ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No i niestety Gajka musi mieć założony kołnierz. Ten drugi kubraczek wogóle się nie sprawdził, zreszta ten pierwszy też nie bardzo. Gajka co prawda nie miała bezpośredniego dostępu do ranki ale liżąc materiął powodowała, że ranka była wilgotna a to niedobrze. Przebywanie w kołnierzu niebardzo jej się podoba ale cóż jak trzeba to trzeba. -
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ale ona próbuje to wylizywać bo kubraczek jest cały mokry. Zdjęłam jej ten profesjonalny do prania troszkę się przewietrzyło i założyłam ten kubrak od Ciebie. -
SZNUPCIA MINI -staruszka u mnie na DT - JUŻ W DOMU!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zaczęła normalnie jeść? -
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gajusia. Zdjęłam jej na chwilkę kubraczek bo muszę go uprać. [IMG]http://i52.tinypic.com/1pxkk7.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/4jrlfb.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2r44r37.jpg[/IMG] -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy spacerek [URL="http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i54.tinypic.com/akbhhu.jpg[/IMG]"][/URL][IMG]http://i54.tinypic.com/akbhhu.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/nzpu90.jpg[/IMG] -
W meilach miałam tylko "warszawską tablicę ogłoszeń" [IMG]http://i51.tinypic.com/156vklg.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/1zxr6tk.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2lurqeh.jpg[/IMG] Ja mówię robiąc to zdjęcie, że Pucek coś taki smutny a mój znajomy na to, że on nie jest smutny, on knuje następną wyprawę:diabloti: [IMG]http://i54.tinypic.com/291norn.jpg[/IMG]
-
I jeszcze [IMG]http://i53.tinypic.com/2iw2gbm.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/4jvzoo.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2lkb7d3.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/117fy3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1ootgp.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2j29utz.jpg[/IMG] Mam nadzieję, że coś wybierzecie.
-
Aza [IMG]http://i51.tinypic.com/110malj.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/25iap8l.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/169gsqo.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2rc7g3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/nmbxno.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2en6pa9.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2n6i69t.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/20ji71d.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2iw2gbm.jpg[/IMG]
-
Niestety mogę zaoferować tylko płatny tymczas. Koszt pobytu 15zł za dobę plus ewentualne koszty weterynaryjne, piesek przebywałby w okolicach Częstochowy. Piesek wypuszczany byłby co najmniej trzy razy dziennie a jakby się oswoił to nawet częściej. Ale jak macie bardziej doświadczony DT to może jednak tam warto oddać psa.
-
Witam! Nareszcie przeczytałam wątek. Powiem szczerze, że najbardziej ucieszyłam się, że są oferty DT dla dziadunia, ja niedawno pożegnałam swoją staruszkę Borkę i nie bardzo jestem psychicznie przygotowana do przyjęcia podobnego psa. Co do młodszego w tej chwili mam do dyspozycji kojec, zdjęcie jest na moim wątku. Niestety nie mogę go umieścić w psim pokoju ze względu na potencjalną agresję.
-
Dzika Figa a może zmień numer telefonu na numer Florentynki, może ja mam jakiś pechowy numer. Jak był podany jej numer to ktoś tam zadzwonił a do mnie nic:placz: Może ona będzie miała więcej szczęścia. A może Pucka na fecebooku ogłosić tam podobno dużo ludzi zagląda i to młodych, może ktoś by zechciał Pucka?
-
SZNUPCIA MINI -staruszka u mnie na DT - JUŻ W DOMU!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']noo taki kochany wecik dał nam zniżkę :loveu: a jeszcze jakbyście go zobaczyły :cool3::diabloti:[/QUOTE] Ja chciałam tylko niektórym Ciotkom uświadomić, że pan doktor posiada bardzo miłą żonę i dwie wspaniałe córeczek. Ale to oczywiście taki off jest:eviltong::evil_lol: -
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A co zrobiłaś biednej Bibi, ząbki czyściłaś? W Myszkowie? U Gai bardzo dobrze, nawet zjadła troszkę, zjadła by więcej ale jej nie dałam, musi poczekać na kolację. Ranka sucha, popsikałam jeszcze dla pewności alusprayem i jest dobrze. -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że jej minie. Jak tak dalej pójdzie to w poniedziałek ją zaszczepię bo do tej pory kaszel powinien minąć. -
Dziewczyny dopiero teraz zauważyłam, że są potrzebne zdjęcia. Mogę je zrobić jutro? Bo dzisiaj jest już ciemno i nie wyjda ładne. Co do zdjęć pyszczka to na razie wstrzymałabym się, ona ma tam takie wyłysienia, niewielkie ale widać, że by ktoś się nie zniechęcił, zresztą porobię jej jutro dużo zdjęć to coś wybierzecie.
-
Nikt do mnie nie dzwoni, nikt do mnie nie pisze:shake:
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Chanelka znowu mnie się boi:placz: z jednej strony jej się nie dziwię bo gonię ja trzy razy dziennie z łyżką syropu a potem jej to wlewam do pyszczka ale to jednak przykre:-( Za to kaszel mniejszy:lol: -
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Malawaszka specjalnie dla Ciebie z Gajka wszystko OK. Wraca do sił, zrobiła mi pobudkę gdzieś około 3 w nocy bo zaczęła szczekać więc lecę w piżamie bo może się coś dzieje a tam wredna małpa siedzi pod kocem i szczeka na kota, który łaził sobie obok klatki a to zazdrośnica i też chciała na wolność. Dzisiaj było szybkie siku i powrót do klateczki. Już się tak nie trzęsie, troszkę wypiła ale bardzo mało. -
Gdy Aza będzie już właściwie odżywiona to na pewno szybko dom znajdzie. Tylko trzeba troszkę cierpliwości. Nie wiem czy miesiąc czasu wystarczy aby ja odkarmić, zaszczepić i wysterylizować. Bo bez sterylizacji to ja jej bym nikomu nie wydawała.
-
Aza dzisiaj już z reszta psów biegała zaczęła nareszcie interesować się bardziej czymś innym niż jedzenie. I ma hopla na punkcie samochodu nie można przy niej drzwi otworzyć bo zaraz włazi, rozsiada się i czeka na przejażdżkę:evil_lol:
-
Niestety pielęgnuje. Faktycznie ja może wezmę Pucka i jak Ci goście na Krupówkach z pieskiem będę litość wzbudzać i kasę zarabiać:evil_lol:
-
Pucek dostał nakaz eksmisji z klatki. zamieszkała tam Gaja, która miała dzisiaj sterylkę i powiem wam niezbyt mu się to podobało. On po prostu polubił tę klatkę. Ostatnio sam do niej wchodził a tutaj taki numer mu wycięłam. Pucek jeśli chodzi o łapy to już bardzo ładnie. Chodzi prawie zawsze na 4 ale są momenty kiedy szybciej mu jest pójść na 2.Czasem muszę go temperować bo biegać zaczyna. Florentynka pieniądze doszły, tylko nie wiem co ja mam z nimi zrobić?
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A tutaj zdjęcia naszej małej bohaterki, jeszcze chyba niezbyt przytomnej :-) [IMG]http://i52.tinypic.com/16094c9.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2edckmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/282ru0.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/30w86bt.jpg[/IMG] Niestety Gajka nic nie wypiła wlałam jej troszkę do pyszczka ale niezbyt dużo. Ona musi to po prostu odespać. -
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gajka już u mnie, odsypia. -
Sprawdzam kilka razy dziennie ale jak na razie nic nie dostałam. Pucek teraz czuje się jak w haremie cztery baby co jedna to ładniejsza, Aza troszkę szkieletorowata ale charakterem nadrabia, nie wiem jak on zniesie rozstanie z nimi:razz::lol: