ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Mysza1 te opatrunki to cudo jakieś, mój wet stał się ich fanem, ja zresztą też. jeszcze raz Ci dziękuję :-)
-
Myślę, że tęskni ale nie jakoś strasznie aby skomlała czy coś. Miałam kiedyś na tymczasie prywatnego psa i jak jego pani przyjechała go odebrać po dwóch tygodniach to ten małpiszon nie chciał z nią iść:evil_lol:
-
Ok. Zaszalałaś :-) Uaktywniłam tego krakusika, natomiast rzeszowiaka nie wiem jak tam nie ma linku aktywującego, jest tylko do zmiany. A może go nie trzeba aktywować?
-
Aza dzisiaj miała kontakt z kotem, nie wiem sprawdzaliście ją wcześniej na nie? Jak na razie bez ekscesów tzn dopóki kot nie zbliża się za bardzo do miski to jest tolerowany :-) Nie je juz tak zachłannie. Jutro jadę z nią do weta znowu będę się musiała tłumaczyć skąd ja takie psy biorę, a ludzie w poczekalni będa patrzeć na mnie jak na zbrodniarkę.
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ogłaszać, ogłaszać. To wspaniała sunia powinna szybko znaleźć swojego ludzia :-) -
Chudzinka przeokropna ale ma chęć do życia i jest przesypatyczna:loveu:
-
[quote name='Becia66']wygląda brzydko ale w porównaniu z tym co było - o niebo lepiej...[/QUOTE] Becia to wygląda pięknie:evil_lol: Może na zdjęciach nie szczególnie to wyszło ale w realu to wygląda lepiej. Nawet nie porównuję z tym co było bo nie ma sensu.
-
Dzisiejsze zdjęia [IMG]http://i54.tinypic.com/hthhzt.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2l9ybo.jpg[/IMG]
-
Tak wygląda teraz rana po kastracji [IMG]http://i51.tinypic.com/dgijog.jpg[/IMG] A tak wygląda rana na łapie [IMG]http://i54.tinypic.com/6jn1h0.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2vjelig.jpg[/IMG]
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
ULKA12 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Spacerek [IMG]http://i54.tinypic.com/24pvvab.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/dxzk7c.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/mwqxld.jpg[/IMG] Co tam jest? [IMG]http://i56.tinypic.com/14jmexj.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/33w8ncy.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2ldgbp5.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2w7il1e.jpg[/IMG] Z Chanelką coraz lepiej. Ładnie chodzi na smyczy już się nie zawiesza i nie zatrzymuje. Niestety prawdopodobnie po kąpieli się przeziębiła bo zaczęła pokłasływać, nie jest to jakiś straszny kaszel ale budzi niepokój. Jutro miałam z nią jechać do weta na szczepienie ale chyba się wstrzymam ze szczepieniem a tylko pojadę aby ją obejrzał lekarz. -
Pucek wreszcie na czterech łapach :-) [IMG]http://i56.tinypic.com/2qjizqh.jpg[/IMG] Chyba komuś sie przytyło [IMG]http://i56.tinypic.com/14kvcev.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2r7byuo.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/dr4j60.jpg[/IMG] Co tam się dzieje? [IMG]http://i55.tinypic.com/288uv6g.jpg[/IMG]
-
Chudzinka już po śniadanku. Siku było i to drugie też, tylko trochę rzadkawe ale to jeszcze nie biegunka, pewnie od zmiany diety. Aza zachowuje czystość w pomieszczeniu:multi::multi::multi: Dzisiaj piękny dzień więc porobimy zdjęcia w plenerze a jutro czeka nas wypad do weta.
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Noc była gorsza niż dzień, dobrze, że się już skończyła. -
To spróbujemy w czasie kąpieli ale to dopiero w poniedziałek.
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że możesz. Może mi się tylko wydawało bo Gaja była po kolacji i jak zwykle się obżarła:placz: Chyba będę ją musiała zacząć karmić osobno aby miała do dyspozycji tylko swoją miskę:angryy: -
Czy ktoś ma jakiś skuteczny sposób na usunięcie rzepów. Aza ma je powkręcane przy uszach i na głowie i nie mam pomysłu jakby je usunąć.
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No właśnie jakby sam brzuch, te boczki ma takie wypchane. Jutro porobię jej zdjęcia to może będzie widać. -
Sunia jak przyjechała dostała wysokoenergetyczną karmę, a teraz na kolację ryż z kurczakiem i warzywami zjadła wszystko, wyzbierała nawet z podłogi pojedyncze ziarenka ryżu, co do jednego:crazyeye: Potem powolny spacerek i spać.
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gajka nadal kochana. Niestety zauważyłam, że bardzo przytyła:oops: I są dwie opcje albo ja ją tak utuczyłam, co jest możliwe bo ta małpa najpierw sama zje a potem wyżera reszcie:mad: albo jest w ciąży, trzeba o tym wetowi powiedzieć przed sterylką. A państwo zainteresowani adopcją Gai nadal? Odwiedzą ją? -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Powiem szczerze, że gdyby nie inne psy to nie wiem jakbym to zniosła. Teraz muszę się nimi zająć, one nie mogą cierpieć bo ja cierpię. Trzeba się pozbierać i iść dalej, ale to nie znaczy, że jest lekko. Ten moment kiedy odchodziła, to było jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć jakie miałam. Wiem, że Borka nie miała szans, tym bardziej, że dzisiaj badał ją jeszcze wet i wyczuł kolejny guz. ale zawsze pozostaje świadomość czy zrobiłam wszystko i czy to był ten moment? Wiem, że ból kiedyś minie ale pamięć o Niej zostanie. -
Z Azą za jedzenie można zrobić wszystko:evil_lol:
-
I jeszcze [IMG]http://i52.tinypic.com/bgwz61.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/143zz92.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/51spht.jpg[/IMG]
-
To może ja najpierw wstawię swoje zdjęcia, zanim dziewczyny dojadą do domu [IMG]http://i54.tinypic.com/2eztjeu.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/ivjptg.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/96x2m1.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2zxys89.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2d82p1t.jpg[/IMG]
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taką ją będę pamiętać -
Sunia już u mnie. Byłam przygotowana na to, że ona będzie wychudzona ale nie aż tak:placz: Na niej można się uczyć anatomii tylko trzeba ja dotknąć bo futro trochę maskuje jej kości. Ogólnie sunia piękna, wyciszona. Gaja trochę na nią naszczekała ale to sznaucer więc zdziwiłabym się gdyby było inaczej:lol: Natomiast z Misti poszło łatwo bo ona w każdym psie widzi potencjalnego chętnego do zabawy, niestety z Azą się nie udało, została po prostu zignorowana podobnie jak szczekająca Gajka. Chanell woli omijać Aze z daleka ale ona już taka jest. Wiem, że Aza była odpchlona ale zapomniałam zapytać czym? Jestem dobrej myśli, troszkę powygrzewałyśmy się na słonku Aza leżała sobie ale nie spała rozglądała się naokoło. Jeszcze zostało nam zapoznanie z Puckiem ale z nim powinno pójść łatwo.