Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='Nastkak']Chcialam edytowac,ale skoro ktos odpisał ;p Czy da sie tam dojechac nie majac samochodu?[/QUOTE] da, ja tez jadę pociągiem , 3/4 ludzi jedzie pociągiem .
  2. czy to w ogóle wypali skoro mamy koniec marca a nawet zaliczek nikt ni zbiera ni nic nie wiadomo dokładnie..
  3. amstaf z wyżłem pierwsze moje skojarzenie . duży molosowato/ttbowaty pysk i głowa a budowa w sumie też nie jest wyżłowata tylko kolor .
  4. [quote name='ladySwallow']Ale linka nie jest słabsza? Tzn bardziej awaryjna? Pytam, bo mam mieszane doświadczenia - raz mi się linka zerwała, ale masa ludzi sobie ją chwali. Czemu taśma bardziej "wytrzymała" ma być niż linka? Edit: A jest w ogóle tasma do 20 kg? Bo ja widzę, że jest taśma do15, a linka do 12 i 20.[/QUOTE] tzn ja osobiście mam taśme i linke i wolę linke, szybciej się zwija , smycz jest lżejsza i się nie obkręca co mnie strasznie denerwuję . kiedyś były taśmy do 20kg teraz nie mam pojęcia możliwe że zmienili na do 15kg , ja mam flexi do 35kg taśme i do 50kg linke i jak ostatnio patrzałam to takich do 35 też już nie produkują . jeśli nie masz zaufania do mniejszej smyczy to możesz wziąć tą do 25kg lub 20kg , obudowa przy tych rozmiarach nie jest duża i waga też .
  5. [quote name='Amber']Jestes pewna, ze nie ma nikogo? Moge sie zapytac na dobermanim forum czy jest ktos w Elblagu albo okolicach? Btw moj TZ pomylił Misie z avatara z rottkiem :evil_lol:[/QUOTE] z Elbląga to na pewno nie ma , ewentualnie trójmiasto a to sie wiąże z dojazdami pociągiem :roll: druga sprawa musi być ktoś na prawdę doświadczony bo suka czasami wykazuję agresję do ludzi i nie mogło by to tego pogłębić wiadomo a w rękach nie doświadczonej osoby można psa zepsuć całkiem. co do avka nie on pierwszy nie ostatni :evil_lol:
  6. [quote name='ladySwallow']Dziewczyny, doradźcie - potrzebuję Flexi dla 5,5 kg psa, który miewa na smyczy zrywy (np do ptaków) i potrafi czasem pociągnąć - lepsza smycz, czy linka? I do ilu kg?[/QUOTE] według mnie do 20kg taśma lub do 12 linka .
  7. bardzo fajne zdjęcia . ja też bym chętnie poszła na ipo ale nie ma u nas nikogo dobrego a do "byle kogo" nie pójdę bo psa zepsuję .
  8. trzymamy kciuki żeby to nie było nic poważnego , wygłaszcz go od nas .
  9. a mi się Taj kojarzy z Bosem :)
  10. [quote name='evel']Termin bliżej nieokreślony, ale raczej nie wcześniej, niż za 2 lata ;)[/QUOTE] to nie jest długo , zleci ;)
  11. [quote name='sugarr']Może ktoś polecić mocną, nietonącą piłkę? Ale serio, musi być bardzo mocna, jakość typu piłki gappaya.[/QUOTE] hilton speed , mocna i nie tonie, tylko są różne firmy tych piłek i niektóre toną mimo że wyglądaja tak samo , na allegro je można dostać . są dość wytrzymałe na pewno bardziej wytrzymałe niż te przeciętne gumowe itd , ale jak psu sie pozwoli gryźć a nie tylko aportować to może i to nie wytrzymać .
  12. gops

    galeria Vato :)

    świetne zdjęcia! ile chartów , piękne są whippety
  13. [quote name='BBeta'][url]http://www.youtube.com/watch?v=NFg3HBMJyV4[/url] :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: świetne! a moja nawet na koziołka nie spojrzy ...
  14. [quote name='Migori']No i gdzie ty sie pchasz z tym swoim mega agresorem, nad którym nie panujesz i który zrywa nawet krowie łańcuchy heee ? :evil_lol::eviltong: Fajowo Ci, oczywiście zrobisz miliard fotek. :mad:[/QUOTE] nie biorę nawet aparatu :diabloti: nie dam rady jak Miśka będzie świrowac i na lince popierdzielać jeszcze to fotek pstrykać nie dam rady , może inni porobia :lol: e tam damy radę jakoś na zlocie , nie jest taka najgorsza :diabloti:
  15. [quote name='Naklejka']A mój pies omija wodę szerokim łukiem, ale gdy jest bardzo gorąco to właził do bajorka na polanie :lol: Miśka jest fajna! Masywna- też takie lubię :)[/QUOTE] no jak widać sporo psów nie lubi wody . ja też :lol: [quote name='Agnes']Gops u nas trzeba bylo osobiscie, bo dostaje sie druczek z informacja.Tylko, ze ja jak wiesz mialam Aze zarejestrowana w Urzedzie Dzielnicy, bo do ich bazy trafil pies po zachipowaniu[/QUOTE] :roll: muszę pójść w urzędzie spytać [quote name='vege*'] No to podziwiam cię, że odważyłaś się jechać z Miśką na zlot, bo jak wiadomo zawsze może się coś zdarzyć. Ja wierzę ci na słowo że panujesz nad M. ale zawsze może się coś wydarzyć i właściciel może tego nie zauważyć w porę. Ja z N. bym nie pojechała bo nie dość, że to na drugim końcu Polski to jeszcze N. nie jest w 100% odwoływalna jeśli w okół są psy, jak psów nie ma to przybiega w 100% na zawołanie :-) Więc u mnie to są dwa powody dlaczego bym nie pojechała ;-)[/QUOTE] oczywiście że jakbym nie panowała zarówno fizycznie jak i słownie to bym nie jechała , a jak nam jakiś pies podejdzie by zrobić zadymę to najwyżej dostanie kaganiec . [quote name='Migori']Kiedy zlot ?[/QUOTE] 15 sierpnia na 99% na 10 dni , nad morzem [quote name='vege*']chyba 20 sierpnia ;-)[/QUOTE] niet ;)
  16. [quote name='vege*']Ja akurat mieszkam koło rzeki i na szczęście Nuka boi się wchodzić do wody, no może wejdzie ale tylko chwilę pomoczy łapki jak jest na prawdę gorąco i ucieka zaraz z wody bo jak nie daj boże jej się woda na głowę naleje to biedna nie wie co się dzieje :evil_lol:[/QUOTE] wiesz co moja też się bała, to kwestia odpowiedniego wkręcenia psa , u mnie podział mocny instynkt myśliwski i wlazła za kaczkami od tamtej pory coś w niej pękło i nie boi się wody . a ja mieszkam przy kanale elbląskim , rzece , i mamy takie małe ala jeziorko kawałek dalej polami więc miejsca do pływania mamy dużo . ale! jak pojechaliśmy nad morze i suke zakryła fala tak że całej jej widać nie było to spanikowała i była mocno zdziwiona , nie wiedziała co się stało poczym stwierdziła że nie lubi morza i od tamtej pory wchodzi tylko po łapy i się tapla, do pływania w morzu spróbuję ją namówić na zlocie . bo w ogóle to jadę na zlot , nad morze ;) wiem że trochę ryzykuję z moim psychopatą ale dam radę , najwyżej zamknę ją w kaganiec . [quote name='Agathee'][url]http://img52.imageshack.us/img52/3892/dsc03217is.jpg[/url] ależ ona mi się podoba, gustuje zazwyczaj tylko w psach długołapnych chudzielcach, ale ona ma taki świetny wyraz pysia, no i maść odpowiednia :p[/QUOTE] cieszę się że się podoba bo mi średnio :evil_lol: maść jak najbardziej najpiękniejsza :diabloti: ja właśnie lubię masywne psy :lol: wczoraj byliśmy u tego weta , pazury obcięte bez problemu na szczęście , wet pochwalił że rzadko psy są takie grzeczne na stole (kaganiec na mordzie na wszelki wypadek), bo suka to siedzi jak na skazaniu a jak wchodzimy to sama opiera się o stół łapkami gdyby było niżej to by sama wskakiwała . nawet na niego nie burknie! a poprzedniego chciała zjeść ... zważona -16,7kg więc trzyma się w sumie wagowo ciągle , wiecie mięśnie ważą :evil_lol: a o wyrejestrowaniu chipa i tak nic nie wiem , bo wet sam nie był pewien . wiecie co trzeba zrobić ? wolałabym by wystarczył telefon a nie latanie nie wiadomo gdzie.
  17. może ja za dużo widziałam i stąd mam takie podejście. skoro moja suka jest w stanie coś zerwać to pies 2 razy większy nie powinien mieć problemu ;) sama prowadzałam moją suke na Lce rogza smyczy i nie mam nic do zarzucenia jej , mocna fajna , ale Mka to było nie porozumienie szczególnie te kółka przy karabińczyku wielkości na yorka . Mke nosił przez dobre 6 lat mój 6kg pudel i na niego było w sam raz . skoro dla psów powyżej tych 15kg powinno się używać Lki to tak się używa a nie aby tylko zaoszczędzić i kupić Mke bo może wytrzyma.. dla mnie jak już mówiłam mogą psy chodzić gołe i wesołe nie ja będę psa skrobać z jezdni jak się czegoś wystraszy i szarpnie ( tak wiem wasze są superpsami nigdy się niczego nie wystraszą bo przecież trzeba być super dogomaniakiem i mieć nieskazitelnie wychowanego psa ) widocznie zbyt ciężko uczyć się na czyiś błędach . ja już dyskutować nie będę , szkoda mojego gadania skoro i tak nic to nie daję . i jeszcze coś , nie każdy się przyznaję do tego że jego pies coś zerwał bo dla niektórych to chyba wstyd , a na dogo znam parę takich osób . dla mnie to nie jest wstyd , dla mnie wstydem jest robienie zbyt słabych akcesoriów , nie wytrzymałych bo nigdy nie zakładałam mniejszych rozmiarów niż powinnam. i dlatego tak lubię rzeczy na zamówienie .
  18. ja tam już o wytrzymałości nie będę dyskutować bo dla mnie to jest czasami wręcz nieodpowiedzialne zachowanie co niektórych . szkoda że niektórzy sami muszą się przekonać na własnej skórze by zrozumieć że po to są rozmiary i dopasowane do nich wilekości psów by tak kupować a nie widzimisię producenta . do kogo będą pretensję jak 15kg spaniel zerwie smycz rogza M która przeznaczona jest dla mniejszych psów?(i np wpadnie pod samochód bo się czegoś wystraszy) tylko do siebie . nikomu nie życzę ale ja jestem strasznie przewrażliwiona na tym punkcie, dla mnie wszystkie psie rzeczy musza być mega wytrzymałe. i jak widzę jak mija mnie 40kg pies na flexi do 20kg albo na obroży hiltona którą moja wtedy 9kg suka zerwała to mam ochotę zwrócić uwagę właścicielom , nawet jeśli pies idzie spokojnie! bo różnie bywa.
  19. gops

    Duffel

    a ja czekam na jakieś fotki "na czasie" :eviltong:
  20. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"] nie wiem czemu miało by go zabić, ale ok na smyczy chodzi spokojnie nie ciągnie, czy idzie kot czy co innego jakbym wiedziała, że może szarpnąć i się zerwać to bym nie prowadziła go na takiej smyczy jasne[/COLOR][/QUOTE] to nie widze sesnu pisania "mój chodzi na takiej i żyje " żyję bo nie ciągnie, szarpię . ktoś bez wyobraźni przeczyta taki post i będzie zasuwał z 40kg psem na rogzie Mce ;) ja napisałam że mają słabe kółka do przepinania i pies który potrafi szarpnąć a jest większy niż tek parenaście kg dałby sobie z nimi radę . i nie rozumiem jak ktoś piszę "mój pies to nigdy nie ciągnie, zawsze ładnie idzie " są różne sytuacje w życiu , może się wystraszyć czy cokolwiek i porządna smycz może uratować życie .
  21. ale Hania ma świetną figurę :)
  22. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]jakoś mój niecało 40 kg pies chodzi na smyczy, która ma mniejszy karabińczyk niż Rogz Mka i żyje[/COLOR][/QUOTE] dla mnie to może chodzić i na Sce rogza, nie mój pies, jak auto zabiję to nie mój problem. dla mnie to brak wyobraźni .
  23. przepinana Mka rogza ma malusie kółeczka od przepięć , według mnie za małe na kilkunasto kg psa.
  24. [quote name='Paulina516']A są też w kolorze czerwonym?[/QUOTE] jesli chodzi o te szelki to są czarne,czerwone, brązowe i naturalne . cena 99zł ehh
×
×
  • Create New...