ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Lenka jest troszkę śmielsza, nadal nie wychodzę z nią na dwór bo się panicznie boi, zresztą ja też się boję z nią wychodzić bo gdyby mi się urwała to nawet nie myślę skąd musiałabym ją wyciągać. Zapoznanie z Nortonem wypadło pomyślnie więc sunia jest cały czas z nami. Noc minęła spokojnie spała razem z nami w sypialni na swoim posłanku, niestety z samego rana zniknęła pod łóżkiem i tyle ją widziała. Nadal przy próbach głaskania kuli się i zamiera ale mnie obserwuje. Jedno co mnie niepokoi to to, że ona czasami wydaje takie dźwięki jakby się dusiła, to nie jest kaszel tylko takie głośne charczenie, dosyć przerażające, nie wiem co to jest. Takie dźwięki wydaje dosyć rzadko ale jednak.
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Pani powiadomiona o możliwym przyjeździe Chanelki, czeka z niecierpliwością, jeśli się nie uda przyjedzie po nią w sobotę. Więc teraz wszystko zależy od Florentynki. -
Państwo pewnie zapracowani i do tego nowy domownik, dajmy się im ogarnąć :-) Ja zawsze twierdziłam, że psy to egoiści i jak im dobrze to o dawnym opiekunie szybko zapominają:shake: Zresztą tam jest jedynakiem, fretka się nie liczy:diabloti: u mnie był jednym z kilku. To gdzie mu będzie lepiej?
-
A Aza ma biegunkę, ma ktoś jakieś pomysły jak ja zastopować?
-
Ja też jej ten numer wczoraj podałam, mam nadzieję, że się nie rozmyśliła.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
EEEE, myślałam, że będą nowe zdjęcia od Tofika. -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Czekam z utęsknieniem na te telefony, moi sąsiedzi zapewne też. Bo Sproket w kojcu nie jest cichutkim psem. -
Obojętnie komu wyślesz mnie czy Florentynce, my się dogadamy. A dodatkowa ciotka na miejscu Puckowi na pewno nie zaszkodzi :-) Podesłałam Pani wątek Pucka na dogo mam nadzieję, że się zaloguja i będziemy mieli relacje na żywo. Pytałam jak tam fretka, podobno Pucek sie do niej przyzwyczaja ale nie jest źle, pani twierdzi, że sobie poradzą.
-
[quote name='paoiii']ja moge wstawić :)[/QUOTE] Proszę o numer. O fretce nie było ani słowa, zresztą Pani się nie rozpisała, napisała tylko, że Pucek jest chyba szczęśliwy. :-)
-
Ty też nie umiesz tego zdjęcia wklejć, a tak na Ciebie liczyłam:placz:
-
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Sproket ma około 3 lat, uwielbia przebywać z człowiekiem jest bardzo rozbrykany i troszkę nieokrzesany, uwielbia dzieci, toleruje koty. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psiakami. Nie bardzo umie chodzić na smyczy, nie może być zamknięty w kojcu. Wymaga jeszcze aby go troszkę wychować ale chętnie się uczy, zna podstawowe komendy. Ogólnie to bardzo żywy i radosny pies. Nadawał by się dla kogoś aktywnego. To chyba tyle. -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Podniosę biedaka, on taK płacze w tym kojcu jest spragniony kontaktu z człowiekiem, czy ktoś się zakocha i go zabierze? -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
ULKA12 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest lek meloksam, tabletki i kosztuje 13,80 za 20 tabletek -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Kotopies [IMG]http://i54.tinypic.com/vy3343.jpg[/IMG] Wet dał zielone światło dla Chanelki, jeśli Florentynka będzie mogła i z panią się dogadam to Chanelka może jechać w środę do nowego domku :-) -
Mogę ją nazywać Lenka? [IMG]http://i54.tinypic.com/2d9zpl3.jpg[/IMG] Lenka już po kąpieli, ale łatwo nie było. Troszkę ja obcięłam. Bylo olbrzymie siku ze strachu oczywiście na podlogę. Zostawię ją w domu, mam nadzieję, że mój Norton jej nie zje, ale zapoznanie z nimi zaplanowałam na jutro Lenka na dziś ma już dość wrażeń. Małpa nie gryzie ale drapie :-) Jeszcze bidulka nie wie co ja czeka [IMG]http://i51.tinypic.com/205txuf.jpg[/IMG] Udajemy, że nas nie ma [IMG]http://i52.tinypic.com/2816eip.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/678dvk.jpg[/IMG] Teraz mała przykleiła się do grzejnika i sobie śpi.
-
Oczywiście ale nie zapomnij dygnąć na początku i na końcu :-)
-
Pisała nowa opiekunka Pucka. Pucek sprawuje się bardzo dobrze, chyba jest szczęśliwy. Mam obiecane dziś wieczorem zdjęcia :-) Jak będziecie grzeczne to Wam też pokażę:cool3::diabloti:
-
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Było by miło, to mam nadzieję, że Ktos znajdzie czas dziś wieczorem i cała Polska o nim sie dowie i może ktoś go zechce.:cool3::lol: -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Dzika Figa a może by mu Ktoś zrobił allegro??? -
SZNUPCIA MINI -staruszka u mnie na DT - JUŻ W DOMU!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A pan weterynarz pytał się dzisiaj o Bibi jak się czuje i czy nie jesteś wściekła, że ją tak pocerował :-) -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Jak chcesz to nawet Ci go do domu przywiozę.:-) -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Niestety dalej, ale jakby mniej. :-) -
My już jesteśmy po wizycie u weta. a więc tak, jeśli chodzi o sikanie Vanilek dostał urosept dwa razy dziennie, na razie nic nie będziemy więcej robic bo może to zwykłe przeziębienie a może tak jak pisze Truskawa, przyzwyczajenia miał inne. Jeśli chodzi o dziąsła to tutaj jest gorzej, psiak dostał antybiotyk betamox, dzisiaj i ma dostać jeszcze w środę. Mogłas nie zauważyć Truskawa ale tylne zęby Vanilek ma całe w kamieniu, te z przodu nie są w tak złym stanie. Strasznie mu jedzie z paszczy :-) Jest propozycja czyszczenia zębów i wtedy wszystko powinno minąć, koszt 60 zł, pytanie czy stać nas na to? Poza tym Vanilek zachowuje sie u lekarza grzecznie, wazy nieco ponad 11 kg i na moje oko ma w sobie coś z owczarka coli. Za dzisiejszą wizytę nic nie płaciłam mam zapłacić jak już skończymy leczenie i będę odbierać fakturę. Trzeba też przemyśleć opcję kastracji chłopaka.