ja spóźniona w temacie opolskich bidulek niestety :shake: kurcze nie wiem co mysleć o tym facecie. Oluś to taki kochany psiak, no ale pewnie ma lepiej niż w boksie !!
[quote name='doddy']Ciotki w Krzyczkach Pieniazkach jest ten rudy samiec.
Zostal znaleziony 2 dni temu pod Warszawa na Broniszach k. Ozarowa.
W schronisku popadl w depresje i nie chce jesc.
Robimy cos?
[/quote]
a czy jest jakaś inna opcja oprócz tej , że trafi do Was ??? :roll: :diabloti:
ale mi przykro :-( muszę Basi powiedzieć bo to był jej ulubieniec :placz:
to był taki fajny psiak.....na szczęście teraz już nie cierpi , nic go nie boli, nie siedzi już w betonowym zimnym boksie.......
żegnaj Uszatku ................
u doddy jak zwykle wesoło :evil_lol:
zapraszam na bazarek z którego dochód będzie przeznaczony na zakup kojca dla bullowatego w potrzebie :
http://www.dogomania.pl/forum/showth...11#post7944811
no to trzymam mocno kciuki !!!
przy okazji zapraszam na bazarek z którego dochód będzie przeznaczony na zakup kojca dla bullowatego w potrzebie :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7944811#post7944811"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...11#post7944811[/URL]
wow super wieści !!!! :multi::multi::multi: mrówa jestes wspaniała :loveu:
fotki opalającego się Norbisia i Norbisia w swetrze - rewelacja !!!:evil_lol:
przy okazji zapraszam na bazarek z którego dochód będzie przeznaczony na zakup kojca dla bullowatego w potrzebie :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7944811#post7944811"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...11#post7944811[/URL]
ciotki reumatyzmu się nabawicie tak dźwigając ciągle. Wyrencze Was dziś wieczorkiem :evil_lol:
przy okazji zapraszam na bazarek z którego dochód będzie przeznaczony na zakup kojca dla bullowatego w potrzebie :
http://www.dogomania.pl/forum/showth...11#post7944811