Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. o karmie pamietam , może sama kiedyś po nią wpadnę ;) jak ktos zechce mój numer konta to prześlę mu na pw :)
  2. w poniedziałek zamówię kojec i wpłacę panu 20 % zaliczki jak prosił :) invictus : pieniądze na kojec włpacac można bezpośrednio na moje konto. Narazie kojec stanie 1 ale jest miejsce na 3 . Kojce beda w pomieszczeniu zabudowanym z oknem. W tygodniu będziemy ocieplać ściany styropianem coby psiakom cieplej było :)
  3. pokaż sie Woody cioteczkom !!!
  4. Miś - fajnie :) do góry bidaku!!
  5. a ja nie chce chodzic do pracy bo na nic czasu nie mam :placz: styropianowa robota rusza w poniedziałek :p na razie 12 paczek styropianu o grubości 10 cm i kilka worów kleju leży w stodole i mam nadzieje ,że myszy tego nie jedzą :evil_lol: na moje konto wpłynęło 90 zł z mojego bazarku, który nadal trwa (na chwilę obecną )wylicytowane jest na 129 zł ( i mam nadzieję, że wszyscy ładnie wpłacą i nikt sie nie wycofa:cool3:) jeśli chodzi o kojec to tak już myślałam nad tym i doszłam do wniosku ,że dobrze by było kupić cały. zawsze będzie go można jeszcze wykorzystać w innym miejscu do tego montaż będzie łatwiejszy a co za tym idzie szybszy :p jeśli funduszy się na tyle nie uzbiera będziemy kombinować :diabloti:
  6. trikolorki żegnają w oknie rodziców : [IMG]http://www.specarmory.com/dompsy/maly.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/dompsy/okno.jpg[/IMG]
  7. jeju jak ona sie wtula w człowieka, widac, że ma super charakter i , że jest kochanym psiskiem :loveu:
  8. albo na ogrodzie obok krasnali i sarenek :evil_lol: ale było by słodko :diabloti:
  9. [quote name='Vectra']nie lubię bananów :eviltong: a pasztet offkors :loveu: idę sobie :obrazic:[/quote] tylko wracaj czasem...............
  10. a nie powiem ze się czepiasz :eviltong:
  11. [IMG]http://www.specarmory.com/chilli/chiljoh.jpg[/IMG] tak właśnie sobie teraz śpią moje maleństwa:)
  12. [quote name='Vectra']Będzie pasztet na ostro :sabber::sweetCyb:[/quote] tego już za wiele proponuję :ban: dla tej miłej Pani :cooldevi:
  13. [quote name='Vectra']było by tylko co najwyżej kilka kawałów Klementynich , bo na dole jest beton :shake: Ajda zamykana jest na razie w warsztacie , bo ją sex amatorzy nękają :angryy: samobójcy :evil_lol: musze ją wysterylizować , bo serio się to dla którego casanowy źle skończy :shake: Ajda pilnuje swojego wianuszka jak michy :diabloti:[/quote] w dzisiejszych czasach jakaż to rzadkość by kobieta tak swej cnoty pilnowała :evil_lol:
  14. [quote name='andzia69']ojejej, jak tu groźnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no andzia trza uważać bo już prawie nas tu psami szczują :diabloti: widać PIS dotarł i na dogo :evil_lol:
  15. [quote name='modliszka84']ehh biedna Chili nie zmieściła się na kanapie przy stole... tylko POD stołem musiała czekac az coś spadnie :shake::-o co za życie ... :shake:[/quote] modliszka, ależ to bardzo dobre strategiczne miejsce, przy stole nic nigdy nie dostają a pod stół zawsze coś spadnie jak daria fajtłapa je :evil_lol:
  16. [quote name='Vectra']nie pyskuj bo się spocisz :diabloti:[/quote] :hmmmm: szukam w głowie jakiejś inteligentnej riposty ale nic nie przychodzi mi nic do głowy :niewiem: powiem tylko tyle, że twoja bezczelność sięgnęła zenitu :evil_lol::snipersm: :help1:kto ujarzmi ciotkę Vectrę ???
  17. [quote name='Vectra']limit współczucia na ten rok wyczerpany :diabloti:[/quote] dobrze, że już niedługo 2008 !!
  18. [quote name='Vectra']było sobie wziąć kocyk i latarke :diabloti:[/quote] liczyłam raczej na odrobinę współczucia :placz:
  19. [quote name='Vectra'] przypominam nieśmiało , że 5 zdjęć na jeden post wstawiamy :mad: bo normalnie Klementyną poszczuje :evilbat: albo przyjade do was na wakacje z wszytskimi psami w pełni sezonu Ooooo :diabloti:[/quote] a ty co się tu panoszysz i moda zgrywasz ?? :evil_lol: a Twoich burków sie nie boimy :eviltong:..................no chyba , że Kano :oops:
  20. ja dziś zdążyłam wyrzucić psy na dwór jak słonko świeciło i tak się zasiedziałam przy kompie , że o nich zapomniałam, dopiero jak usłyszałam stukający grad o parapet to przypomniało mi się o potworkach. Gdybyście widzieli ich miny przez płot :evil_lol: bida z nędzą :p chilli to aż zamykała oczy coby jej kulka gradowa nie wpadła:evil_lol:
  21. [quote name='Vectra']całkiem znajomy widok :evil_lol: :evil_lol: wyjmuje talerze z szafki i już kolacjusze zasiadają na swoich miejscach :cool1:[/quote] no najgorsze jest to, że dziś Happy z Johnym się tak rozsiedli i nie chcieli dupencji ruszyć , że dla mnie było jedynie miejsce pod stołem koło Chilli. miejsce niezłe, zawsze coś ze stołu zleci ale trochę ciemno i zimno :diabloti:
  22. nikt nie zaglądał bo fotek nie było :evil_lol: a u Ciebie Andzia widzę wszystko do góry nogami przewrócone - Frodek pierdoła takie wielkie zębiska pokazuje a Mańka ze Zgerdziem barłoży się w najlepsze :loveu:
  23. modliszka skąd u Was tyle starutkich bid ??????? :placz:
  24. czyli mam nadzieje , że wszystko będzie ok :) trzymam mocno kciuki !!!
  25. cały czas martwię się czy Bazyl dobrze trafi :roll: to taki fajny psiak, zasługuje na najwspanialszy dom pod słońcem !!!
×
×
  • Create New...