[quote] Nie znudziło się to Wam jeszcze? :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Aneta jako 70-letnia staruszka będzie lecieć do fotografa za fotami Figulca :evil_lol:
Prześliczne te foteczki ;) :loveu:
[quote]Dzisiaj zaliczylam sobie 2 ocenki na lepsze.[/quote]
Ja też, ja też! Zostało tylko: Wos, historia, matma !
Gosiu, będzie pasek na świadectwie? :cool3:
[quote name='flowerteen']Ja też jeszcze nie mam... :([/quote]
Mam nadzieję, że to będzie, bo jak nie to ja nie wiem...:shake: Już mnie to okropnie wkurza.
Ja z Nerulem czasem tak ogółem spacerujemy, bez psów :-P Ale ja chętnie moge się tam spotkac, to kilka kroków ode mnie.
Za to Iwona1984 podobno tam ze swoim Staffikiem spaceruje :)
[quote name=':: FiGa ::']Edycje pożarło coś :niewiem:
[/quote]
To mnie zaczyna już wkurzać. :roll: A potem dają bany za łamanie regulaminu - pisanie kilku postów pod rząd.
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Gosiu i widzisz nie jestem jednyna ktorej Twoje fotki przypadlu do gustu, wiec daj sobie powiedziec, ze robisz cudne zdjecia :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Fotki są naprawdę cudowne [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[quote name='Nerul']Hmm ja sie chyba do was dołącze o ile oczywiscie mogę ;) Cambel- leziemy razem na te bulwarki ;) xP[/quote]
Ja mogę iść nawet teraz :evil_lol: Kilka kroków, i już jestem...Tylko Anetko jednego nam brakuje póki co .... - psa. :roll:
Witam :cool3: Przejrzałam trochę galerię, Jack to piękny psiak :loveu: Mizianka dla niego :cool3:
Co do edycji postów, to ja też edytować nie mogę, zresztą nie tylko ja, więcej osób na taki problem.
Witam ;) Pierwszy raz jestem w Waszej galerii, mam nadzieję, że mogę tu zostać :cool3:
Już jakiś czas temu byłam na Waszej stronie, super.
Sama nie wiem, który psiak piękniejszy, obydwa cudne :loveu:
Ale Wy tu głupoty opowiadacie :evil_lol: Ja się tarzam, jak to czytam... :roflt:
Ja też kocham o. Rydzyka, a moja babcia to już wogóle :evil_lol: Ona kocha Radio Maryja, TV Trwam itp. O_O