Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. No to bede pisała sama. [B]akcja sterylizacji trwa[/B]. Do tej pory zrobiono juz 5 zwierzaków: 4 psy i kotka. Czy ktos jeszcze pomoże?
  2. Widzę ze watek az goracy od postów i zainteresowania. Wczoraj i przedwczoraj rzutem na taśmę domy znalazły 3 duże szczeniaki. Czyli wszystkie 4,5 miesięczne pieski udało nam się ulokować u ludzi. Zostały 4 małe szczeniaczki, które niestety są chore. [B]Dzisiaj przyjeżdża wet na sterylki[/B] i przy okazji je obejrzy. Sa tez 4 kocieta, które nie moga tam zostać. [B]Justyna likwiduje akcje w sobotę. [/B] Bardzo prosi o pomoc w zabraniu maluchów.
  3. [quote name='Drzagodha']A reszta szczeniaków w dt?[/QUOTE] 5 duzych szczeniakow jest juz w Ds. Zostaly 4 duze, ale jedna sunia jedzie z justyna, czeka na nia dom w Swarzedzu. czyli Zostaja 3 duze szczeniaki. No i 4 maluchy i 4 kocieta.
  4. Tam zostala taka swietna sunia, delikatna, spokojna, szkoda jej... Barfdzo chcemy ja zabrac z wyjazdem Justyny. tylko nie mamy gdzie. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/93312065.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2052/93312065.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/34126367.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6955/34126367.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/27953623.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4782/27953623.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. kotek juz w DS. Dobre wieści z Ds Azji. Nadal potrzebna [B]pomoc.[/B]
  6. [B]Trzeba dzisiaj i jutro pomóc Justynie w sprzataniu pomieszczenia, które w czwartek bedzie sala operacyjna.[/B] Ja musiałam zjechać bo odwoziłam sunie do ds. Jeden kociak dzisiaj przyjeżdża do Włocławka. Kto weźmie resztę?
  7. Bambo ma zaklepane dt we Włocławku. Jest pierwszy w kolejce. Jesli sunia tam znajdująca się znajdzie dom Bambo trafi do Dt i wtedy zajme się jego adopcją. Teraz przydałaby się nowa sesja zdjeciowa i fotki w rozmiarze do druku. Kto to załatwi?
  8. [quote name='furciaczek']Agata dzwon do Kaski, ona ma 2 chetnych ludzi na koty- DS!! Jeden taki wlasnie siowo bialy a drugi wlasciwie obojetny kolor. Ja dzisiaj mam sterylke dozycy, wiec bede przez pare dni uziemiona zeby suczy przypilnowac. Potem postaram sie jakos podjechac. Mam duze auto wiec jakby trzeba bylo cos na miejsce dostarczyc albo z tamtad zabrac to nie problem. Na dluzej nie moge sie wyrwac ze wzgledu na moje psy, ale po 20.08 TZ juz bedzie wiec bardziej czasowa bede. PS. I tak na przyszlosc, jak cos sie dzieje w naszych rejonach to dzwoncie do mnie, w miare mozliwosci bede starala sie pomoc.[/QUOTE] Jeden kot juz nieaktualny, Kasia stara się potwierdzić drugiego. Jeśli bedzie decyzja kot przyjedzie jeszcze dzisiaj. [B]Sprawa kociat i małych szczeniat jest naprawde pilna. One sa narazone na zagryzienie przez... szczury. Tam jest horror.[/B]
  9. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/71512187.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/3194/71512187.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. [quote name='furciaczek']Ile to jest km od Wloclawka?[/QUOTE] Około 60 km, prosta droga na Izbice i potem jakies 15, 20 km. Dzisiaj i jutro, przed akcja sterylkową, przyda się kazda para rak. Poza tym trzeba stamtad zabrać pilnie małe szczeniaki i pięć małćkotków- grozi im zagryzienie. Moze znajdzie się chociaz pare osób któóre wezmą do siebie malucha na dt. [B]To naprawdę złe miejsce dla nich.[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/38365110.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1903/38365110.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/37610691.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6978/37610691.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/B]
  11. [B]Mtf zalesie[/B], pieniadze na benzyne doszły, bardzo dziękuje. Dzisiaj [B]czerwona suczka szczeniaczka[/B] pojechała do nowego domu. zawiozłam ja osobiście 120 km od Kłodawy. Praca jaka wykonuje justyna na miejscu jest [B]niewyobrażalna[/B]. takze jej efekty. Własnie wróciłam od niej, znów została całkiem sama. Ludzie, to nie jest daleko, warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Pojedxcie chociaz na dzień dwa. każna para rąk jest na wagę złota.
  12. [quote name='mtf zalesie']podaj numer konta to przeleje ci na benzyne-malo czasu bylo -moze gdyby wczesniej dac znac na wydzialach weterynarii[/QUOTE] Dziękuje, to rozwiąże mi chociaż problem finansowy. Pojade z córka i zostane 2 dni. Jesliktoś chce się zabrać z Włocławka mam jeszcze miejsce w aucie.
  13. [quote name='Lili8522']Rany to nikt więcej się nie zgłosił do pomocy Justynie? Szok...[/QUOTE] Nikt, Justyna jest tam zupełnie sama. Ja chciałabym jechać jutro, ale oprócz kłópótów mam jeszcze problem finansowy. Do tej pory rozwoziłam szczeniaki, jeżdziłam do Kłodawy itd. Teraz widać to na moim koncie. Nie ma nic za darmo.
  14. Justyna jest tam sama. Ja byłam z kolega w środe, musiałam wrócić ze wzgledu na kłopoty rodzinne. Wybieram się jutro ale nie wiem czy sytuacja w domu mi na to pozwoli. Tam jest taki ogrom pracy... i wszystko na barkach jednej drobnej kobietki.
  15. I nowe szczeniaki, około 4 tygodniowe, 3 bure pieski i jedna dziewczynka w łatki. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/44647423.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/892/44647423.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/24aj.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5238/24aj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/23ad.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2810/23ad.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/87418272.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3258/87418272.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. Pies ze stada dzikusów. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/87601447.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/488/87601447.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/14935149.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1359/14935149.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Nastepny, z zeezm rozbierznym. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/69031158.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/756/69031158.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Raf, piekny pies, jeszcze z jajkami, ale to już ostatnie chwile... I papuzki-nierozłączki, mama i córka. Do adopcji tyle we dwie. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/59925975.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1760/59925975.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/196/59324659.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7465/59324659.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/35/32478885.jpg/"][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/77283844.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5879/77283844.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/59697315.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4963/59697315.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/54049548.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9867/54049548.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/94867252.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7110/94867252.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ta suczka jest zarezerwowana, jedzie z Justyną do Swarzędza.
  18. urobek z srody: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/23534800.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7744/23534800.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/45778889.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5982/45778889.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/44865117.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3589/44865117.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/82992568.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5926/82992568.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [quote name='Saphira']Kasia się odezwała. Dostała do Ciebie adres meilowy i telefon. Mam nadzieję, że się odezwie.[/QUOTE] Tak, odezwała się. Trzymaj kciuki.
  20. W następny czwartek mamy termin na sterylki we Włocławku. Bardzo liczyłam na sterylki w tym tygodniu na miejscu bo boje się następnych szczeniaków. No trudno... Jutro przyjadę wczesniej niz ty, porobimy zdjecia szceniakom, tym co zostały jeszcze do adopcji z pierwszego rzutu (urosły i zdjecia sa nieaktualne) i tym nowo narodzonym. Musze wykorzystać okazję, ze tam jade, bo zaraz potem musze wyjechać w sprawach rodzinnych i nie wiem kiedy bede ponownie mogła się ruszyć. A szczeniaki nie mogą czekać, dla nich to i tak ostatni dzwonek na całkowita socjalizację. Co do dziecka... postaram się mała gdzies zostawić , ale to nie takie łatwe. Jutro przywioze cos słodkiego :-) Do zobaczenia.
  21. [quote name='Saphira']Bambo dzisiaj pojechał do prawdziwego fryzjera. Będzie wykąpany i wypachniony.:lol: Nie miałam pojęcia, że zdjęcia są za małe:niewiem: I co teraz ? Może napisać do Kasi ?[/QUOTE] Napisz niech mi wyśle na maila w oryginalnym formacie.
  22. [quote name='Justyna Klimek']Kurczę, patrzyłam dziś na mapę Luboniek od Krzykosów jest około 5km... Trzeba zorganizować transportery. Ja kilka przywiozę, ale dosłownie kilka - jadę dewoo tico, więc pojemność mam ograniczoną. Może można od Twojego weta coś wypożyczyć, jeśli ma?[/QUOTE] Zapytam. Trzeba mieć duzo sedalinu, inaczej tego nie widzę.
  23. [quote name='Justyna Klimek']Agata, w której miejscowości mieszka dzika grupa: Krzykosy czy Luboniek?[/QUOTE] Luboniek, ale ew. sterylizacje odbedą się w Krzykosach bo tam jest prąd.
  24. Wszystcy się pala do pracy... Ja tez bede w srode.
  25. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc04318h.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6866/dsc04318h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zdjecia maja za mały format do ogłoszeń. Myślę o nim.
×
×
  • Create New...