-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Kokooooo :loveu: wszystkiego naaaaaaj :multi::multi::multi::multi:
-
Właśnie kupiłam MP i mnie się bardzo podoba ten kulinarny kalendarz...:razz: Ten z PP jakoś do mnie nie przemawia...(widziałam tylko na stronie)..śnieżynki, kwiatuszki, listki...kicz :eviltong: ale i tak będę projektować własny z moim liskiem :lol:
-
Przecudne Maluszki :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Iwona1984']:mad::mad::mad:spokoj:eviltong: nie znasz sie :razz: " wystarczy kilkanaście minut a jest się w nim zakochanym po uszy." kazdy to potwierdzi nawet Megi:loveu::loveu:[/quote] Megi to szczególnie...
-
Dogo Dzień Dobry. :) [quote name='Asiaczek']Na miły (i wesoły) początek dnia: [B][SIZE=3][COLOR=indigo]Blondynka skarży się koleżance:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=indigo]- Wyobraź sobie, moja siostra urodziła dziecko i nie napisała mi, czy dziewczynkę czy chłopca. Teraz nie wiem, c[COLOR=red]zy jestem ciocią czy wujkiem...[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple]Dwie blondynki okradły bank. Spotykają się po 5 latach. Jedna pyta się drugiej:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple]- Co było w Twoim worku?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple]- Jakieś 2 miliony złotych. A w twoim?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple]- Jakieś niezapłacone rachunki.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple]- I co z nimi zrobiłaś?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple]- [COLOR=red]Powolutku je spłacam...[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_1_70v.gif[/IMG][/URL] Pzdr.[/quote] :roflt: rewelacja.. [QUOTE]Jak to?!?!?! Nie próbowałas??!?!?! Przecież to podstawowy obowiązek hodowcy!;-) Pzdr. [/QUOTE] O Qrcze, spróbowania F4D raczej bym się nie podjęła...:lol:
-
Czy ja coś mówię...:evil_lol: kocham te słowa...to będzie moje motto przewodnie :diabloti:
-
I wszystko jasne :grins:
-
[QUOTE]kolor wlosów to temat ciągle drażliwy:angryy::angryy:[/QUOTE] Mła darknesssssssssss :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :diabloti: [quote name='Iwona1984']dostał dostał bo spisał sie na złotko :)[/quote] Pfff, a jakby dostał dis :diabloti: to nic by nie dostał?
-
[quote name='Asiaczek']No, właśnie. Zapach - hm.... specyficzny. Ale psiakom skamują!!! Właśnie albo jutro albo pojutrze będe robiła zamówienie.:lol: Pzdr.[/quote] A, co do zamówienia, właśnie...Już wysyłam PW...
-
Bardzo ładne te zdjęcia o jesienno-zadusznych klimatach. I Gusio - Pręgusio :loveu::loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Asiaczku ...nie znaam takich smaczków psiowych ....wyglądają ciekawie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wyglądać, może i tak, ale pachnieć....:mdleje: jak dla mnie tragedia :lol: ale psom smakują...
-
Słodka amstaffka Jawa acha i da sie nosic na rękach MA DOM !
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Oj stanowczo za długo.. :( -
gratulejszyn i tu :razz:
-
Witam popołudniowo.. :) [quote name='Asiaczek']A kto tam by chciał takie pierwotniaczki?;) Pzdr.[/quote] Co za pytanie!
-
Prześliczne kluseczki...Ja jak narazie nie mam faworyta, wszystkie są fanstastyczne :loveu: I gratuluję Championatów Litwy :multi:
-
Oooo Kaja ma galerię... :) cudna jest jak zawsze.. :loveu: ale tymi zdjęciami to wcale tak nie zasypujesz... czekamy na więcej :) pozdrawiamy z Megi cieplutko
-
[quote name='drzalka']Jakos ost. zapracowana jestem :roll: czy cus :eviltong::diabloti:[/quote] a proszę Cię bardzo:cool3: Uhh..........:eviltong:
-
jaka reklama :razz:
-
[IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/48.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/49.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/51.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/58.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/35.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/37.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/38.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/39.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/45.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/21.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/22.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/23.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/24.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/28.jpg[/IMG]
-
Nieco odświeżę galerię...Wklejam zdjęcia Leny z dogomaniackiego spaceru. ;) [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/4.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/8.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/15.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/16.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/17.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/56.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/57.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/58.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/51.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/52.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/53.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/54.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/55.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/46.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/47.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/48.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/49.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/50.jpg[/IMG]