ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Taaaa osierocona. Właśnie przyjechały moje koleżanki i przywiozły mi niespodziankę znalezioną w rowie przy drodze. Malawaszka chyba coś dla Ciebie w typie Totka tylko głośny strasznie, dałam go do kojca. Nawet nie miałam jak go dokładnie obejrzeć bo ciemno już było, ale na pewno to jakaś rasa. Jeśli chodzi o domek dla Chanelki to tak jak mówiła panstwo przemyśleli sobie wszystko i jednak poczekają. Ja myślę, że cała choroba Chanelki skończy się w poniedziałek podaniem antybiotyku, ale głowy sobie nie dam uciąć, że to na pewno koniec.Pani nie ma możliwości przyjechac w tygodniu wiec musimy czekać do soboty. Chyba, że pani jakimś cudem dostanie urlop to przyjedzie w środku tygodnia. Myślę, że to najlepsze wyjście. -
Kurcze wiedziałam, że o czymś zapomniałam.
-
Pucek siedzi w lochu, w klatce, z kula u nogi, a na szyj ma łańcuch przykuty do ściany.
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']No i się obraziła.... Ulka, żartowałam przecież.... Ale gadaj czy dom ok, bo mnie tu emocje zjedzą...[/QUOTE] Figa ja się nie obrażam, ja dostaję globusa:evil_lol: Niestety nie moge powiedzieć czy domek fajny, ale mogę powiedzieć, że jutro będę miała 2 wolne sygnaturki w podpisie :-) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
ULKA12 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja dam ten plakat do szkoły w Kamienicy, może dzieci go znajdą? -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam :-) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A ja już wiem jaki jest wynik wizyty, ale nic nie powiem dam się wykazać Florentynce. -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj z Chanelką u weta aby ją zaszczepić, niestety okazało się, że dalej nie można bo Chanel ma zapalenie górnych dróg oddechowych tzn zaczerwienione gardło i lekki katarek. Została bardzo dokładnie osłuchana i płuca czyściutkie. Wet powiedział, że gdyby to był pies tzw prywatny to by kazał pić syropek siedzieć w cieple ale z e względu na to, że jest to pies wyciągnięty ze schroniska to profilaktycznie zastosuje antybiotyk. Ja osobiście żałuję, że nie kazałam podać antybiotyku jak byłam z nią poprzednio jak zaczęła kaszleć pewnie do tej pory byłoby po wszystkim:shake: Dostała betamox, drugą dawkę ma dostać w poniedziałek. Mam nadzieję, że domek na nią poczeka te kilka dni bo ja wolałabym nie wydawać im przeziębionego psa. Koszt wizyty i antybiotyku (dzisiaj i na poniedziałek) 45 zł. -
Ok, masz to jak w banku :-)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
ULKA12 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem i ja, mam oczy szeroko otwarte. Schronisko w Myszkowie powiadomione, bo oni chyba mają podpisaną umowę z Poczesną. -
Państwo przyjeżdżają po Pucka jutro, chcieli dzisiaj ale stwierdzili, że muszą jeszcze jechać po puckowe zakupy, legowisko, obroża, karma itp :-) Strasznie się cieszę, ten pies był u mnie stanowczo za długo, pewnie znowu będę ryczeć. Tylko ja nie wiem jak krakowski Pucek odnajdzie się w Warszawie????
-
:new-bday::drink1:Ja nie umiem wklejać takich pięknych pocztówek urodzinowych. Ale przyłączam się do życzeń :-)
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ja przepraszam, że nie napisałam wczoraj ale telefon był po południu a ja miałam wtedy potworne zamieszanie bo jechałam z psami do nowych domków. A więc po kolei. Wczoraj zadzwoniła pani z Nowej Huty, że jej rodzice stracili w zeszłym tygodniu psa, w domu była straszna rozpacz ale jak się troszkę pozbierali to postanowili dać dom jakiejś bezdomnej bidzie tylko szybko. Wybór padł na Chanel. Jakimś szczęśliwym trafem od razu udało się znaleźć kogos na wizytę przedadopcyjną za którą dziękuję Florentynce :-) Florentynka i państwo mają się spotkać dzisiaj. Ja przesłałam Pani jeszcze zdjęcia Chanel i potem dostałąm takiego meila "Fajna jest. Mój tata jest zakochany! Nawet Pani nie wie ile to radości chociaż dwa dni po śmierci naszej Pieskowej. Oni byli załamani! W Końcu to członek rodziny! Ufam , że wszystko się ułoży po naszej myśli! Pozdrawiam" Teraz czekamy na wynik wizyty. -
A szkoda, że nic nie napisałyście bo ja wczoraj nie miałam czau już, bo jechałam z psami i wróciłam o 2 w nocy.
-
Florentynka masz numer tel. do państwa zadzwoń i ty wypytaj co i jak ja osobiście boję się taka odpowiedzialną decyzje podejmować sama. P.S. Dzisiaj rozyspał się worek z adopcjami na cito szukam osoby do wizyty przedadopcyjnej dla Chanell w Nowej Hucie, mógłby ktoś podjechać jutro?
-
Pani chciała sfinansować szczepienia i sterylkę gdyby pies mógł [U]już[/U] do niej trafić, jak by było gdy pies zostaje u mnie i u mnie ma sterylke nie pytałam, może po prostu trzeba zorganizować wizytę i dopiero jak będzie wszystko OK dopytać o finanse.
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie kuś, nie kuś:evil_lol:. Chociaż muszę stwierdzić, że akurat sznupki nie dały mi jakoś szczególnie popalić a Totka vel Tolka do do dzisiaj wspominam z rozrzewnieniem :-) -
Wczorajsza wizyta pani z Krakowa przebiegała bardzo miło. Pani zakochała się w Azie od pierwszego wejrzenia, ponieważ przypomina jej sunię, która odeszła juz za tęczowy most. Pani jest młoda ma dwa koty, psa i mieszka z mężem w Krakowie. Najchętniej wzięłaby ją juz teraz ale ta opcja pomimo całej sympatii dla pani nie wchodzi w grę. Ogólne pani jest bardzo prozwierzęca, przywiozła smakołyki dla Azy i delikatnie mówiąc jest na jej punkcie troszkę zakręcona :-)
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Moja matula się załamie jak jej kolejnego szczekacza do domu przywiozę:evil_lol: Ona jedna się chyba cieszy, że Gajka nas opuszcza, no i sąsiedzi:eviltong: Jak logistycznie sobota ma wyglądać? Mam gdzieś Gajkę zawieźć czy ktoś po nią przyjedzie, i o której, będę miała szanse pospać dłużej? -
Właśnie rozmawiałam z panią z Warszawy, ona nie mieszka w samej Warszawie tylko w Jabłonnej. Ma narzeczonego i fretkę. Mieszka jeśli dobrze zrozumiałam w bloku i nie może sie doczekać na Pucka. Podałam jej wątek na dogomanię, mam nadzieję, że się nie zrazi. Natomiast pisała pani z Krakowa, rezygnują bo adoptuje innego pieska ze schroniska, dobre i to, że w ogóle napisała i człowiek się niepotrzebnie nie łudzi.
-
Dzwoniła pani z warszawy, chce Pucka adoptować choćby w najbliższą sobotę, narazie nic o sobie nie mówiła, poza tym, ze mieszka z narzeczonym. Zgadza się na wizytę przedadopcyjną znacie kogoś z Warszawy kto by wykonał taka wizytę na cito?
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ja uważam, że jak ktoś się ma rozmyśleć to niech lepiej to zrobi przed adopcją niż potem psa zwracał bo np. pies linieje, dziecko dostało alergii albo coś takiego. -
Mój numer telefonu: 517251148. Shania wyczyść skrzynkę.
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ok, w takim razie czekam cierpliwie, na umówiony znak, sygnał :-)