-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='Kasi i Lena']Ty masz szczęście że nie możesz obroży. Ja sobie obiecałam że nic nie kupie do wiosny, nie wiem czy wytrzymam:)[/QUOTE] to nie jest szczęście :evil_lol: starsznie cierpię widząc takie cuda a nie mogąc ich mieć :roll: moje serce pęka :eviltong: za to sobie chociaż szelek zrobiłam zapas i mam nadzieję że już mi się nic nie spodoba przez kilka miesięcy .
-
[quote name='Kasi i Lena'][URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC07098.jpg[/URL] cudne:loveu:[/QUOTE] mi też się podobają , nie dobrze ... :)
-
[quote name='Lucky.']dalej mam :) ale nie wiem kiedy u ds będą nowe tasiemki ...[/QUOTE] to ja bym drugich niebieksich rogzów nie brała :) może jakaś inna firma , RD czy lupine (na prodogu są jeszcze promocje)
-
[quote name='Lucky.']dziewczyny, lepsze dla Megi szelki hibiscus rogza czy superbohater z dogstyle ?[/QUOTE] w tym i w tym byłoby jej super! miałaś chyba rogzy planet niebieskie to może teraz coś innego .
-
[quote name='dog193']OBI, Praktiker, Leroy Merlin... :evil_lol:[/QUOTE] nie posiadamy takich :lol: ale się rozejrzę jeszcze , mam czas :lol: chociaż wolałabym by okazał się zbyteczny :lol:
-
[quote name='zootechniczka']Przechodząc do tematu.Ile kosztował pobyt w zeszłym roku?[/QUOTE] było pisane 35zł doba. mam nadzieje że nam uda się pojechać na zlot :) może ktoś wziąć i dla mojej łańcuch , albo powiedzieć gdzie mogę kupić by uwiązać w razie co .
-
[quote name='Agata Dymer']mam pytanie która firma wg Was jest lepsza Chopo, Maszer czy Gappay pytam w sensie solidne[/QUOTE] wszystkie są dobre , kaganiec każdej z tych firm starczy na lata .
-
Marta ale fajne połączenie brązu z niebieskim , świetna taśma !
-
[quote name='Karilka'] Co do szkolenia w tym roku robie uprawnienia w silva - lupus i ..zobaczymy co mi z tego wyniknie :).[/QUOTE] o super ;) na pewno będzie dobrze!
-
[quote name='kingula']gops kocham Cię że zadecydowałaś za mnie :evil_lol: już kupuję nie dopatrzyłam, one są regulowane czy nie?[/QUOTE] :evil_lol: cieszę się że pomogłam . one maja regulację ale dość małą ;)
-
[quote name='kingula']Z ezy dog na Daszę (S) jest chyba tylko ten róż, na Tosię XS - czerwony lub fiolet do wyboru. Strasznie mi się te ezy podobają, chyba ślepo się na nie napaliłam, bo nawet nie rozważam czy i jaką Flexi dokupię.[/QUOTE] to jak Dasza ma 2cm mniej niż moja to S powinno być ok :) up Daszy róż a Tosi fiolet oba są piękne, flexi w tych kolorach też są .
-
[quote name='Karilka'][url]http://www.dogomania.pl/threads/222236-Og%C3%B3lnopolski-Zlot-Dogomaniak%C3%B3w[/url]. ta dam! :)[/QUOTE] poszłam coś skrobnąć , może akurat . chętna jestem na jakieś szkolonko małe jakby co :lol: jeśli dasz się wykorzystać .:eviltong:
-
no to ja wstępnie jestem chętna o ile mnie ktoś do domku przygarnie bez większych suk bo bywa agresywna moja (ale w 100% nad nią panuje słownie o ile jakaś suka nie zacznie to będzie ok) ewentualnie ją zakagańcuję ;) jeszcze zależy jaki koszt by był , raczej jechałabym sama z psem (ewentualnei znajoma ze swoją suczka ale raczej nie) więc miło by było jakby ktoś nas przygarnął gdyż będzie mi dziwnie tak samej :eviltong:
-
[quote name='kingula']to mniej więcej tyle samo co Dasza, nie dopnie się powiadasz? :shake:[/QUOTE] moja ledwo co się dopinała i miała ciasno przez co brzydko wyglądała . (takie fałdki miała wychodzące spod obroży)
-
[quote name='kingula']Gops a jaki obwód szyi ma Twoja suczka?[/QUOTE] 38-9cm .
-
dubel .
-
[quote name='kingula']Dzięki serdeczne Vege, że Ci się chciało tyle linków wyszukać :Rose: już siadam z herbatą i bobruję dalej :evil_lol: a wracając do Ezy Dog, czy ktoś z Was ma lub miał obróżkę od nich? Coś mi po głowie chodzi, że ktoś pisał że mają niewiarygodną rozmiarówkę.[/QUOTE] ezy dog S za małe na moją suke a M na maxa zmiejszone i głupio wyglądało , więc dla nas nie bardzo. ale jakościowo super .
-
[quote name='kingula']przeglądałam już z 50 razy ich ofertę, większość strasznie pstrokata jest :oops: a z tych coś by pasowało? [URL]http://reddingo.bazarek.pl/category/26290/obroza-m.html[/URL] ja już kompletnie durna jestem i skołowana :shake:[/QUOTE] ale np seria z odblaskiem ma piekne kolory i nie jest pstrokata [URL="http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-L-Lime/4824"]http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-L-Lime/4824[/URL] , [URL="http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-D-Orange/45"]http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-D-Orange/45[/URL] , [URL="http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-E-Purple/1580"]http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-E-Purple/1580[/URL] , [URL="http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-K-Pink/1792"]http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-K-Pink/1792[/URL] , [URL="http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-F-Turquoise/4352"]http://pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obroza-HB06-F-Turquoise/4352[/URL] ja te kolory uwielbiam! a z Red Dingo lubię tą serie [URL="http://reddingo.bazarek.pl/opis/127932/obroza-m-pawprint-purple.html"]http://reddingo.bazarek.pl/opis/127932/obroza-m-pawprint-purple.html[/URL] i [URL="http://reddingo.bazarek.pl/opis/127937/obroza-m-pawprints-red.html"]http://reddingo.bazarek.pl/opis/127937/obroza-m-pawprints-red.html[/URL]
-
to według mnie będziesz narzekać na te 15mm skoro macie szersze teraz:) weź coś chociaż 2cm , może rogz jakiś ? L dla większej , M dla mniejszej .
-
według mnie dla Daszy te envy będzie za cienkie bo one są tylko 10 i 15mm a wydaję mi się że lepsza by była dla niej 2cm , chyba że zdjęcie mnie myli bo wygląda na większego psa niż 1 suczka. ale z tymi flexi wyglądały by cudownie jako komplety.
-
a no mamy śniegu jeszcze trochę :) wczoraj troszkę sypnęło też a dziś chmury więc pewnie też sypnie , a na dworze -16 .
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/dsc03019lb.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4567/dsc03019lb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/dsc03018v.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/980/dsc03018v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc03009od.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8240/dsc03009od.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] koniec cały spacer miała focha dlatego takie zdjęcia powychodziły , może następnym razem będzie lepiej :lol:
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/dsc03011q.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6033/dsc03011q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/dsc03013im.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/2333/dsc03013im.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/dsc03016r.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/4274/dsc03016r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc03022w.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3723/dsc03022w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dsc03010ff.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4835/dsc03010ff.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg840/scaled.php?server=840&filename=dsc02991m.jpg&res=medium[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/dsc02996k.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/294/dsc02996k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc03001lc.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5625/dsc03001lc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc03004io.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/983/dsc03004io.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/dsc03005y.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1245/dsc03005y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
jak ktoś ma ochotę obejżeć psa bez oczu (było tak ciemno i na fotach nic nie widać ) na dodatek z fochem pt" kantarek" to zaraz wrzucę :lol: