Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [B]Asiaczku[/B], łap PW :) [B]Kojotki[/B], od kiedy ? :hmmmm: :eviltong:
  2. :loveu: pięknie Tinka wygląda w morskim klimacie!
  3. [IMG]http://i43.tinypic.com/ixy1w5.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/og56a.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2urxpv4.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i44.tinypic.com/2j439kp.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ezg0ax.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/192rl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2412uk9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2i92rdf.jpg[/IMG]
  5. [quote name='psiulka']Tajemny :razz: Ale jak wypali, to się pewnie dowiesz. :evil_lol: Na pewno jakieś masz, nie wierzę, że nie. Pewnie już z kilka tys. zdjęć Ci stuknęło z Nikonem, ale ich nie wstawiasz. Nie wiem czemu. :shake: Więcej! :modla:[/quote]czekam w takim razie :cool3: ja nie wstawiam fotek na ilość :eviltong: nie mam czasu tyle siedzieć i zmniejszać :lol: chociaż hmm :hmmmm: na jakość też nie wstawiam, bo są kiczowate :eviltong: [quote name='RCookie']To może jednak się skuszę... Jakby co, to będziesz chętna na czarny łańcuszek? :evil_lol:[/quote] Ja się wyleczyłam z obrożomanii, chcę się tylko pozbyć tego co w podpisie :eviltong: zostawić właśnie ten fioletowy łańcuszek i butterfly, chcę jeszcze jednolite lupine i red dingo. Tyle. <dumna> :grins: [quote name='g_o_n_i_a']hej hej [COLOR=black]co z wtorkiem? :razz:[/COLOR][/quote]:razz::razz: w końcu znalazłam trochę czasu, wrzucam kilka zdjęć ze spaceru z Gonią :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/d63x0.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/34y4qk2.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/69oyud.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/29yrz7r.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/jk8zdi.jpg[/IMG]
  6. Witamy na Dogomanii, Nikola! :multi: w końcu jakiś Whippet, niewiele ich tutaj... liczę na więcej zdjęć pięknego Florka :loveu:
  7. obrożoholiczka :shake: [url]http://i44.tinypic.com/4t6jxd.jpg[/url] ale trzeba przyznać, że super Tosia wygląda :) i jeszcze obroża się komponuje z ogródkiem :diabloti: super zdjęcia, jak zawsze :loveu:
  8. [quote name='Magot']Rogz Fire Hydrants :cool3: [/quote]ahaa :lol: widać, że już nie w temacie jestem :eviltong:
  9. [quote name='jamnicze']Podaję wymiary naszego, czyli rozmiar nr 2 [LIST] [*]dł. 76cm [*]szer. 56cm [*]wysokość 65cm (to jest kopuła mierzona w najwyższym punkcie) [/LIST] Mierzyłam miarą krawiecką, więc z tolerancja 1 cm ;) Mi też się Sajdelka podoba w ruchu :loveu:, nawet czasami na ulicy słyszę komentarze, że ten piesek idzie jak konik :p[/quote] Dzięki serdeczne za te wymiary! :) zamówię pewnie taką samą klatkę, moja lisica jest odrobinkę większa od Basków....:lol: Baski mają taki specyficzny ruch :loveu: super zdjęcia z wystawy :cool3:
  10. [quote name='jamnicze']Dziękujemy :B-fly: Dopiero go kupiłam na tej wystawie więc trudno na razie powiedzieć jak będzie w użytkowaniu, ale pierwsze spostrzeżenia, to: [LIST] [*]jest cięższy niż myślałam, no ale to pewnie dlatego, że ma podłogę ze sklejki [*]pomimo słońca w środku było dość chłodno :lol: (zobaczymy czy sie potwierdzi na następnych wystawach ;)) [*]jest prosty i szybki do obsługi - sama sobie z nim radzę :evil_lol: [*]brakuje mi uchwytu do podczepienia smyczy w środku aby zabezpieczyć psa bez zamykania przodu [/LIST] Co do wymiarów, to jest to 2 (jak będę miała trochę więcej czasu, to go zmierzę).[/quote]Bardzo dziękuję za opinię :multi: początkowo chciałam kupić zwykły kennel, ale on jest fajny tylko jako stacjonarny, jednak "niezbyt wygodne" jest nosić te dodatkowe kilkanaście kg.:cool1: a z tego co [URL="http://allegro.pl/item607306856_klatka_lekka_transporter_dla_psa_012_63x46x50cm.html"]tu [/URL]wyczytałam, to te materiałowe ważą tylko 2kg. Teraz mam problem jedynie z rozmiarem, trochę się boję tak w ciemno kupować, ale wstawiając to zdjęcie, zrobiłaś mi fajny pogląd wielkości :lol: jakbyś tylko mogła tą długość napisać...:) [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/33-47.jpg[/URL] co za ruch :cool3::loveu:
  11. ja również z niecierpliwością czekam na zdjęcia :loveu:
  12. Gratuluję sukcesu w Bańskiej Bystrzycy :multi: [URL]http://img152.imageshack.us/img152/8198/dscn4978.jpg[/URL] piękny ten Wasz Sułtan ... Foryś też "niczego sobie" :loveu: bardzo lubię wyżły węgierskie...
  13. PIĘKNA ta ostatnia - wiosenna - sesja! :mdleje: [url]http://i43.tinypic.com/2gxof81.png[/url] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: zdjęcia z Agility też super :multi: :loveu:
  14. [quote name='Magot']No to świetnie, bo VIII też w niedziele :cool3:[/quote] to do zobaczenia, mam nadzieję :) jak mogłaś do lasu aparatu nie wziąć :shake: :lol: noooo ale dobrze, że wstawiłaś zdjecia, bo się właśnie upominać miałam :evil_lol: [URL]http://images46.fotosik.pl/117/82769b4d49e9b477.jpg[/URL] uwielbiam takie portrety :loveu: [COLOR=Gray]btw - co to za obroża ? :oops:[/COLOR]:loveu:
  15. [B]RCookie[/B], brawo, ja bym nie potrafiła oprzeć się takim Tosieńkowym oczętom :mdleje:, od razu bym uległa... [quote name='groszek83']Ja też chętnie oddam tak z kilo łaciatego ale gdzie to w Tosie upchniesz to już nie wiem:evil_lol:[/quote]to byłby dopiero mix :evil_lol:
  16. [quote name='Agathee'][B]Cambel&Megi[/B]: A dlaczego wycofany ? :razz: Na allegro... Co mi da allegro, jak się boje kupować na nim tak drogiego sprzętu :eviltong:. Samoyedka to sunia mojej siostry ;). Czekaj cierpliwie :D. [B]Ludzie, d50 chociaż, a to już bardzo stary model.[/B] :lol:[/quote] Wprowadzają coraz to nowsze modele - stare wycofują. teraz Nikon z tych Dxx produkuje chyba tylko D60 i D90.... Hmm, ja bym się bała bardziej kupić tak jak tu na dogo, bez żadnego zabezpieczenia...:lol:
  17. [quote name='Tinka:)']jednolite lupine? na stronie nie mają...[/quote] Tak, w Polsce ich nie ma, ale rozmawiałam z dystrybutorem i na życzenie mogą sprowadzić. :lol:
  18. witam :lol: ma ktoś z obrożomaniaków Lupine w jednolitym kolorze? i jakieś zdjęcie na psie ?:cool3: właśnie planuję kupić...:hmmmm: a tak poza tym to zapraszam do podpisu, chyba się wyleczyłam całkiem :eviltong:
  19. super fotorelacja :) czekam na ciąg dalszy [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/26-64.jpg[/URL] jak się spisuje ten domek? właśnie chcę zamawiać dokładnie taki sam 'krój'... możesz mi napisać, jakie macie mniej więcej wymiary? :lol: tzn długość wystarczy..
  20. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Kisses']Śliczny :loveu: [URL="http://img89.imageshack.us/my.php?image=beztytuulfc.png"]To teraz ja coś pokarze [/URL] [IMG]http://www.fothost.pl/show.php/1862771_beztytuu.PNG.html[/IMG][/quote]Czyli jednak? :multi: Rozmawiałaś już z Hodowczynią? :cool3::cool3: superrrr jest :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name=':: FiGa ::']Dzięki :loveu: Figowa skromna jest :eviltong: Ojj Wredota chyba aż takich metod stosować mi nie będzie :lol: Zamordowałabym gdyby zaczęła mi podsikiwać w domu :mad: Lisica to skubaaaaaaniec jest :evil_lol: W okolice Wrocławia ;)[/quote] No ja myślę :lol: tylko lis jest do takich rzeczy zdolny :cool1: cooo :crazyeye: a ja myślałam, że jakoś jeszcze bliżej Rzeszowa :diabloti: pffff.....:placz:
  22. [B]Deer[/B], czy ja wiem, czy taki nowy ? Już wycofany z produkcji (od lutego..) :lol: [B]Agathee[/B], poszukaj na allegro, na forum nikona też czasem są... ;) świetne te ostatnie 5 fotek :multi: a co to za samoyedka na ostatnim, bo ja nie w temacie ? :lol: czekam na zamęczenie kolejnymi zdjęciami :P
  23. [URL]http://i44.tinypic.com/2vmzn1d.jpg[/URL] :roflt: jaka pozycja! ale przynajmniej skromna dziewczyna jest :grins: zasłoniła ogonem to co trzeba :eviltong: [URL]http://i39.tinypic.com/k95rl.jpg[/URL] :o:o widzę, że też zazdrośniczkę masz... :shake: lisica, gdy w domu pojawił się drugi pies, potrafiła, chyba, żeby zwrócić na siebie uwagę, np. załatwić się na dywanie/łóżku... :roll: gdzie to się przeprowadzacie?
  24. [quote name='psiulka']Ja mam trochę inny plan, ale nikłe szanse, że wypali. :eviltong: A obiektyw jak na moje fundusze jest za drogi. :eviltong: Daj jeszcze zdjęcia, uwielbiam je oglądać :loveu:[/quote]A jaki to plan? :cool3: Nie mam :niewiem:
×
×
  • Create New...