u nas w schronisku jest starsza sunia amstaffka Besii i niestety też schron jej nie służy, ogólnie jest cudna i łagodna, aczkolwiek też słyszałam , że czasem na kogoś powarczy lub skoczy na kraty. W mojej obecności nigdy się tak nie zachowywała :shake:
dobrze , że facet nie dostał Saurona bo widać , że to jakiś czubek !!!