Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Aaaa gdzie Wy się podziewacie ? :hmmmm: Alicja, super ten tatoo :loveu:
  2. Ha ha :lol: Błotnista Corgisia :razz: ale widać, że spacer faktycznie udany. 8)
  3. Tak tak, zaciskamy :kciuki:
  4. Hihi, no nie trudno się w takim cudeńku nie zakochać :loveu:
  5. Skąd go masz?;) Przeuroczy jest :loveu: cudne ma umaszczenie, niech się zdrowo chowa. :)
  6. PanienkaBubu już właściwie tradycyjnie z wspaniałymi wieściami! Nie przeczytałam jeszcze komentarza Asiaczka, a pomyślałam właśnie to samo.:lol: [B]OGROMNE GRATULACJE![/B] Ereczka szaleje! Dżezik też super! :multi::multi::multi:
  7. Oczywiście, [B]szerokiej drogi i trzymamy kciuki![/B]
  8. Chyba jest OK..Może po prostu Asiaczek nie ma czasu na galerie... Ale jak widzę, właśnie weszła na DGM, więc może zaraz tu się odezwie. ;)
  9. Już niedługo.....................8) :diabloti::diabloti::diabloti:
  10. Ja też podobno wygrałam jakąś książkę, tylko z głosowania na Produkt Roku... :eviltong: Też jakiś czas temu podałam adres, i taka sama sytuacja..nic nie ma. Skoro nie mają zamiaru wysłać, to mogliby chociaż nie pisać. :evil_lol:
  11. [quote name='Matagi']Czy już wiesz gdzie trafi pręgowana rodzynka?Ile jest w Polsce prążkowanych basków?Chyba nie za dużo.....ja umiem wyliczyć ...sztuk 1/nie licze malucha,oczywiście/;)[/quote] Ja naliczyłam 4..:lol: ale nie wiem ile naprawdę jest.
  12. [quote name='smallpati']ja mam takie dwa i sobie chwalę, nic się z nimi nie dzieje i nie brzęczą :evil_lol: [/quote]Dla mnie to zaleta, że brzęczy. :eviltong:
  13. [quote name='Talia.']Ma ktos z was może taki id? [URL="http://www.allegro.pl/item488853141_identyfikator_dla_psa_kota_kosc_duza.html"]** IDENTYFIKATOR DLA PSA KOTA ! KOŚĆ DUŻA ! ** (488853141) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Wygląda ładnie:)[/quote] Ja mam już grubo ponad rok. Jak najbardziej polecam. Na rogach jest może trochę już zniszczona (kostka), ale tekst jest czytelny. Mam czarną, więc pasuje do wszystkiego, i mam przyczepiony karabińczyk, więc łatwo przepinać do różnych obroży. Najświeższe zdjęcie, z dzisiaj, tylko qrcze, mało widać :lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000018.jpg[/IMG]
  14. Szkoda, że lis nie potrafi tego docenić.. a wdzięczność w [I]taki [/I]sposób okazuje.. :eviltong:
  15. Qrdeee, skaczą te posty wrrr..
  16. [quote name='Iwona1984']HHEHE I kiciuś sie załapał :)[/quote]W końcu to galeria lisa i [B]przyjaciół[/B]..chociaż Kici to coś więcej niż przyjaciel :loveu: :diabloti:
  17. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000031.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000032.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2rzpikn.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2vchjk5.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000026.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000027.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000028.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000029.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000030.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000021.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000022.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000023.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000024.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000025.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000016.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000018.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000019.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000020.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000015.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000003.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000005.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/188673/00000010.jpg[/IMG]
  24. Ja rozumiem, że ten filmik najlepszy nie jest, ale żeby tak nikt ? nikt nic nie napisał ? :eviltong: ale cóż...wstawiam dalej..tym razem zdjęcia z dzisiejszego spaceru... 8)
×
×
  • Create New...