Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Ania!']U nas buty mają byc rozwiązaniem na kule śniegu wklejone w futro. Widziałam na innym briardzie i sprawdziło się :lol: . Liczę na to, że i u mojej się sprawdzi, bo Lenka traci radość ze spaceru jak coś jej się przykleja do łapek.[/quote] Ahh, no tak, myślałam, że po prostu po to, żeby 'nie marzła w łapki'. Ale w takim wypadku jak najbardziej rozumiem.. ;) [SIZE=1]uff...jak dobrze mieć krótkowłosego psa..:eviltong:[/SIZE]
  2. [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/34-30.jpg[/url] Ueee, raz kupiłam taką kość, pół domu w niej było...nigdy więcej!! :lol: [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/31-36.jpg[/url] Ale kochana :loveu:
  3. [quote name='Nera-'] powinnysmy wszystko poprobować same bo niestety niemam na to pieniedzy inaczej tego nazwać niemożna.[/quote] [quote name='Nera-']troche ludzie chcą za takie coś a ja na to niemam aż tyle :roll:[/quote] Pies to duży wydatek, ale chyba się powtarzam......od początku o tym Ci pisałam..... Jeżeli chodzi o próbowanie samemu..tak jak już pisałam, socjalizacja jest na całe życie, nie mając doświadczenia można więcej krzywdy zrobić....dzwoniłaś do p.Piwowar i p.Piergi? I jak to PP wygląda cenowo u Nich? [quote name='Ania!']Dlatego ja się cały czas zastanawiam nad butami dla psa. :eviltong: Ale chyba zimy nie będzie, więc mam czas do przyszłego roku :evil_lol: Na razie wystarcza powycinanie włosów pomiędzy poduszkami i porządne nakremowanie.[/quote] Buty to dla mnie przesada...:lol: uważam, że wystarczy właśnie odpowiednia pielęgnacja... nawet nasze ubranko to przesada...mój lis ma podszerstek, mocną sierść, i cały czas na spacerze się rusza, więc to tylko moja 'zachciewanka'. :lol:
  4. Asiaczku, już niedługo, mam nadzieję. :) Gonia, :oops: ubogam żem na komórce ... nie dziękuję :lol:
  5. [quote name='Olusia']Cześć ;) [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201599/00000011.jpg[/URL] Jaka wpatrzona :loveu: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201599/00000013.jpg[/URL] Ślicznotka w różowym kubraczku :cool3: Cambel, widzę, że aparacik się nie marnuje :multi: Tak trzymać :p[/quote] Hej :) Hmmm, właściwie to marnuje się:lol:, ta sesja jest robiona Iwonki D40... Mój narazie czeka na swoją kolej..jak się wszystko pozytywnie rozwiąże, to napiszę co i jak..
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Kociamby doter toff :loveu: ino jak one merdają to raczej nie mają dobrych zamiarów :eviltong: Specjalnie 4you :p Kociabry [URL]http://i41.tinypic.com/2qlzp7p.jpg[/URL] Mali odkrywcy :loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/2jvdvt.jpg[/URL] A Filek jest na diecie lodowej :cool3: [URL]http://i40.tinypic.com/35kvktl.jpg[/URL][/quote]Dziękować za zdjęcia :loveu: To zdjęcie 'Mali Odkrywcy' jakoś dziwnie znajome... :lol: Bosz, ale dieta. :mdleje:
  7. [B]Ania![/B], witamy serdecznie! I zapraszamy częściej. :) [B]Goniaczku[/B], a Kociambry to doter nie lubią.... ?:eviltong: Oczywiście też mizianka dla całej Famili! :)
  8. [quote name='Asiaczek']Bliskie spotkanie z kropla gorącego oleju... Pzdr.[/quote] Ojej..biedna.. :(
  9. [quote name='jamnicze']Orzesz Ty niedobra :evil_lol:Saidi lubi jak jej wasze wpisy czytam, no i czeka na przekazywane przeze mnie mizianka :lol: Dzięki :)[/quote] :oops: poprawię się...na początek proszę Sajdi przekazać ogromną porcję miziadeł z drugiego końca Polski. :calus:
  10. Jamnicze, dziękujemy. :loveu: wkrótce będzie ich jeszcze więcej. :lol:
  11. Oglądam foteczki:loveu: obróżka cudna, pamiętam tę sesję z nią. [URL]http://img53.imageshack.us/img53/4377/resizeofimg0092ow3.jpg[/URL] Oj, nieładnie! :lol: Baski rozpieszczone do granic..;) ale skąd ja to znam... [URL]http://img132.imageshack.us/img132/3684/resizeofimg0078wq9.jpg[/URL] Co się Ereczce stało ? :(
  12. [quote name='jamnicze'] A, to zapraszamy częściej :lol: Nas też jej miny, pozy i ogólnie zachowanie często rozbrajają :p, a najlepsze jest jak siadzie i sie zastanawia, np. jak rzuci sie jej piłkę, to nie pobiegnie od razu jak normalny pies, tylko najpierw siadzie, popatrzy, poduma, no i ewentualnie potrupta po piłkę :diabloti:. My się śmiejemy, że ma długi przewód myślowy, bo musi wszystkie nogi przejść :evil_lol: [/quote] Jestem na bieżąco, tylko mało piszę, a właściwie w ogóle nie piszę...:lol: Haha, dobre! :evil_lol:
  13. [quote name='Isia & Chester']gratulacje ;) a to wspomniane szkolenie za 400 zł to ile trwa ?[/quote] Pozwolę sobie ponownie odpowiedzieć..:eviltong: Dokładniej to Psie Przedszkole, jest to 16 spotkań po 1-1,5godz.
  14. Gratulacje! Faktycznie, zawrotne tempo! Nie to co nasz polski ZK...
  15. [quote name='Asiaczek']E, jeszcze troche pobędą! "Wydawanie" Maluchów dopiero od 10.01.2009 r... Pzdr.[/quote]Dopiero? Już! Ale to zleciało...:lol: Tak czy siak, chętnie zobaczyłabym fotki Maluchów... [quote name='Asiaczek']Witajcie, Kochane! Fotki sa juz na pulpicie, jeszcze zmniejszyć, posegregować i... wstawiam...:lol: Pzdr.[/quote] W takim razie czekamy :)
  16. Jaka bidulka...trzymam kciuki, żeby szybko się to zagoiło. :kciuki:
  17. Witam się i ja. :lol: Sesja z prezentami rewelacja! Sajdunia jest rozbrajająca, uwielbiam oglądać Wasze zdjęcia! :loveu:
  18. [url]http://i43.tinypic.com/ay4op0.jpg[/url] Wymiękam :mdleje: ale klimat.. :loveu:
  19. [QUOTE][B]Cambel[/B], dziękuję :smile:. Wiesz, Toś jest troszku mniejsza od Megi, pychol też ma mniejszy, więc zjedzenie takiego gnata to dla niej niezłe wyzwanie :cool3:.[/QUOTE]No tak, co 5kg (?), to nie nasze 11. :lol: Dla Megi ogromnym wyzwaniem przez prawie rok jest zjedzenie tego biiiig gnata. :eviltong: [url]http://i42.tinypic.com/jgskmw.jpg[/url] :loveu:
  20. Zmuszasz mnie do ujawniania się... :eviltong: Nowy banner i av... :razz: hmm szczerze mówiąc, poprzedni banner bardziej mi się podobał :oops: ale za to tytuł rewelka :cool2: [URL]http://images29.fotosik.pl/306/303c6eff47028e6a.jpg[/URL] Ale pozuje.. :cool3: [URL]http://images49.fotosik.pl/42/7009c36cf5b3e99c.jpg[/URL] bardzo jej pasuje ten wzór :loveu: [COLOR=LightBlue](to mój ulubiony z rogza :lol:)[/COLOR] [quote name='Talia.']Ups...zdjęcia są na nie moim aparacie tylko rodziców, do którego nie mam ciągłego dostępu (bo nowy, a ja przecież zepsuje:roll:). Postaram jutro nakłonić tatę żeby zgrał te zdjęcie. Jak nie to dostanie:mad: od Was wszystkich:diabloti::evil_lol:[/quote]U mnie jest odwrotna sytuacja :grins: mama nie może ruszać, bo zepsuje.:evil_lol:
  21. Ha ha, jaki oszołom! :lol: Też muszę przyznać, że bardzo ładne te Twoje zdjęcia, potrafisz cuda wyczarować. :loveu: podobała mi się strasznie ta sesja z bombkami. masz pomysły! :klacz: [URL]http://i39.tinypic.com/x1lys6.jpg[/URL] faktycznie Was zasypało :evil_lol: a gnat malutki...z takim lisek radzi sobie w kilka godzin :lol: kupiłam jej w lutym '08 gnata 50cm :diabloti: no i...ma go do teraz!
  22. Po "przygodach" znajomych mam takie zdanie o Doktorku, jak Ty o Jamniku... Ja odczuwam wielkie zaangażowanie ze strony p.Sochackiej, jak i innych Wetów z Jamnika.
  23. [quote name='bila1']fajneeeeeeeeeeeee:lol:[/quote] Dzięęęęęękiiii:lol: [quote name='Kinguska']Ile fot :crazyeye: Aż nie wiem którą zacytować. Ujecia tego asta(?) są boskie. A Megi w tym kubraczku (?) wyglada słodko. Fajnie, że macie chociaż tyle sniegu, u nas zero.[/quote] To następnym razem wstawię mniej. :grins: Tak, to AST... ;) i tak, to lisowy kubraczek... :lol: Oj fajnie:loveu:, w końcu się trochę biało zrobiło...Megi uwielbia szaleństwa w śniegu.
  24. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201280/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201280/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201280/00000011.jpg[/IMG] No i ostatnie....... [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201280/00000003.JPG[/IMG]
  25. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201599/00000024.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201599/00000027.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201599/00000029.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201599/00000033.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201599/00000034.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...