Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Chyba do Florentynki albo do schroniska? Kurcze nie wiem.
  2. I do tego ubarwienie ma nieciekawe.
  3. Na razie nie, ale czekamy do 6 grudnia
  4. Dzwoniła przed chwilą pani widziała Chanelkę pomiędzy blokami 17 i 10. Ma ktoś telefon do Amigi?
  5. Pisali nowi państwo Pucka. Pucuś wspaniale się zaaklimatyzował. Dogaduje się z fretką. Chodzi już bez opatrunku i zawsze na 4 łapkach. Zdjęcia wstawi Olalolaa
  6. Coś kolo 30 zł na allegro
  7. Podaję jej tran, jutro kupię olej z pestek winogron. Można by jej kupić jeszcze EFAoil.
  8. Ja cały czas piszę niestety nikt takiej klatki nie ma, jak na razie.
  9. 35 cm to za mało, tak mi się wydaje.
  10. [quote name='ULKA12']I jeszcze [IMG]http://i53.tinypic.com/143zz92.jpg[/IMG] [/QUOTE] Na tych zdjęciach widać początki tych zmian.
  11. Wyraźne pogorszenie nastąpiło po kąpieli, ale nie na skutek alergii tylko miałam wrażenie, że te włosy się po prostu wytarły. Ona jak do mnie przyjechała, już miała takie przerzedzenia a potem się pogorszyło. Wet to oglądał i kazał poczekać, bo to mogło być skutkiem osłabienia ale już trochę czasu minęło a poprawy nie widać, co prawda ja tam widzę drobne włoski ale poprawa nie jest zbyt widoczna. Aza dostała Advokate więc on powinien załatwić sprawę ewentualnych pasożytów. Leczenie zaczęłabym już wcześniej ale przyplątała się biegunka i najpierw ją trzeba było opanować.
  12. Nie wiecie kto w okolicy Krakowa mógłby pożyczyć klatkę łapkę na psa wielkości do kolan?
  13. Problem w tym, że nie wiadomo czy ona tam się ukrywa stale czy przypadkowo się tam znalazła. Wczoraj dostałam smsa od córki tych państwa, którzy adoptowali Chanelkę. Pisze, że jest jej bardzo przykro i ma straszne wyrzuty sumienia z jej powodu.
  14. Malawaszka zaszalałaś, dziękuję :-)
  15. Coś koło 50 cm wysokości, teraz nie dam rady zmierzyć bo nie będę psów budzić :-)
  16. A widzieliście ceny tych klatek 2700???!!!
  17. No to teraz trzeba "jedynie" skombinować taka klatkę.
  18. Chanel lubiła spać na wysokościach a także w takim większym otwartym kontenerku, więc sobie myślę, że do klatki by weszła chętnie. Tylko widzę dwa problemy pierwszy to czy Ci ludzie się zgodzą, a drugi kto ma pilnować tej klatki nie wyobrażam sobie, że jedna osoba to będzie robić. Amiga a ty na którym piętrze mieszkasz, może pod Twoim balkonem można ustawić taka klatkę, skoro Chanel się przemieszcza?
  19. To mnie wczoraj bardzo dołowało, ta świadomość, że ona może być za sąsiednim blokiem a ja jej nie widzę i sie mijamy.
  20. [quote name='olalolaa']Moim zdaniem, po byciu z Wanilkiem pół dnia wsród psów, on boi sie po prostu dużych. Na dużą sukę tez reagował zle, a jak się juz obwąchali było ok. Poznał tez inne duze psy, jesli tamte go nie zaczepiały- on raczej nie zwracał uwagi, po prostu nie podchodził. Natomiast jesli któryś był nachalny, Wanilek ze strachu szczekał..[/QUOTE] Być może tak jest na obcym terenie, u mnie Wanilek czuje sie jak u siebie i po prostu atakuje, cały czas szuka zaczepki. Mam na to dosyć bolesny dowód na ręce:cool3::lol: i uwierzcie mi Sproket nie dał mu najmniejszego powodu do ataku, po prostu podszedł do mnie zbyt blisko a Wanilek na niego się rzucił. Dlatego nie ryzykowałabym domu z drugim samcem.
  21. Nie wydaje Ci się. Myślałam, że to samo minie jak Aza będzie się dobrze odżywiać ale niestety organizm sam nie dał rady, trzeba mu pomóc.
  22. Z suczka, nie ma problemu, bo nieźle dogaduje się z Azą. Problem był ze Sproketem. Oczywiście psiakom nic się nie stało jedyną ranną osobą byłam ja, oberwałam właśnie od Wanilka.
  23. Dziękuję w imieniu swoim i Sproketa.
  24. Azula [IMG]http://i54.tinypic.com/2ih9h88.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/168d3ll.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/10gijc3.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/v2xnpk.jpg[/IMG] Biegunka opanowana teraz trzeba zająć się pyszczkiem, bo to chyba jednak samo nie minie.
×
×
  • Create New...