niej widziałam...juz mam czarne wizje... Moze kot cholerze zaszkodził. A tak poważnie to mogła się zatruć...