Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. gops

    nasze staruszki

    nasz Basterek dzisiaj przekroczył TM , miał 14 lat .
  2. [quote name='vege*']mi się wydaje, że 2,5 cm ;-)[/QUOTE] tak 2,5cm .
  3. BASTER 1998-2012 nasz najlepszy przyjaciel [*]
  4. o jeny dopiero po chwili zczaiłam że są tam 2 psy :evil_lol: jaki kamuflaż Arniego
  5. według mnie to chyba normalne że sie sprząta po psie szczególnie na terenie ośrodka i plaży ;)
  6. świetne fotki ! nie myślałaś nigdy by jej skrócić te kudełki na uszach ?
  7. [quote name='Victoria']a u nas ni ma kosteczek ;( a już od ponad 2 latek poluję xP[/QUOTE] kostka to kwestia 5-10zł można nawet zamówić np na allegro z zestawem woreczków od razu .
  8. w kostkach jak się kupuję to zawsze są czarne woreczki , ja z zoologa mam zawsze czarne :)
  9. [quote name='Vectra']nie głupie , ale podobne już mam :evil_lol: tylko biało niebieskie ;)[/QUOTE] ja też mam podobne niebieskie :evil_lol: tylko innej firmy . ale fioletowych jeszcze nie miałam .. nie wchodzę więcej na allegro , przynajmniej przez miesiąc :lol:
  10. [quote name='Vectra']pokaż buty :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: [URL="http://allegro.pl/buty-dc-pixie-fairy-rozm-38-wyprzedaz-70-i2121627981.html?source=oo"]http://allegro.pl/buty-dc-pixie-fairy-rozm-38-wyprzedaz-70-i2121627981.html?source=oo[/URL] promocja była , to się nie liczy nie.. ? :diabloti: wiem wiem , nikomu sie nie podobają tylko mi :lol:
  11. o bosz zajżałam na allegro i kupiłam buty :roll: pokaż te gacie pokaż :lol:
  12. [quote name='Vectra']niech ktoś wyłączy allegro :modla: bo tam do mnie krzyczą , kup i mnie i mnie i ja też chcę i ja i ja [/QUOTE] skąd ja to znam ........ :roll: ja mogę mieć 20 par butów a jak mi sie spodobają to kupie i 21 :evil_lol: a potem leżą i oddaje ..
  13. pięknie razem wygląda Qwendi z Neronem ! u nas też słońce :eviltong:
  14. na pewno to nie wina tego że terier bo mój pudel był taki sam , głuchnął jak miał ochote i tyle go widziałam , wrócił jak się wybiegał ;) mimo że zawsze był idealny, zero agresji , bardzo mądry to przywołania nie miał prawie żadnego , a to były czasy gdzie nikt się w linki 15m nie bawił . i taki po prostu był , nie zwalam tego na charakter całkowicie bo to i charakter i po części luki w wychowaniu , ale u każdego może być inaczej. na suke od początku kładłam nacisk na przywołanie , tym bardziej że bywa agresywna musi to umieć w 100% i umie w 99% (reszta to jak złapie trop) , z tego jestem mega dumna bo serdecznie miałam dosyć spacerów z pudlowatym który miał wszystko gdzieś .
  15. [quote name='Karilka']to daj przykład. Jestem ciekawa tego miliona miejsc gdzie: 1) ośrodek jest ogrodzony 2)psy mogą biegać po plaży i pływać w morzu 3)jest las 4)właściciele ośrodka są zwierzolubni 5) jest blisko do weterynarza 6)jest pozwolenie na rozpalanie ognisk i nikt nie robi z tego powodu awantur 7)nie dzielimy z nikim ośrodka - psy biegają tak jak MY chcemy. 8) są konie[/QUOTE] :loveu: no idealny ten ośrodek!
  16. no u nas się suka zmieniła po sterylce niestety na gorsze, ale i tak zdecydowała bym się na to jescze raz. zaczęła znaczyć teren jak pies, czeka w kolejce by zrobić siku po innych sukach , dyma suki w cieczkach i jest do nich agresywna nawet jeśli nigdy nie była , zrobiła się bardziej narwana na większe suki , nie wiem ile z tych rzeczy to zwykłe dorastanie a ile sterylka bo suka ciachana przed 1 cieczką :roll: ale wiem jedno. nigdy więcej nie wykastrowanego psa! za dużo przeżyłam z naszym pudelsem z jajami i chyba każdy następny pies będzie ciachany na wszelki wypadek.
  17. świetnie Nuka wygląda w tych szelkach :)
  18. [quote name='Marta_Ares']za bardzo jej to nie przeszkadza ;d ile to kg?? faktycznie ten tylni pasek mógłby być minimalnie bliżej, a mówiłam, że ona podobna na długość do Aresa :P[/QUOTE] to dopiero 6kg , ona idzie bez problemu z tym , jeszcze z 3-4 razy i z większam do 11kg tak jak miała w tamtym roku to już na pewno poczuję ;). ale na tym to polega , ma czuć , przy każdym treningu czuję coraz mniej aż w końcu będzie biegać z tym na długie dystanse jak w tamtym roku . wszystko kwestia treningów , po psie widać że po każdym treningu jest lepiej , po późniejszym czasie widać zmęczenie itd , pies wyrabia sobie kondycję i siłę . w tym roku to juz całkiem postaram się za nią zabrać tak jak robi sie przy WP , czyli zamierzam po parunastu treningach zwiększyć obciążenie nawet do 20-25kg ale na krótkich dystansach (to wyrabia siłę,poprawia uciąg) oczywiście takie treningi robi się rzadziej , 3/4 treningów będzie takich jak teraz a 1 na tydzień krótszy a z większym ciężarem wtedy pies na prawdę czuję że ciągnie. myślę że sobie z tym poradzi.
  19. [quote name='paulaa.'][URL]http://allegro.pl/smycz-przepinana-dino-25mm-240cm-i2173588743.html[/URL] myślicie, że ta smycz będzie za masywna na spaniela ? Kupiłam, bo zakochałam się w kolorze. Ale teraz widze dopiero, że to jednak 2,5cm. Ma ktoś taką smycz z Dino ? Bardzo masywny jest karabińczyk ?[/QUOTE] karabińczyk ma największy więc raczej Ci się nie spodoba :)
  20. [quote name='omry']I naprawdę wygląda to okej? :) Ja kiedyś zapięłam Torice (5kg) Flexi do 50 Iwana i wyglądało trochę śmiesznie :)[/QUOTE] tak ,sama byłam zdziwiona bo york z tych mniejszych . z tym że flexi city ma tylko 2m i cała obudowa jest mniejsza niż normalnie możliwe że karabińczyk też jest mniejszy ale według mnie właśnie taki jak w rogzie M . nie widać by był za duży , jest ok .
  21. [quote name='dog193']A jak dla mnie to już lekka przesada, kupować dla yorka smycz do 35kg, no ale może to ja jestem dziwna...[/QUOTE] oczwywiście że przesada! ale flexi city są w 1 rozmiarze tylko :) a na takiej im zależało i to nie ma nic wspólnego z tym że pies zerwie, bo myślę że nawet do 8kg by jej starczyło .
  22. [quote name='chrupcia']kurcze no to z tego zdjęcia wynika że ten karabińczyk wcale nie taki mały patrząc na to że flexi to 35kg ma podobny.. nie wiem czy nie przelicze się z jorkiem na takiej smyczy :evil_lol:[/QUOTE] zależy jaki york , znajomej suczka 1,5kg zasuwa na flexi city do 35kg :) i nie wygląda to najgorzej , karabińczyk się wydaję właśnie taki jak w Mce rogza , mój sie wydaję większy ale możliwe że nie jest bo nie mam do czego porównać .
  23. [quote name='a_niusia']wiecie co moje psy nie sa jakimis mistrzami w chodzeniu na smyczy-szczegolnie ten maly. obie waza prawie po 30 kg, mala lekko 30 przekroczy. chodza na smyczacho dopasowanych do ich wzrostu i wagi-na rogzach L i nie ma opcji, zeby pelka tasma albo karabinczyk. co to znaczy "pies sie szarpie"? chyba musi rzucac sie jak jakis durny, zeby zalatwic smycz. albo "nagly zryw za kotem"...jesli dopasowana do wagi psa dobra jakosciowo smycz mialaby peknac, bo "pies zerwal sie za kotem", to sila tego "naglego zrywu" bylaby taka, ze albo osoba trzymajaca smycz by ja puscila albo by przeorala broda chodnik. nie wiem, co psy niektorych frorumowiczow robia na smyczy, ale jednak warto troche powychowywac swojego psa, bo sytuacja, w ktorej ktos ma obawy, ze jego 15kg piesek zerwie smycz przeznaczona dla swojej kategorii wagowej, nie jest bezpieczna ani dla niego ani dla jego psa. nie jest tez bezpieczna dla innych psow, przechodniow i kotow.[/QUOTE] wystarczy że pies jest silniejszy niż przeciętny jego wagi i tyle na ten temat ;) mam +/- 17kg psa z siłą jak sie okazało większą niż by sie mozna spodziewać i używam tylko powtarzam TYLKO największych karabińczyków bo tylko im ufam i nie widzę w tym nic złego , trzeba dopasować smycz do psa nie do jego wagi!
  24. [B]BBeta[/B] chodzi mi o ten ostatni karabińczyk , taki właśnie miałam w Mce red dingo . ja tez mam flexi do 35kg ale wydaję mi się że mam większy karabinek , ale nie mam rogza by porównać . [B]kingula[/B] według mnie musisz poszukać innej firmy bo S na pewno odpada.
  25. krótki filmik z ciągnięcia z dzisiaj , może w weekend uda się zrobić jakieś normalne fotki . [video=youtube;lgTPI3ht3hM]http://www.youtube.com/watch?v=lgTPI3ht3hM&feature=youtu.be[/video]
×
×
  • Create New...