ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Też jestem zdania, że Pegi należy ogłaszać tylko to musi być dom odpowiedzialny, nie wyobrażam sobie jej złapania gdyby nawiała z domu stałego. Idealnie gdyby obie na raz trafiły do swoich DS, ale ogłaszać można. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że jego charakteru sie już nie zmieni. To starszy pies ze swymi doświadczeniami a patrząc jak reaguje, nie mogły być dobre, do tego te wybite zęby, też o tym świadczą. Jestem zwolenniczka kastracji i sterylizacji wszystkich psów ale w jego przypadku dała bym spokój. -
[quote name='Mortes']Ojej ! Jaki piękny z niego pies! :) Wreszcie wypełniły mu się boczki :) Ula czyżby Vini zjadł piękną czerwoną obroże która dostał od gabrysi ? :) Cieszę się ze już jest grzeczny...[/QUOTE] Nie obroża czuje się nieźle, po prostu ją zdjęłam, ponieważ Vini musi teraz mieć swoją adresatkę. Czerwona obróżka czeka na lepsze czas, aż Vini będzie nareszcie jechał do swojego domku.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pegi prosi o smakołyk bo to straszny łakomczuch jest :-) A tam z tyłu to faktycznie Szafranek i Horka się czają :-) -
Vini pozdrawia [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/ae869abf3dcf99f8.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/ae869abf3dcf99f8.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/54312a126205c3aa.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/54312a126205c3aa.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/af6a68cf6afe33f5.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/af6a68cf6afe33f5.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/c0c5b30d0ad10df5.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/c0c5b30d0ad10df5.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Salsa w ruchu [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/dad292482b07bd9e.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/dad292482b07bd9e.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/a1cdd13e4192b141.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/a1cdd13e4192b141.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/526319f6672d543e.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/526319f6672d543e.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/1a16f3e1f8e6635e.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/1a16f3e1f8e6635e.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pegy i Megi pozdrawiają wiernych fanów [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/574d398e1aaa0d5f.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/574d398e1aaa0d5f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/a84b2bc61f67407f.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2918/a84b2bc61f67407f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/b367ef4b173f5f84.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/625/b367ef4b173f5f84.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Jak głupol z niego i wśród kulturalnych ludzi nie umie się zachować to niech bryka w kagańcu, a nie próbuje go zdejmować?
-
ło matko, to sie pucuś doczekał, normalnie hanibal l.
-
I jeszcze [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/672882108a902b25.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/672882108a902b25.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/17fc7c5454954c86.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/17fc7c5454954c86.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/7bcc51d79e2be088.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/7bcc51d79e2be088.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/73af905aad838700.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl] [IMG]http://images6.fotosik.pl/621/73af905aad838700.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/257be2629243ab56.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/257be2629243ab56.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Salsa jak na razie tylko na siedząco :-) [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/92f9458760e35b7d.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/92f9458760e35b7d.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/05f0809ad21e03ce.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/05f0809ad21e03ce.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/e67acf3cda5b9537.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/e67acf3cda5b9537.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/c95c0b8c76a9ff67.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/c95c0b8c76a9ff67.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/ac672b53aa4c8e2c.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/ac672b53aa4c8e2c.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='ŚWIAT']Niestety w listopadzie mało bywałam na DOgo i w ogóle w Bielsku więc dopiero dziś przeczytałam prośbę o wizytę PA, ale to rozumiem nieaktualne...[/QUOTE] Niestety nieaktualne, pani się rozmyśliła. ale dziękujemy za dobre chęci :-) Pieniądze za pobyt P&M za grudzień dotarły, serdecznie dziękuję. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angel']wszyscy mają już numer konta do Oleny ? bo ja już dostępu do tamtego konta nie mam. Meggan piękna :loveu:[/QUOTE] A czy ja miałam wysłać Olenie swój numer konta? Myślałam, że jeszcze teraz Ty będziesz płacić za pobyt dziewczyn u mnie. -
Wczoraj pochwaliłam Salsę to teraz mam za swoje. Dzisiaj oprócz szczekania były kupy, siki a w to wszystko wylana woda z miski i zrzucone książki z szafki. Poza tymi drobiazgami Salsa jest urocza, radosna, biega bryka nikogo i niczego się nie boi. Tuli się do człowieka, uwielbia się bawić po prostu pies idealny do momentu gdy zostanie sama. Jutro spróbuje pozostawić ją zupełnie samą bez innych psów, zobaczymy może będzie bardziej onieśmielona i przestanie brykać.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
OOOO, widzę, że i do Szafranka dotarł Mikołaj :-) -
Vini zniósł kastrację bardzo dzielnie. Jedno jądro miało jakieś zmiany ale wet powiedział, że skoro jest i tak usunięte to nie powinno być jakis kłopotów. Vini teraz lata jakby nie zauważył, że czegoś mu brakuje, apetyt też super.
-
I jeszcze [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/604/d83ad924046ef941.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/604/d83ad924046ef941.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/2b879c1a31ecb6ee.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/2b879c1a31ecb6ee.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/2081dc74e4f7c43b.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/2081dc74e4f7c43b.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl] [IMG]http://images6.fotosik.pl/604/ec35b529b0633d39.jpg[/IMG][/URL]"] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/604/ec35b529b0633d39.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2897/d968a3be1c015fa6.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2897/d968a3be1c015fa6.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
I jeszcze Salsa [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2897/aec62345b5b8b0a9.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2897/aec62345b5b8b0a9.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/b53f45cacab7b08f.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/b53f45cacab7b08f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2897/e333b8ffea2ed57b.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2897/e333b8ffea2ed57b.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2897/cb782c670409579e.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2897/cb782c670409579e.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Ostatnie chwile Piksela u mnie [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/c68b5a7cf8ec10f0.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/c68b5a7cf8ec10f0.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/2c1c6ac061ce6633.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/2c1c6ac061ce6633.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/220d0b81c4689f6d.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/220d0b81c4689f6d.jpg[/IMG][/URL][/URL] Piksel z nową opiekunką, niestety nie mam lepszego zdjęcia, musicie mi uwierzyć na słowo, że ten maziaj to Piksel :-) [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/fd7194b4de9c0ee5.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/432/fd7194b4de9c0ee5.jpg[/IMG][/URL][/URL] Obcięłam Salse, niezbyt mi poszło ponieważ młoda wiła się jak piskorz. Chociaz mogłam napisac borsuk bo jak ja obcięła to porobiły jej sie jakieś pasy na karku i owale na łopatkach jaśniejszego koloru. Teraz można powiedzieć, że jest baaaardzo charakterystyczna, no i ta biała końcówka na ogonie :-). I jeszcze do Moniki:evil_lol:, głowy nawet nie ruszyłam, (tylko troszkę przy uszkach) to będzie trzeba obciąć nożyczkami bo dzisiaj jej już nie chcę męczyć. [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/604/8a0bd711cf0f0904.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/604/8a0bd711cf0f0904.jpg[/IMG][/URL][/URL]