-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='Amber']Jak tak patrze na tory w tle, to się zastanawiam, kiedy Misia w końcu zacznie ciągnąć te wagony :mdrmed: Jeżyk faktycznie żyje i nawet kolorystycznie pasuje do obroży :cool3:[/QUOTE] :evil_lol: na to jeszcze nie wpadlam zeby ja do wagonu podpiac :lol: no ba! jezyk dobry jest , Miska sie nakrecila na niego co najwazniejsze , teraz musze znalezc aukcje jakas z nimi i kupic zapas na wakacje (bo pewnie bd sie topic/gubic w jeziorze co jakis czas ) ;)
-
[quote name='Amber']Zainwestuj, zainwestuj bo naprawdę warto. Co do wytrzymałości smyczy od Marty i Aresa to będę coś w stanie powiedzieć po kolejnym treningu obrony Jariego, ja wzięłam zwykłą taśmę, przepinaną, ze wzmocnionym karabińczykiem. Wzięłabym gumowaną, ale wyszło to samo co u ciebie... fundusze ;), a potrzebowałam smyczy "na już".[/QUOTE] ja mam nawet teraz 2 smycze od Marty ale krotkie , nie uzywam zbyt czsto ale na 100% moja suka ich nie zerwie zawsze prosze o najwiekszy karabin itd . potrzebuje smyczy przepinanej wlasnie na zwykle spacery ,na bloto ,deszcz zeby jej nie oszczedzac , nasza chaba miala ponad 2 lata za 25zl :evil_lol: i wytrzymala wszystko , fakt nie wygladala pieknie ale coz. pieknego to mam przepinanego rogza :lol: na wyjscia ,ladna pogode , smycz na codzien ma byc tylko wytrzymala wiec chyba odloze na nia faktycznie
-
Aresowi rowniez ladnie w ezy ! jak bd obciety to faktycznie bd lepiej widac
-
[quote name='Amber']Ale Misi ładnie w tym pomarańczu :loveu: Gops, jeśli szukasz mocnych smyczy polecam po raz kolejny smycze gumowane ABS z IPO sklepu :cool3: Mam jedną od samego początku i skoro utrzymała Jariego to myślę, że utrzyma i Misię :)[/QUOTE] o wytrzymalosc to ja sie nie boje, slyszalam wiele opini na temat tych smyczy i Marta tez ma ta tasme juz u siebie wiec moglabym nawet u nich kupic , ale mi potrzebna przepinana smycz minimum 2m ( zostal mi tylko przpinany rogz wiec bida) wiec to napewno duze pieniadze , bo tasma sama w sobie jest droga (pytalam juz Marty i mam nawet jej probke ) , ale jesli nie bd miala okazji wczesniej kupic nic porzadnego to napewno zainwestuje w taka wlasnie [quote name='Migori']Hihihi Gops Ci powie że Miśka zerwie wszystko ;) Dla mnie to nadal niepojęte ale już słowem nie powiem. Podobają mi się te gumowane smycze! Musze je wymacać na wystawie.[/QUOTE] wrzuc na luz cos Ci sie moj pies bardzo podoba bo czesto o niej wspominasz ;) ( nie wiem co mialo na celu porownywanie lupina na moim psie i ala spanielu inna budowa psa)
-
[URL=http://img718.imageshack.us/i/dsc09872w.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2656/dsc09872w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img838.imageshack.us/i/dsc09889r.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2793/dsc09889r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/dsc09900t.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1133/dsc09900t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img535.imageshack.us/i/dsc09899n.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/3518/dsc09899n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/dsc09895z.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/183/dsc09895z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] koniec
-
meczenie psa :lol: [URL=http://img29.imageshack.us/i/dsc09871b.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5463/dsc09871b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/dsc09873fk.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7796/dsc09873fk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img703.imageshack.us/i/dsc09875y.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5174/dsc09875y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/dsc09880lh.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8080/dsc09880lh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img840.imageshack.us/i/dsc09887s.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5489/dsc09887s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
a nasza dingo nie pleciona tylko linowa najgrubsza wytrzymala lekko ponad rok , najpierw suka wyrwala 2 przepinania a potem padl karabinczyk od piasku chyba , kilka dni temu suka wyrwala karabinczyk z chaby ale 2cm wiec i karabin nie byl duzy a wytrzymala 2 lata!! wiec dla mnie jak smycz trzyma ponad rok to jest naprawde dobra, i na te dingo tez nie narzekalam , chetnie bym kupila kiedys taka sama jak mialam niestety byla droga ponad 40zl , moze znajde ja taniej na wystawie w sierpniu nasz nowy rogz 2,5cm [URL=http://img16.imageshack.us/i/dsc09893s.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3888/dsc09893s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/dsc09896d.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1757/dsc09896d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
sliczne psy ! Neron mi sie bardzo podoba, nie przepadam za onkami ale on jets piekny ;) masz zapchana skrzynke :eviltong: chcialam zapytac jakiej firmy jest ten wasz nowy kaganiec paskowy skorzany ? wydaje sie porzadny , nie to co te ogladane w zologu
-
ja gdzies na dogo czytalam ze w Warszawie kleszcze juz sie odporniaja na fiprex i ze wielu osobom w tamtym rejonie przestaje dzialac my zamowilismy dopiero wczoraj :oops: 3 tubki fiprexa , na szczescie suka nie miala w tym sezonie jeszcze ani jednego kleszcza ale teraz jedziemy nad jezioro na majowke pewnie tam juz by miala na 100% wiec czas zabezpieczyc psa w tamtym roku fiprexy sprawdzaly sie idealnie mam nadzieje ze w tym roku tez bd ok
-
ale ma sylwetke! :) ja bym jej jeszcze skrocila czupryne
-
[quote name='Ewa&Duffel']Ooo gratulacje, nareszcie Ci się udało kupić podobną zabawkę :cool3:[/QUOTE] a co najlepsze kupilam go w cerfurze przypadkiem jak bylam po inne zakupy :evil_lol: nie jest zbyt trwaly ale oszczedzamy go :diabloti: [quote name='Amber']Myślę, że w chwili jak pisze te słowa, to już nie piszczy :evil_lol: Jamniki załatwiają takie jeże w 20 min, Jari w 5 :razz: Za to Konga XXL nawet nie tknie, nie lubi i już :p[/QUOTE] a wlasnie ze piszczy ! :evil_lol: to jest zabawka ktora dostaje tylko na treningu a kupiona z mysla o plywaniu zeby nie tonela , wiec ma ja max 10sec w ryjku i musi mi ja zaraz oddac :evil_lol: bo inaczej pewnie by juz byla dziurawa jak tamte pilki :roll: oszczedzamy ja , nie pozwalam memlac i nie daje w domu go "bawienia" sie . to zwykly gumowy jezyk nie byl drogi 8zl chyba ale boje sie ze jak go zepsuje to znowu bd szukac nie wiadomo ile nowej zabawki na ktora sie nakreci ;) a od 29 kwietnia wybieramy sie z Asia i sukami czyt. Mis i Kleoslaw nad jezioro na dzialke na 10dni , mam nadzieje ze pogoda nam dopisze i uda sie poplywac (w sensie suki ) oraz ze nie zamrzniemy tam :lol:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
swietne zdjecia!:lol: Jari widac zadowolony , szelki ma bardzo ladne ;) -
ale nie placilas za to prawda? bo zdjecia sa moze i ladne ale TY robisz lepsze wedlug mnie :lol: to jakis konkurs byl ze byly nagrody ?
-
[quote name='Illusion'] No nic, zobaczymy. I tak okazało się, że maszynka musi jednak troszkę zaczekać, więc wymyśliłam, że zetnę jej ten "kubraczek" nożyczkami, a jak będzie maszynka, to po prostu wyrównam całość. Najlepiej to chyba byłoby wpaść do jakiegoś salonu czy coś i zobaczyć, jakiej maszynki by na niej używali (i z jakim efektem)...[/QUOTE] co do salonu to oni uzywaja profesjonalnych bardzo drogich maszynek , zanim kupilam maszynke chodzilam z suka do fryzjera i pytalam wlasnie czym obcinaja ale wpisalam sobie potem nazwe w google , maszynka za 1,200zl :crazyeye: wiadomo ich maszynki musza zniesc wszystko . no nic jak juz kupisz to daj zanc jak sie sprawuje bo ciekawa jestem tez czy to tylko moja tak dlugo wytrzymala :evil_lol:
-
[quote name='Amber']Jak tak dalej pójdzie to Misia puści Pudziana z torbami :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: do pudziana jeszcze troche brakuje , ale spokojnie mamy czas :diabloti::evil_lol: [quote name='evel']A jak ona się cieszka :loveu:[/QUOTE] bo ona taka pocieszna wogole :lol: biegnie merda ogonem cieszy sie bo ja sie ciesze , nie chce zeby ciagniecie ciezarow traktowala jako przymus i sie bala czy cos , dlatego jak ktos na nas patrzy z boku to czesto sie nawet smieja , bo ja nie biore tylko ciezarka/opony ja biore tez caly zestaw , czyli pilka (mamy nowego jezyka to teraz hit wogole bo piszczy jeszcze :evil_lol:) , serek , czasami parowka no i co chwila wrzeszcze "dawaj misku, dobry pies, extraaa, dobra suka " miny przechdoniow czasami sa bezcenne :evil_lol:
-
[quote name='Illusion']No właśnie, ale problem w tym, że Gin pudlowej sierści nie ma, to nie jest pies w typie, tylko mix. Matkę Gin dało się zgolić ludzką maszynką i z tego co pamiętam, to chyba nie było z tym takich problemów, jak u mnie (zacinanie się maszynki, "wciąganie" sierści zamiast cięcia), ale może mam jakąś gorszą ludzką maszynkę. Rozczesywana była zawsze i przed, i w trakcie strzyżenia, bez żadnej różnicy dla maszynki. Na dodatek w niektórych partiach ciała (jak w/w zadek i okolice, czyli uda chociażby) ma trochę inny rodzaj włosa, taki jakby puch, nie wiem, czy ona to jeszcze będzie zmieniać, ma już 8 miesięcy i ten puszek właśnie idzie najgorzej, dlatego szukam maszynki, która naprawdę da sobie radę z każdym rodzajem włosa. Moja mama śmieje się, że najlepiej kupić taką dla owiec :lol:. .[/QUOTE] im wieksza moc tym masyznka lepiej tnie na takie ponizej 30w nie patrz nawet skoro Ginny ma taka siersc ciezka , ta gts moja ma wlasnie 30 i mowie spokojnie daje rade pudla, dawala rade tez ponad rok sucza ktora jest bardzo ciezka do sciecia i psa kolezanki ala saznucer wiec bardzo rozne rodzaje! teraz ta co kupilam ma az 45w i jest dwusilnikowa wiec wydaje sie wogole super , narazie to do mnie jeszcze nawet nie doszla :evil_lol: ale jesli Ci sie nie spieszy to mozesz poczekac jak dojdzie moja obetne kilka psow i powiem czy dziala dobrze i czy lepsza niz gts bo cena dwukrotna
-
[quote name='Illusion']Dzięki :). Na allu znalazłam tylko taką aukcję: [URL]http://allegro.pl/30wat-pro-maszynka-do-strzyzenia-psow-gts-888-gw-i1545127798.html[/URL] Myślisz, że warto kupić akurat tutaj? No i jeszcze ten dopisek na końcu: [I]"UWAGA - pomimo tysięcy zadowolonych klientów, zdarzały sie pojedyncze osoby, które nie mogły sobie poradzić z cieciem bardzo grubej gestej sierści - zaznaczamy, iż w tej konfiguracji sprzedajemy ostrza standardowe przeznaczone do 90% spotykanych na rynku sierści. Aby zaopatrzyć się w ostrza odpowiednie dla sierści twojego psa (w przypadku gęstej, długiej o bardzo cienkim włosiu. należy wybrać dodatkowo ostrze nr7 - dostępne na osobnej aukcji)"[/I] Troszkę mnie to zaniepokoiło...[/QUOTE] widzisz o tym mowilam , moja suka nalezy do tych 10% z dziadoska sierscia :evil_lol: pudlowa to dosc latwa do strzyenia wiec to tnie , mowie, pudelsa bez problemu -oczywiscie wyczesanego . jesli Ginny ma pudlowa siersc nie jest wieksza niz 10kg (chodzi o czas strzyzenia mysle ze to max godzinka musi byc inaczej sie grzeje) to ja bym zaryzykowala, bo u mnie sie to sprawdzilo
-
[quote name='Illusion']I to tylko taka różnica? Bo jeśli tak, to faktycznie lepiej tą stówkę zaoszczędzić. A co z nasadkami, dzięki którym można uzyskać różne długości włosa? Bo w zestawie z mojego linka takich nie ma, a co z 888? Hehe, też tak uważam, na żywo bardzo nie widać nawet, że jest tak krzywo, pewnie, jakby ktoś zrobił ją na takiej zasadzie, ale ładniej, to lepiej by to wyglądało.[/QUOTE] rozni sie tez wygladem :evil_lol: chyba jest lzejsza . nasadki mialam 4 .... niestety nie powiem Ci czy dzialaja na pudlowej siersci bo wszystkie polamalam na siersci suki :roll: i na psie nie zdazylam wyprobowac
-
[quote name='Illusion']Teraz masz GTS 888? Polecała mi ją pewna osoba, ale naczytałam się, że do 200zł nic dobrego się nie kupi i nie jestem jakoś przekonana :oops:. Mam do wydania ok. 300zł, ale wiadomo, im mniej, tym fajniej, tylko żeby bardzo nie ucierpiała na tym jakość. Chcę kupić coś dobrego, żeby za jakiś czas znów tego nie wymieniać. Generalnie to zależy mi na tym, żeby po prostu ładnie strzygło, bez zacinania się, no i żeby było w miarę wygodne i możliwie długo służyło. Nie znam się kompletnie, nawet nie wiem, gdzie najlepiej kupić maszynkę, na razie przeszukiwałam sklep Germapol.[/QUOTE] ta gts 888 bardzo dobrze tnie pudlowa siersc ,Bastera jedzie bez problemu 2 rok [quote name='Illusion']To jednak nie 888, tylko 888B, czym one się różnią poza nazwą modelu i ceną? [URL]http://tanie-kupowanie.com/product-pol-689-MASZYNKA-STRZYZENIA-PSOW-GTS-888B.html[/URL][/QUOTE] ten model jest nowszy i niby mocniejszy silnik ale nie wiem po co bo 30w to wystarczajaca moc i bez problemu daje rade z kazda sierscia jak ona smiesznie wyglada :evil_lol:
-
[quote name='Illusion']Teraz masz GTS 888? Polecała mi ją pewna osoba, ale naczytałam się, że do 200zł nic dobrego się nie kupi i nie jestem jakoś przekonana :oops:. Mam do wydania ok. 300zł, ale wiadomo, im mniej, tym fajniej, tylko żeby bardzo nie ucierpiała na tym jakość. Chcę kupić coś dobrego, żeby za jakiś czas znów tego nie wymieniać. Generalnie to zależy mi na tym, żeby po prostu ładnie strzygło, bez zacinania się, no i żeby było w miarę wygodne i możliwie długo służyło. Nie znam się kompletnie, nawet nie wiem, gdzie najlepiej kupić maszynkę, na razie przeszukiwałam sklep Germapol.[/QUOTE] tak mam gts 888 przyznam szczerze ze rok strzygla bez zadnych problemow! nie moglam narzekac ciela i pudla i sznaucerowatego i westowa suczke i miskowa siersc , ale po 1,5roku zaczela sie przegrzewac przy dlugiej pracy takiej ponad 40min wiec nie daje rady robic juz suki ani ala sznaucera kolezanki bo sa za duze i dluzej sie je robi , gdyby nie to maszynka bylaby idealna, polecam dla psow malych i jak robisz jednego psa a nie 4 w miesiacu ;) mam ja nadal ale uzywam tylko na pudlowego a dla suki zamowilam ta [url]http://sewing.com.pl/pl/konto/details/75/16/maszynki/strzy%C5%BCenie-ps%C3%B3w/ningbo-max45.html[/url] slyszala wiele pozytynych opini i sie skusilam , zobazymy ile wytrzyma na mojej suce (ona ma duuuzo gorsza siersc do strzyzenia niz pudel np )
-
[quote name='Illusion']Gops, podoba mi się Twoja wizja :cool3:. Na razie muszę zainwestować w jakąś maszynkę, co dziwne nowy fryz Gin spodobał się mojemu ojcu i zaproponował sponsoring takiej maszynki, tylko ja się na tym kompletnie nie znam, mam ograniczony budżet, a nie chcę kupić jakiegoś badziewia...[/QUOTE] napisz do ilu zl to cos znajdziemy , ja moja pierwsza maszynke kuplam za 150 wtedy (1,5 roku temu kolo) ,gdzie teraz mozna ja dostac za 110zl nawet a sluzyla mi ponad rok na 4 psach ! wiec na jednej Ginny moze Ci posluzyc bardzo dlugo , teraz kupilam taka za 270zl ale jeszcze nie doszla , mam nadzieje ze bd tez ok :)
-
Luzia moglyby byc troche dluzsze , powinny sie konczyc na samym zadzie
-
[quote name='Kasi i Lena']Mam pytanie do właścicieli obroży z kolcami.Czy te kolce mogą być niebezpieczne dla drugiego psa? Podobają mi się takie obróżki ale mam dwa psy i boję się że jedna mogłaby krzywdę sobie zrobić o obrożę drugiej. Luzia pokaż zdjęcie.[/QUOTE] tak!! taka obroze mozna zakladac tylko jak sie idzie samemu bez innych psow :roll: mialam sytuacje ze pies znajomej zachaczyl zebami o mojej suki obroze z kolcami (przypadkowe spotkanie nie planowane) i zapiszczal bo go zabolalo . wiec teraz jak spotykam w tej obrozy psich kumpli to zwyczajnie sciagam ja bo szkoda zeby ktoregos zabolalo swoja droga mam ja na zbyciu , suka niestety "urosla" i nie dopina sie w nia , 3cm czarna z kolcami min kolo 32cm max kolo 40cm stan idealny
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
gops replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
to mozecie sobie wyobrazic jak ja niedawno wygladalam gdy musialam ominac 2 male pudle (max 5kg ) a wiem ze moja suka sie z nimi nie lubi , pudle byly same bez wlasciciela ja nie mialam kaganca, jedynym wyjsciem zeby pudlom nie stala sie krzywda bylo wziecie mojej suczy na rece, tak tez zrobilam :evil_lol: (sucz ma 17kg) na szczescie chyba nikt mnie nie widzial :lol: -
[quote name='Luzia']Przyszły nam Sledy ale wydają mi się o rozmiar za małe...[/QUOTE] pokaz zdjecie, ja sie na nie czailam ale tez mi sie wydawaly male w barkach szczegolnie .