-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Nera-']Acane 3kg mamy w planach jak zakonczymy tą ;-) Co do hillsa daje jej z tego puszki- mowiac Bogiem a prawdą je je ale z nie tak wielkim apetytem jak Purine :shake:[/QUOTE] Tu raczej nie chodzi o to, co je z większym apetytem...bo założę się, że jakbyś dała kilka lepszych karm, a obok nich np. Chappi czy Pedigree, to na pewno wybrałaby je. Te wszystkie substancje zapachowe, etc...PDC tak jak Ci pisałam, też nie uważam za dobrą karmę. Hills'a jak najbardziej polecam. I mam nadzieję, że wiesz, żeby nie czekać aż worek się skończy, karmę zmienia się stopniowo, mieszając obydwie, starą i nową. Na jakim tle są te problemy żołądkowe, i jak to się objawia.. ? I taka aluzja, jeśli chodzi o zdjęcia. Maleństwo się rozwija, jeszcze te wycieki z oczu, nie narażaj ich ciągle na mocny błysk. Myślę, że przy fajnym aparacie poradzisz sobie, żeby zrobić nawet lepsze zdjęcia - bez lampy. Edit: [B]Czarna Owieczka[/B], Purina owszem produkuje darling, ale także Pro Plan, która jest bardzo dobrą karmą.
-
[url]http://i38.tinypic.com/b46d6w.jpg[/url] Kici lewituje :o a piłki to widzę, ze nawet nie trzeba nasycać :diabloti: wystarczająco oczoj...na :grins:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']... i gruby :eviltong: :multi: Fajnie, że o nas pamiętacie jeszcze :multi: Jutro postaram się wziaść aparat od brata i zrobić jakieś fotki na śniegu :cool3: ktory sie baaardzo Paskudom podoba :diabloti: A w ogole to w poniedzialek mija pół roku jak Filek zamieszkał z nami!! :loveu:[/quote] Pff....:eviltong: Wziąć :cool1: się pisze. Tak więc czekam na fotki. :loveu: -
[quote name='bila1']czary mary - fiku miku :evil_lol: naprawdę nie widziałaś dziś zielonej trawki? naprawdę???:evil_lol:[/quote] Naprawdę....8) Tym bardziej po wieczornym spacerze :evil_lol:
-
[quote name='Frytela']haha, ja nie robilam co by nie było :eviltong::eviltong::eviltong: aaa i wiesz jak moja bluza wygladała po tej sesji na łące, ? może lepiej nie wiedziec, do tej pory sie nie odeprała :razz::razz: :crazyeye::loveu:[/quote] I to właśnie zaznaczyłam, że wolę Twoje foty...:eviltong: oj bardzo dobrze znam ten ból. :razz:
-
Ooo zdjęcia! [url]http://www.e-corgi.pl/dogo/w2.jpg[/url] to mi się najbardzej podoba :loveu: [url]http://www.e-corgi.pl/dogo/w14.jpg[/url] nie lubię tej perspektywy..wolę Twoje fotki, zniżasz się do poziomu psa.. :eviltong: [url]http://www.e-corgi.pl/dogo/w15.jpg[/url] jaka minka :loveu:
-
Witam się po raz pierwszy...Pyszczki dziwnie znajome ;) Przeglądnęłam całą galerię, jedno zdjęcie już jakiś czas temu wpadło mi w oko (jako intro do Waszej strony), baardzo mi się podoba :loveu: [URL]http://img356.imageshack.us/img356/1936/pieniek1us4.jpg[/URL] Te ostatnie dzisiejsze fotki jakieś takie mało adekwatne, jeśli o dzisiejszą pogodę chodzi....8) pozdrawiamy cieplutko, Kamila & lisiczka Meg :razz:
-
[url]http://i38.tinypic.com/t6thdi.jpg[/url] Na grzeczną to nie wygląda, taki zadziorny wzrok :loveu: [quote name='Nera-']Oszty oszty- bo zaraz nie będzie tych dodatkowych odwiedzin u kogoś jeszcze :diabloti: Dzisiaj już 6:00 spacerek z Nercią- jej pierwszy śnieg oczywiście radość na całego ale wiadomo ani kooopy nie zrobi ani "psi psi" - śnieg lepsza zabawką :shake:[/QUOTE] Szantaż :cool1: Pierwszy śnieg w życiu, trzeba się nacieszyć...potem pańcia pobiega po domu ze szmatką, i po kłopocie. :eviltong: Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Nerci. :loveu:
-
[quote name='Iwona1984']nie udaje :) on taki jest na co dzien :) ucho ciocia dorysuje :diabloti: ide na spacer bo dyszki nie mam :eviltong:[/quote] Ależ oczywiście ....8) Czuję się wykorzystywana...jako dawca narządów w PS'ie :diabloti: ha. widzisz jak ja potrafie ludzi mobilizować:loveu:
-
[quote name='Iwona1984']Megi woli Kiciusia dorosłego :)[/quote] Otóż to :grins: bo to ona woli pokazywać uśmiech, a nie żeby szczyle swoje igiełki szczerzyły:eviltong:
-
[URL]http://i38.tinypic.com/262pc75.jpg[/URL] :megagrin: Ale udaje! Muszę dopisać jeszcze POWAŻNY na stronie, obok spokojny....zrównoważony:diabloti: 1. [URL]http://i35.tinypic.com/sl1bt0.jpg[/URL] (gdzie ucho??) 2. [URL]http://i35.tinypic.com/21jn5g4.jpg[/URL] chyba Ci sie juz troche popsuł ten przycisk, słabiej działa :cool1:
-
[quote name='Nera-']Witam witam po przerwie :cool3: Wlasnie podziwiam parapetową Megową- widze że lubi za okno patrzeć. Czekam na jeszcze wiecej fot :razz:[/QUOTE] A witamy. :) Lubi, ale nie z parapetu. Woli mieć pewny grunt pod łapskami, czyli podglądać kotki przez te większe okna. Ale troszkę poklikałam, i weszła na parapet. :lol: Więcej nie będzie. :eviltong: [quote name='Asiaczek']Panienka z okienka i Panienka na okienku...:loveu: Pzdr. [/QUOTE]:loveu: [quote name='Kinguska'] [URL="http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/101368/00000012.JPG"]http://pl.fotoalbum.eu/images1/20080...8/00000012.JPG[/URL] :lol: [/QUOTE]:diabloti: [quote name='Nera-']Cambel wpadłam na bardzo genialny pomysł jak to zwykle mam w zwyczaju :diabloti: Co ty na Megowo-Nerową sesyje moim ekhm super ultra świetnym aparatem :razz::cool3:? [/QUOTE]Tak jak pisałam, Meg nie lubi takich szczylów z mleczakami :eviltong:, ale może kiedyś... ;) [quote name='Russelka']Ale ciekawska Megi :loveu:[/QUOTE] Hihi:loveu:
-
No to <bęc>.
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:watpliwy: Podmienili Kropkę. Ale chociaż Wujek Filoś ten sam, ciągle cudny :loveu: -
Iwona, bo padnę. :mdleje:
-
<mhihi> boski kojot
-
[quote name='Chianti']a czy może ktoś wstawić foty kalendarza z MP?[/quote] Już był link... [quote name='Daga & Maks']na stronie MP już jest pokazany kalendarz : [URL="http://www.psy.pl/news/?O=6646"]Psy.pl - strony miesi�cznika "M�j Pies"[/URL][/quote]
-
[quote name='Kibaa']Ej.? A jak wygląda kalendarz w PP, pytam z ciekawości. Macie jakieś fotki, albo cuś.?:razz:[/quote] Tutaj można zobaczyć: [URL="http://www.pies.pl/p_index.php?strona=strona&kat=183&id_a=1243"]Pies.pl[/URL]
-
[QUOTE]c) łakomczuchem (nie wiem czy jest to związane z przeszłością ale jej sposób jedzenia na "szybcika" mnie bardzo niepokoi :roll:)[/QUOTE] Jeszcze nie czuje się bezpieczna, po tym, co pewnie przeszła, woli szybciej zjeść, boi się, żeby ktoś jej nie zabrał... [url]http://i33.tinypic.com/2i8yz52.jpg[/url] Zabawka pierwsza klasa :razz: Trzymam za Was kciuki dziewczyny.
-
[quote name='Iwona1984']nie znasz sie na ich milosci:diabloti:[/quote] Ano widocznie się nie znam. :eviltong:
-
Kotecków :loveu::diabloti:
-
Dama z łasicą, czyli Gonia i Megi [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/101368/00000018.jpg[/IMG] i mój mądry pies..:grins: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/101368/00000012.JPG[/IMG]
-
Panienka z okienka :razz: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/101368/00000013.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/101368/00000015.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/101368/00000014.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/101368/00000016.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/101368/00000017.JPG[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Jeeeee... warto było czekać na tak piękne fotki! Cudne ujęcia, cudne psiaki! I jakie posłuszne... Pzdr.[/quote] Posłuszne...Hihi..czasami..tylko kiedy same chcą.;) [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]piękne foty.... wszystkie !! :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] [quote name='Anetta'] :loveu: Śliczne zdjęcia :loveu: Te drzewo jakie śmieszne :lol: [/quote] dziękuję :lol: [quote name='Russelka'][URL]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/27.jpg[/URL] Wyszła tutaj jak polna myszka :loveu: A tak nawiasem - znowu robisz z psów wiewiórki! :mad: I jakie macie ładne tereny :loveu::loveu::loveu: my o takich nawet nie mamy co marzyć :shake: [/quote]:oops: rude to to...skacze wysoko...jakieś takie podobne...:diabloti: Niestety do tych terenów muszę się tłuc jakieś 20min autobusem.. [quote name='Mada:)']Cudne zdjęcia!! Uwielbiam jesienne fotki z psami w roli głównej! :loveu: Cambel, powiedz, jak wyglądały Twoje i Megi początki z agility i ile czasu potrzebowałyście, by w miarę sprawnie przebiec przez tor? Dziś był nasz pierwszy raz na torze, tzn. mój i Sary - dlatego pytam. ;-) Za tydzień podejście drugie! :lol:[/quote]Dzięki :lol: ja też takie uwielbiam, w kolorowych liściach..:loveu: te jeszcze nie do końca takie są..:lol: Pierwszy nasz trening był w maju, od początku Meg dość dobrze szło, szybko pojęła "o co kaman". Szczerze mówiąc, nie potrafię sobie dokładniej przypomnieć, jak wyglądał ten pierwszy trening. Cały tor, tak już naprawdę fajnie (jak dla mnie :eviltong:) dość późno, bo raczej z początku ćwiczyłyśmy pojedyncze sekwencje. Znowu jestem do tyłu w FB...:shake: [quote name='Ewatr'] [COLOR=darkorchid][B]Widze ze Megulec kija moczył :evil_lol: i co złowiła cos ???;-)[/B][/COLOR] [URL]http://megi.cambel.pl/images/galeria/spacerdogo/52.jpg[/URL] [/quote]Haha, nawet nie zwróciłam na to uwagi :evil_lol: ona tam woli jakieś prawdziwe mięso :grins:, niż ryby.. chociaż jeśli chodzi o tarzanie się w rybach, to nie pogardzi :cool1: