-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Asiaczek']Myślę, że Maleńka została przygarnięta na stałe przez Żelkę. Felka śpi sobie, nabiera sił. Za chwilę zacznę wieczorne spacerki... A chcecie wiedziec, jakie imiona wymyśliłam dla tych obu miotów? Pzdr.[/quote] Uffff nareszcie dobre wieści! Przesyłam moc ciepłych myśli dla Was. :) Co to za pytanie? Pewnie, że chcemy!
-
[quote name='Cambel&Megi']Mam nadzieję, że z tymi szelkami będzie OK. Kurcze, po Twoim poście dopiero zauważyłam, że w opisie jest tylko "regulowany zakres obwodu szyi i klatki piersiowej", nie ma wzmianki o tym pasku, ale na zdjęciu jest wersja z regulowanym paskiem...[/quote] Dowiedziałam się, że to jest ta nowsza seria, z regulacją paska. :multi: [quote name='smallpati']chyba zamówię tą smycz, tylko nie podwójną a ta regulowaną, ale żeby zaoszczędzić na przesyłce to zamówię co jeszcze :evil_lol: którą obroże [URL="http://reddingo.sklepyfirmowe.pl/opis.php/id,128011/"]Ta[/URL] czy [URL="http://reddingo.sklepyfirmowe.pl/opis.php/id,128052/"]ta[/URL] ?[/quote] Pierwsza :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='DG32']Też się skusiłam już 2 tygodnie temu na krowe, specjalnie wcześniej zadzwoniłam zapytać czy mają nową serie (regulacja paska na mostku), niby mieli a przysłali stare i teraz czekam aż łaskawie przyślą te z regulacją :shake:.[/quote] Niestety z Krakvetem "różnie bywa"... Miałam 2 razy nieprzyjemności, ten długi czas oczekiwania, ciągłe braki, itd. ale mimo wszystko, ich asortyment najbardziej mi odpowiada - a także niskie ceny. Mam nadzieję, że z tymi szelkami będzie OK. Kurcze, po Twoim poście dopiero zauważyłam, że w opisie jest tylko "regulowany zakres obwodu szyi i klatki piersiowej", nie ma wzmianki o tym pasku, ale na zdjęciu jest wersja z regulowanym paskiem...
-
Zamówiłam właśnie Rogzowe czerwone szelki z odblaskową nitką. Swoją drogą duże promocje Rogzów są na Krakvecie...:) te szelki, które wzięłam kosztują normalnie 56zł, a tam obecnie 45.
-
[B]Asiaczku[/B], trzymamy kciuki za Felcię i Maluszka. Wszystko będzie dobrze! Hmm czyli Felcia teraz ma cesarkę, czy już po wszystkim/ jeszcze przed, bo nie zrozumiałam ?
-
Halo ? Z niecierpliwością czekamy na jakieś wieści!
-
[quote name='Kinga&Wenka']O, fantastycznie. Tylko, że jeśli chodzi o pluszowe zabawki, to przy psie takim jak moja Wena, wytrzymują nie dłużej niż 2 tygodnie. Nie ma w niej za grosz delikatności i subtelności. Miej nadzieje, że Tosia jest inna, bo inaczej zbankrutujesz :lol:[/quote] 2 tygodnie? U nas pluszaki są max. tydzień....:lol: Tak samo jak u Kasia&Rika, lisica wydłubuje oczy, potem rozpruwa....:evil_lol:
-
Felcia, wszyscy tu z niecierpliwością czekają... Czy to znowu natura sobie tak drwi ? ..
-
I jak .... ?
-
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
Cambel&Megi replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Rudaski górą! :multi: Kochana kluseczka :loveu: i Maciek <*> też śliczny... -
[quote name='panienkabubu']Chyba drgnęło, bo jakoś tu cicho :cool3: [SIZE=1]Asiu, a my z Novinką (Bostonką) wróciłyśmy dziś z Nitry z BIS Baby[/SIZE] :oops::multi:[/quote] Mam nadzieję....:razz: [SIZE=1]WOW! Ogromne gratulacje! :multi:[/SIZE]
-
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
Cambel&Megi replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
[B]Martawa[/B], witaj na forum! Luna jest prze-cud-na! :loveu: -
I jak? Coś "drgnęło"?
-
[quote name='Asiaczek']Zapraszamy na fotki małych basków (juz niedługo będą w Galerii).:lol: Pzdr.[/quote] Oooo, z niecierpliwością czekamy...:loveu::loveu::loveu: [quote name='Asiaczek']Spacerek ppłd. zaliczony. Natomiast obiadek - zdecydowanie Nna NIE! Może wreszcie coś drgnie...? Pzdr.[/quote] No, Felcia, dawaj, bo Pańci się urlop kończy...:lol:
-
Cudowne te maluszki Shiba :loveu: :loveu:
-
Hmm ta pierwsza "decydująca" doba minęła, teraz może być tylko lepiej..! Pręgusko malutka, nawet się nie wygłupiaj, tylko dorównuj rodzeństwu!
-
Jak Żelciowe maleństwa, i Felka?
-
[quote name='jamnicze']Ale pięknie tu stoi :) [URL]http://img516.imageshack.us/img516/8946/resizeof817ksj9.jpg[/URL] [/quote] To zdjęcie też przykuło moją uwagę.:loveu:
-
No, to teraz Felcia, do roboty. :)
-
[quote name='Asiaczek']No to do tego wszystkiego dołożę jeszcze 2 sunie. Wynik tej nocy przedstawia się następująco: 1 sunia pręgowana (chyba, bo jest za ciemna na rudo-białą; gdyby taki kolor wyszedł, byłby to pierwszy pręgusek, a właściwie pręguska, w mojej hodowli...) 2 suczki..... czarno-białe, - 2 chłopaków... czarno-białych... Los, jak widac, wyraźnie sobie ze mnie zakpił. wiedząc, że nie przepadam (delikatnie mówiąc) za umaszczeniem czarno-białe, pokazał, że to On tutaj rozdaje karty. No nic. Będziemy kochali jak swoje własne, chuchali, dmuchali, licząc, że to doświadczenie w końcowym rozrachunku da nam duuuuzo satysfakcji (ringowej też!). Teraz pozostaje nam czekać na poród Felki. Tutaj - nie ukrywam - liczę na RUDO-BIAŁE Maluszki!!! Pzdr.[/quote] Szok! Dobrze ujęłaś, los, czy natura, "zadrwili" z Ciebie...ale cóż, tak jest. Najważniejsze, że są zdrowe. Tak czy siak, będą to kolejne cudowne Asiaczki :loveu: edit: Aaaaa już wiem, dlaczego mogły urodzić się czarno-białe. Przeglądałam sobie rodowód, skoro pradziadek (LITTLE BIG MAN Out of Africa) był [U]ZIELONY[/U], to dlaczego maluchy nie mogą być np. czarno-białe. Zielony? Tak ma wpisane w rubryce "Kolor" na Twojej stronie.:lol: [URL="http://e-undernet.nazwa.pl/basenji/index.php?action=info_pies&id=18"]KLIK[/URL]
-
Zaglądam już ze szkoły, ale wiadomość! [SIZE=3][B]GRATULACJE :loveu: [/B][/SIZE] i czekam na dalsze wieści.... :)
-
No Żelcia, nie trzymaj nas już w napięciu... :lol: Również rano zajrzę...... :)
-
Cudny bannerek :loveu::loveu::loveu: