ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Natomiast u Pegi dzisiaj nastąpił jakiś przełom, przywitał mnie nie ten sam pies. Prawie na mnie wskoczyła z roześmianym pyskiem, na spacerze biegała, co chwile przybiegała do mnie i wskakiwała na mnie domagając się pieszczot, normalnie jak nie ona :-) -
Ja ostatnio włożyłam do furtki pewnemu panu, u którego sunia szczeni sie niej więcej co pół roku a szczeniaczki znikają ulotkę o potrzebie sterylizacji to wiecie co.... odniósł mi ją i też włożył mi do furtki.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tak i niby państwo to wszystko wiedzą, zresztą nawet dzisiaj im to tłumaczyłam. [B][U]Jak na razie nie padła deklaracja, że chcą oddać Megan,[/U][/B] ja tylko napisałam, żeby jeszcze ten miesiąc nie przekazywać stałych deklaracji np na innego psa tylko się wstrzymać, bo ja nie wiem jak to się rozwinie, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No niestety sunia może posikiwać po sterylce, to się chyba fachowo nazywa nietrzymanie moczu, moja osobista sunia to ma. Może nie występuje szczególnie często ale jednak u nas pomaga podawanie hormonów. Sunie robią to bezwiednie, czasami to nawet mam wrażenie, że moja Sonia jest zdziwiona, że nagle leży na mokrym. Megan zna ruch uliczny, jazdę samochodem chodzenie na smyczy. Zresztą Łazy to raczej miasteczko niż miasto a państwo z tego co się orientuję nie mieszkają w jakimś szczególnie ruchliwym miejscu. -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nic takiego nie ma, ślad urywa się na hodowcy. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Teraz zamieszkała w bloku. Ma odpowiednią ilość ruch, państwo mówią, że jak wychodzą z nią na dwór to caly czas się ogląda za siebie i chce wracać, nie chce też wchodzić do lasu, u mnie nie było z tym problemu. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny i chłopaki jak na razie wstrzymała bym się z rezygnacji z wpłat na obie dziewczyny w miesiącu styczniu, tz mam na myśli wpłaty stałe. Rozmawiałam z nowy państwem Megan i nie jest różowo. Megan na chyba depresje, nic ją nie cieszy, leży tylko na swoim posłanku i jest jakby nieobecna. Do tego boi sie wychodzić na dwór i nawet spacer jej nie cieszy. Do tego zaczęła posikiwać w mieszkaniu, nie sikać tylko właśnie posikiwac jakby nieświadomie mam wrażenie, że to przez hormony, a raczej ich brak, ale może to tylko przeziębienie. Państwo mają iść do weta. Generalnie odczułam, że są troszkę rozczarowani, widzieli psa u mnie, radosnego i kontaktowego, nie bała się ich podbiegła jakby znali się od lat. A teraz mają w domu psiaka apatycznego, którego nic nie cieszy. Na razie nie było mowy o oddaniu Megan ale nie wiem co będzie, jak to będzie trwało tak dalej. Państwo wiedzą, że Megan potrzebuje czasu, wiedzą, że miała ciężką historię i jest sama w obcym miejscu, ale nie wiem ile jej jeszcze dadzą czasu.:shake: -
Pozdrowienia od Viniego [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/524/c8c098a1e7600b4b.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/524/c8c098a1e7600b4b.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/524/1cdda843e78a8d82.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/524/1cdda843e78a8d82.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taaa, bajki o budowie nowego schroniska słyszę juz od ponad 4 lat, wszystko niby dopięte na ostatni guzik, już zaczynają budowę a potem okazuje się, że psy nie maja gdzie mieszkać. Masakra jakaś, nie wierzę w zapewnienia urzędników. Jeśli chodzi o Odi ukazały się ogłoszenia w lokalnych gazetach, rozszerzamy poszukiwania na weterynarzy w Zawierciu bo to stosunkowo niedaleko. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pegi ma się nieźle, teraz kumpluje się z Horką tylko teraz to ona jest tą odważniejszą :-) -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='WILCZUREK']No więc sama Anetta widzisz..... ten Twój post świadczył tylko o albo stanie "po użyciu" albo o niedojrzałości emocjonalnej malolaty....CYRANKA - szacun, dziękuję! Wpadł mi przed chwilą na spacerze z Nuką jeszcze do głowy pewien pomysł..... Odi urodzila się w marcu 2003 roku - tak? Przecież od tego czasu musiała choć raz być u jakiegoś weta.... choćby podstawowe szczepienia przeciwko wściekliźnie (o innych nawet nie wspominam; o regularnym odrobaczaniu, obcinaniu pazurków, profilaktyce anty-pchielnej-kleszczowej czy przeciw innemu tałatajstwu uciążliwemu dla Wilczków....) Może Ktoś z lokalnych Dogomaniaków poatakuje lokalnych wetów? Popyta? Może coś pamiętają, kojarzą? Pomożcie proszę....... Okoliczni weci już przepytani, ale może nagroda sprawi, że jednak sobie ją przypomną. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Brak informacji to dobre informacje -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
ULKA12 replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Cudownie psinki. A Zuzia jaka zarośnięta :-) -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wilczurek, bardzo proszę podaj mi na pw swój numer, przekażę go dziewczynom z fundacji na pewno oddzwonią, 100 tys to bardzo dużo pieniędzy, jesteś pewny tej kwoty? -
Widac instynkt jest u niego silniejszy, po prostu musisz być czujna. wszystkiego dobrego w nowym roku :-)
-
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Niby jakieś zdjęcia Bafiemu zrobiłam, ale żadne się nie nadaje do ogłoszeń. Bafi albo biegnie, albo wącha komuś tyłek:angryy: [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/509/81d6178f2d3459c7.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/509/81d6178f2d3459c7.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/509/1746c76f42037efb.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/509/1746c76f42037efb.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/509/b8971b575747ba58.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/509/b8971b575747ba58.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/509/04d4df45c064b8e0.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/509/04d4df45c064b8e0.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jeszcze ten artykuł: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10903985,3_tys__nagrody_za_zlapanie_tego__kto_zywcem_zakopal.html -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozsyłajcie gdzie się da -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
:BIG::BIG::BIG:Ja również witam Wszystkich w nowym roku -
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No niestety, tak mnie załatwiły i żadna nie nadaje się do sterylki, no może dobermanka jak przytyje to się odważę. Czy ja już pisałam, że on nadaje się do domu z małymi dziećmi? -
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bafi zrobił się narowisty, do domu nie chce wracać, chodzi i jęczy cały czas, ale ja mu się nie dziwie dwie sunie maja cieczki to i zgłupiał chłopak trochę, bo on przecież jajeczny ciągle. Jak będę miała sceniacki to się tutaj zgłoszę po alimenty :-) No i przytyło mu sie troszkę, niektórzy pewnie stwierdzą, że za bardzo ale co ja mu poradzę, niech ma coś chłopak z życia. Generalnie to pies bezproblemowy, zachowuje czystość nie szczeka pozostawiony sam, nie niszczy, grzeczny nie natrętny. Psi ideał i nawet w łóżku już śpi :-) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja nic nie wiem, jak do jutra będzie cisza to zadzwonię, co tam słychać u nich :-) -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trafi do ziemi i będzie miała swój grób. -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/1221395,psa-trzeba-bylo-uspic-bo-mial-przerzuty-do-pluc,id,t.html#75ff05aef59c5eb7,1,3,3 ODA najprawdopodobniej pojedzie jutro na sekcje zwłok do Wrocławia ,po to by w razie znalezienia właściciela móc wystąpić do sadu z dokumentami niepodważalnymi!!! Sunia Zostanie skremowana.... SZUKAMY TEGO SKURCZYBYKA KTÓRY TO ZROBIL!!!ZBIERAMY FUNDUSZE NA WYZNACZENIE JAK NAJWIEKSZEJ NAGRODY DLA WSKAZANIA SPRAWCY!!!! -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Z dnia na dzień jest coraz lepiej, Pegi zawsze ustępowała Megan, a że Megan jest łasa na czułości, Pegi nie miała szans.