Napisałam do ludzi z Włocławka ale tam są zarejestrowane tylko dwie osoby. Dzwonił pan z Włocławka całkiem sympatyczny zaprasza na wizytę przedadopcyjną. Ma ktoś pomysł na transport do Włocławka? Pan obiecał coś dorzucić do transportu ale pewnie niewiele, mam nadzieję na 50zł, ale nie usłyszałam takiej deklaracji:shake: Ktoś ma jakieś pomysły? Jedyne co mnie zaniepokoiło to to, że bardzo się zachwycał tym, że to taki wzorcowy bernardyn.