Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. [quote name='inga.mm']Jeśli jest jakiś mikrus do 5-6 kg (bez chorób zakaźnych-nosówka, świerzb, grzybica, bo u mnie sa bardzo ciężko chore zwierzaki), to bazarkami zarobię na jego utrzymanie[/QUOTE] Takiego nie ma, najmniejsza sunia psotka, około 10kg. Wesoła , otwarta.
  2. [quote name='Indy']do 16-go lipca można zgłosić w krakvecie schroniska (lub osoby prywatne), które mają szanse otrzymać pomoc w postaci karmy. Trzeba tylko zwerbować wiele osób do głosowania. Myślę, że warto spróbować. [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=13906[/URL] Agata69, ponieważ Ty znasz sytuację najlepiej być może zechciałabyś napisać tekst ogłoszenia (powinien chwytać za serce) ;)[/QUOTE] Indy, ale nie o karme tu najbardziej chodzi. One musza zmienić w miare szybko miejsce pobytu, inaczej zniga. Chyba szkoda czasu na werbowanie ludzi do głosowania, trezba zająć się sterylkami i szukaniem dt.
  3. [quote name='koci-świat']Mogę zabrać kociaka, ale dopiero po 13.07-może wcześniej znajdzie się jakiś inny tymczas.[/QUOTE] Byłoby super. To jest domowy tymczas? Gdzie trzebaby kotka zawieźć? Miki jest w okolicach Kłodawy, koła, ale mozemy wystartować tez z włocławka.
  4. [quote name='Poker']pisałam o tym , by się zwrócić o pomoc do sterylkowej skrapety. Myślę też ,że priorytetem niekoniecznie jest szczepienie dorosłych psów,a przede wszystkim sterylki aborcyjne i odrobaczenie wszystkich. Plus leczenie chorych. DT mam zajęte. A [B]Misia z rodziną jest u nas na wakacjach i ma się świetnie. Kocha swoich niesamowicie , a oni ją[/B].[/QUOTE] No to chociaz jedna super wiadomość. Myślałam o szczepieniu szczeniaków jesli maja iść w świat. Chorych psów raczej nie ma.
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja co mogę na dziś to -podarować jakieś smycze,obroże ,miski- może nie nowe ,ale pewnie się przyda. Tylko gdzie wysłać to -jak przekazać-do Ciebie Agata? Postaram się sprowadzić tu kogoś od wyżłów;)[/QUOTE] Ania, moze być do mnie, w przyszłym tygodniu zaczniemy sterylki, więc bede miała kontakt z panem i psami. Adres na Pw. Dzięki ania.
  6. [quote name='masza44']Czy jest jakieś konto na które można wpłacać na szczepienia itp? Psy wyglądają na odżywione i mimo wszystko szczęśliwe, widać , że Pan jest dla nich dobry i dobrze, że sa tacy ludzie, ale trzeba mu pomóc.[/QUOTE] Na sterylki konta uzyczyłąfundacja Przyjaciele Czterech Łap. [B]Justyna, proszę podaj konto i tytuł przelewu.[/B] Natomiast na szczepienia i odrobaczenia mogę ja zbierac, chyba, ze wszystko moze przejść przez fundację.
  7. [quote name='Jo37']Labradorkę wkleiłam tutaj. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134478-Labradory-w-potrzebie[/URL][/QUOTE] O, bardzo ci dziekuję. To wielka pomoc naprawdę. Ja siedzę od dwóch godzin przy kompie, nie wyrabiam.
  8. Ile znajdzie się miejsc w dt, tyle piesków uratujemy. Czy ktoś mógłby [B]ogłosić szczeniaki[/B]? Podeslę jeszcze inne zdjęcia.
  9. [quote name='Jo37']Jestem i ja . Finansowo u mnie katastrofa. Gdzieś czytałam,że Świat karm ma promocje . Wychodziło 40kg za 75 zł. Może kota mogłaby zabrać Malagos?[/QUOTE] Dziewczyny wazne ze jestescie. Sama się skicham. zaraz napisze do kilku osób w sprawie kota.
  10. [quote name='Justyna Klimek']Jasne, że mogłaś napisać. Mam pierwszy odzew z moich maili. Myślisz, że mogę podać nr telefonu tego pana? - jedna kobieta chciałaby do niego pojechać z karmą.[/QUOTE] Oczywiscie, ale moze zamiast karmy zasponsoruje odrobaczenie i szczepionki dla maluchów? Moze delikatnie zasugeruj. Podaj numer, ja wcześniej tyego pana uprzedze , ze ktos zadzwoni. dzisiaj bede wiedzieć po ile bedziemy płacili od sterylki. Tak czy siak będziemy to robić u tego weta, nalepszy specjalista, sterylka u niego to rutynowy zabieg, na pieniadze ile bedzie trzeba. Justyna, strasznie ci dziękuję ze [B]jestes ze mna[/B]. Ostatnio pusto sie zrobiło ....
  11. [quote name='Poker']jestem, chociaż nie miałam wchodzić na nowe wątki. może na razie podać kilku sukom hormony, żeby zapobiec ciążom.Trudno będzie uzbierać kasę na taką ilość sterylek w krótkim czasie. Prosiłaś o pomoc sterylkową skarpetę ?\ Psy na szczęście nie wyglądają na zabiedzone.[/QUOTE] Przepraszam za to zaproszenie, robie to pierwszy raz a pisałam tylko do sprawdzonych ludzi, znanych mi z innych waków. Tak , psom nie brakuje jedzenia i prawdziwej troski. Ten pan ma jakiś układ w rzeżni, z zasiłku kupuje im tez sucha karmę. Ja jakoś nie martwie się o pieniadze na sterylki, bardziej martwie się że nie znajde dt, a bez tego te zwierzaki nie maja szans. Tam jest bardzo ładna labradorka, taka ufna. Moze chociaz ona...
  12. Dzięki ze sie pojawiliscie. Wstałam z takim bólem głowy, ze ledwie widze. Normalnie mózg mi sie przegrzał od myslenia. Mamy na pierwsze 8 sterylek, Przyjaciele Czterech Łap pomogą (Justyna mam nadzieję, ze mogłam napisać). Użycza tez konta. Ruszyliśmy do przodu. A ja jestem zupełnie załamana. Ta sytuacja to po części wina człowieka. Zeby pomagać zwierzętom oprócz serca potrezba jeszcze rozumu. Gdyby psy były sterylizowane... No tak, ale co winne sa psy, któę juz sa na swiecie. No nic, trzeba wziąć się do roboty, moze uratujemy chociaz kilka. Mam jedno dt dla suczki, od wtorku. [B]Błagam o następne dt. Gdybyście tylko zobaczyli te zwierzaki i rozpacz tego człowieka...[/B]
  13. Spis psów na jednej posesji (gromada socjalizowanych, pierwszych do adopcji): 1. Castor - samiec, wyzeł, 17 lat 2. Raf - doberman (?), samiec, 1,5 roku 3. Mopsiu - suka, żółta, 3 lata -[COLOR=red][B] wysterylizowana[/B][/COLOR] 4. bajtel - suka, 1,5 roku -[B][COLOR=red]wysterylizowana[/COLOR], DT[/B] 5. Perła - suka, czarna mała, 3 lata - [COLOR=red][B]wysterylizowana[/B][/COLOR] 6. Azja - suka, czarna labradorka, 3 lata - [B][COLOR=red]wysterylizowana, [/COLOR][COLOR=blue]DS[/COLOR][/B] 7. Bajka - suka, 3 lata - [COLOR=red][B]wysterylizowana aborcyjnie[/B][/COLOR] 8. Bajt- suka, 6 miesięcy - [COLOR=red][B]wysterylizowana[/B][/COLOR] 9. diana - suka, szara - [COLOR=red][B]wysterylizowana[/B][/COLOR] 10. Iskra - suka, czarna - [COLOR=red][B]wysterylizowana aborcyjnie[/B][/COLOR] 11. Miki - kotek, 3 miesiace -[B]Dt[/B] plus 5 szczeniaków (3 psy, 2 suczki) - 3 miesiace - [B][COLOR=blue]3[/COLOR][COLOR=blue] pieski w Ds[/COLOR][/B] 4 szczeniaki (2 na 2) - 2 miesiace - [COLOR=blue][B]1 piesek w DS[/B][/COLOR]
  14. Te pieski pochodza z drugiej posesji, żaden nie podszedł blisko, większość w ogóle nie wyszła z ukrycia. Znaja tylko pana. Dwie suki sa ciężarne. Pan ma za zadanie pozadładać im obroze i spróbować przyuczyć do smyczy. Tu czeka nas duzopracy. Niestety wiekszośc jest suk. Niektóre sa stare. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/73101987.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1979/73101987.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/76079509.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4570/76079509.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/20782078.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2452/20782078.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/69422412.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/937/69422412.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/22138655.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3729/22138655.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Mama drugiego miotu, te szczeniaki mają 2 miesiace, będą mniejsze niz poprezdnie. Suka do pilnej adopcji, jest gryziona. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/41727813.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2746/41727813.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/87407338.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/561/87407338.jpg[/IMG][/URL] Ta sunia to juz nie pamietam, napewno sunia i do sterylki. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/45705350.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4312/45705350.jpg[/IMG][/URL] Tu tez dwie suki [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/683/45037161.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3589/45037161.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Kotek Miki, ma 3 miesiace. Matka urodziła go w starym Żuku i tam tez porzuciła. Ten Żuk to cały swiat kotka, ma tam kuwetę, jedzenie, sypialnie. Wychodzi z niego tylko gdy przychodzi pan, inaczej psy by go rozszarpały. Kot jest całkowicie oswojony! Pan wykonał kawał roboty. [B]Bardzo pilna adopcja, lub DT.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/33836069.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4961/33836069.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  16. Szczeniaki sa boskie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/97136714.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9613/97136714.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/79011111.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2039/79011111.jpg[/IMG][/URL] [B]Raf [/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/39141428.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6218/39141428.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/73443435.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3903/73443435.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  17. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/71607127.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3411/71607127.jpg[/IMG][/URL] [B]17-letni wyzeł Castor, Raf (pan mówi o nim doberman, sunia (chyba Iskra). Castor jest głuchy, widać że bardzo stary. Powinien dokonać żywota tam gdzie jest. Czy będzie mu dane?[/B] Labradorka Azja około 3,4 letnia, znaleziona w bardzo złym stanie, zagłodzona, obecnie zapasiona, dość pilna adopcja. Azja jest bardzo pro ludzka, dobry charakter, łagodna. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/135/12alj.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4668/12alj.jpg[/IMG][/URL] [B]Szczeniaki sa bardzo szczęśliwe.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/34144130.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2523/34144130.jpg[/IMG][/URL] [B]Mama szczeniaków.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/82997874.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2484/82997874.jpg[/IMG][/URL] Mopsiu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/155/91191776.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/901/91191776.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  18. Szczeniaczki i ich mama. Są 3 pieski, 2 sunie. Fajne , socjalizowane kluchy. Maja po 3 miesiące. Gotowe do adopcji. Sadząc po łapkach będą raczej duze. Jest podejrzenie ze tata jest Raf. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/24536690.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/170/24536690.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/64934377.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6056/64934377.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/81246016.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6016/81246016.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/695/44193926.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1742/44193926.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/88816177.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2584/88816177.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  19. Ania, dziękuje za zdjecia! W końcu Kama ma mmateriał który mozna wykorzystać do ogłosezń. Szkoda tylko ze w tle często jest cześć jakiejs odsoby, to zawsze odwraca uwage. Ale i tak jest super.
  20. Dobre zdjecia to podstawa, brawo.
  21. [quote name='luka1']Łaciate też poszły do domów - "rozprowadzone" zostały przez Anię - kiedyś z Fundacji NERO.[/QUOTE] Patrz, a mnie się wydaje, ze beze mnie świat nie funkcjonuje....
  22. Z dwóch tymczasów, małego i slicznego i duzej przeciętnej, to ta druga psina znalazła dom. A Miodek siedzi u mnie i ma zero zainteresowania.
  23. [quote name='luka1'][url]http://muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/kasa-kto-pokocha-mnie,302334[/url] dwa psiaki są w Sochaczewie i wszystko działa prawidłowo, jeden, mieszka w Piastowie, był u mnie z wizytą - też super.[/QUOTE] Znaczy wszystkim się udało. szkoda tych łaciatych....
  24. [quote name='fona']Dzięki za wieści. Postaram się wspomóc jakimś bazarkiem, ale do pod koniec lipca, po urlopie.[/QUOTE] Fona, z potrezb to tylko fipreksy, nie pamietam kiedy były zabezpieczone przed kleszczami ostatnio, ale pewnie niebawem trzeba powtórzyć. Poza tym wszsytko mają.
×
×
  • Create New...