-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[url]http://img266.imageshack.us/img266/625/hpim1180ei3.jpg[/url] Jaaakie śliczne foto :loveu: Uroczy chłopak z tego Luxa ;)
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Tollciowaty Depi prosi o Dom... :( [IMG]http://i18.tinypic.com/4kwpn9g.png[/IMG] -
Hejj :loveu: Dziękujemy :oops: A foty może będą potem, bo idziemy na spacer, może cośtam nam wyjdzie! ;)
-
[quote name='psiulka'][I]Dżeki się schował 8) Zachęcam do szukania ;-)[/I] [I]Heh dziękujemy :multi:[/I] [I]A za niedługo przyjdzie nowiutkie makro i zdjęcia będą jeszcze lepsze :D [/I] [I]Jak będzie ładna pogoda to zapraszam do nas nad potoki :multi: Psy (Nela, Dżeki) gotowe! Zapraszamy szczególnie Kamilę i Megi :calus:[/I][/quote] Łojoj ja go nie znajdę :hmmmm: Podpowiedz coś :eviltong: Jeszcze lepsze? Mmm....Tego to sobie nie wyobrazam. :razz: Dziękujemy za zaproszenie, jak się pogoda polepszy, to na pewno skorzystamy :oops: :loveu:
-
[quote name='psiulka'][I]A nie chce mi się już ciągle klikać :lol: [/I] [I]Ale jest jakas poprawa?[/I] [I]No to gratuluję :D Jeśli chcesz to mogę Ci pożyczyć tą książlę ;) [/I] [I]Pogodą się nie tłumaczy :mad: [/I][/quote] No poprawa trochę jest, nie kaszle w nocy, tylko w dzień raczej, i mniej... Chętnie :loveu: Ajjj to czym ? Jak jest brzydko, to mi jeszcze gorsze zdjęcia wychodzą, niż są, masakra. :roll:
-
[URL]http://images25.fotosik.pl/22/6c97f32fbc7b9c68med.jpg[/URL] Łaaaaaaaał :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: [quote name='Psiul'][I]Kto na tym zdjęciu znajdzie Dżeka? :razz: [url]http://images27.fotosik.pl/22/4377836e39a95fafmed.jpg[/url] [/I] [/quote] Dlaczego ja patrzę, i patrzę, i go nie widzę, hm? :hmmmm:
-
[quote name='psiulka'][I]Hej :calus: Co nowego u Megulca? Już stronę nie było zdjęć :mad:[/I][/quote] Heeeeeeej [I]:calus: [/I] A co to się stało, że nie piszesz na niebiesko? :evil_lol: U Megulca nic nowego, dalej kaszle, pewnie jutro jeszcze do wet pójdziemy... A tak ogółem, to umiemy 'siad', i uczymy się 'leżeć', i całkiem nam to ładnie wychodzi, oczywiście, jak nam się zachce daną czynność wykonać, no chyba, że są ciekawsze rzeczy do zrobienia, to się wogóle panci nie słuchamy..:roll: Ajj nie mam fot, bo pogoda brzydka. :eviltong:
-
[quote name='Magdalenkl']ta a jaki brudny :diabloti:[/quote] W każdym razie szczęśliwy :loveu::loveu: Fajne zdjęcia. :cool3: Madziu, moze Ty coś wrzucisz? :eviltong:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Cambel&Megi replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Samturia'][B]ide zara do Lidla po dropsiki... ;)[/B] Edit: Albo i nie :/ bo mi mamusia nie pozwoliła :[[/quote] A Łapulec je lubi? :hmmmm: Bo ja je kiedyś widziałam, ale w końcu nie kupiłam, w końcu to Lidl, nie wiadomo, co jest w składnikach. :evil_lol: -
[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]albo i nie :eviltong: i tak jak nasz Arnik bedzie wszędzie z Wami chodzić :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]my jak sie gdzies pojawiamy bez psa to znajomi w drzwiach sie pytaja -[/COLOR][/B][B][COLOR=darkorchid]a gdzie Arni co się stało ;) ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]A tak serio to trzeba od razu przyzwyczajac do samotnosci - najpierw 10 minut potem 15 itd. bo po jakims czasie serio jest problem z zostawieniem na dłużej ..........[/COLOR][/B] [/quote] Haha, póki co to raczej ja nigdzie nie chodzę, siedzimy sobie w domu...:eviltong: Ale powoli zaczynam, np. wychodzę wyrzucić śmieci, czy coś takiego. A to przyzwyczajanie do samotności, to u mnie ważna sprawa, bo jak ja pójdę do szkoły, mama do pracy, to pies zwariuje.. :shake:
-
[url]http://img168.imageshack.us/img168/9169/jacky4vl7.jpg[/url] Fajny ma ten pychol :loveu: [url]http://img248.imageshack.us/img248/5145/tiger3mp4.jpgTyy[/url], to dla królików się kupuje takie legowiska? Bo ja się zacofałam, ostatino królika to chyba ze 4 lata temu miałam.. :hmmmm:
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Hejo :D:D Oo male biedactwo :( Ale pomalu sie przyzwyczai :):)[/quote] Hej. ;) Ona wydziwia i tyle. :eviltong: No cóż, z początku muszę ustąpić, ale powoli trzeba będzie ją uczyć...
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Aktualna wiadomosc :D Przedchwila zwazylam Jackiego i wazy 3,100 xD Schudł az 200 g !!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] O moja matko! :-o Jaki on ciężki jest :cool3: Moje cuś waży 7,6 kg :lol:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Cambel&Megi replied to Samturia's topic in Galeria
Uhuhu, Samturia, zadbałaś o dobrą imprezę, że Ci się nawet pizzę chciało piec. :eviltong: -
[quote name='ewatr']Witam sunie i jej Panią :loveu: I jak idziesz dzisiaj do schroniska ?:lol:[/quote] Dzień Dobry Ciociu Ewo ! :loveu::loveu: No niestety nie :-(, wczoraj nie zadzwoniłam, wyleciało mi z glowy, a mama sobie dzien zaplanowała, i nie ma kto z psem zostać, bo ona jeszcze nie nauczona, boi się zostać sama...
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Cambel&Megi replied to Samturia's topic in Galeria
[CENTER]:tort: :tort:Łapko wszystkiego Naj Naj Najlepszego :loveu::tort: :laola::laola: :new-bday: :BIG::BIG::BIG: :drinking::drinking:Za Łapę! :drinking::drinking: Buziolce dla solenizantki! :loveu: [/CENTER] -
[quote name='_ChiQuiTa_']Witam panią :) Zajefajnie spędzić czas u was :) Megi jest boska... :loveu: A tu to juz wysiadam... [URL]http://i16.tinypic.com/505ux5z.png[/URL] :iloveyou::iloveyou:[/quote] Dzień Dobry ChiQuiciaki :loveu: I dziękujemy :oops: ;)
-
[URL]http://img504.imageshack.us/img504/4905/jacky1it7.jpg[/URL] Ten Twój Jackie to przeogromny jest :loveu: Mogę wiedzieć, ile on waży ? :lol: [URL]http://img238.imageshack.us/img238/3990/tiger1mt5.jpg[/URL] A króliś ma super umaszczenie mm..... :loveu: [quote name='Pinczerek_Jacky'] Teraz znowu leje ja chce slonce wkoncu sa wakacje no !!!!!![/quote] Popieram. :roll:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Hej Figowe :bye: Ale super zdjęcia, fajnie się bawią Figa & Duecik :cool3: [url]http://img458.imageshack.us/img458/4695/obraz307sw6.jpg[/url] [url]http://img224.imageshack.us/img224/6205/obraz253gy5.jpg[/url] :loveu: :loveu: -
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
To może tak będzie lepiej, przynajmniej regulaminowo, i z odsyłaczem do tematu, bo sam banner to raczej mało zdziała (wystarczy kliknąć prawym klawiszem na obrazek, dać: 'Kopiuj' i wkleić do podpisu ;) ) : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74440&page=1"][IMG]http://i8.tinypic.com/5x5bxjk.png[/IMG][/URL] -
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Werka jeśli interesuje Ciebie banerek taki jak ja mam - zupełnie amatorski to prosze bardzo: [URL="http://www.pneumot.pl/images/zdjecia/luka/BANEREK_MM.jpg"]www.pneumot.pl/images/zdjecia/luka/BANEREK_MM.jpg[/URL] a jeśli chciałabyś troszke inny to możemy razem popracowac ( TY - pomysł, ja - wykonanie );)[/quote] Maxymalne wymiary podpisu to 500x100, a banner ma 600x137 ...