Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. ojej ja to kciuki będe trzymać i modlić się co chwila !!!!
  2. [quote name='andzia69'] z dzisiejszych wiesci nadmorskich - Frodo ma biegunkę, Zgredzio się porzygal, a Manka dostała cieczki:mad::mad::mad:[/quote] a czyli wesoło u Was :p, ja od dwóch godzin bezskutecznie próbuję zaciągnąc dziewczyny do domu,ale te wariatki mają mnie w nosie :diabloti: doddy zresztą cóż się spodziewać po zdjęciach andzi, musiała by mieć czwartego psiaka ,żeby nam coś nowego pokazać :eviltong:
  3. [quote name='doddy']Dajeta sie wrobic... Anita te zdjecia juz byly [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/tease.gif[/IMG][/quote] hahahaha nic nie umknie spostrzegawczemu oku ciotki doddy :diabloti: ja mam dobrą pamięć lecz krótką zresztą te bestie takie słodkie, że wkoło mogę oglądać te same fotki :evil_lol:
  4. [quote name='Vectra']bo to jest dzieciuch , na razie lubi popatrzyć :evil_lol: miał pod nosem dupe z cieczką i nawet się nie zainteresował :evil_lol: ap ropo dźwięków , wczoraj w nocy leciał jakiś film , w którym co chwila kot miauczał :angryy: i co chwila wszystkie trzy z hukiem leciały w strone okna :angryy: zjeść kotka :diabloti: nie mogłam znaleźć pilota , bo szanowny kolega na nim sie uwalił swoim wielorybim cielskiem ... myślałam że oszaleje , jak już je odesłałam na miejsca , chwile usnęły , no myślę więcej nie będzie sceny z kotkiem i nagle słysze miaaaauuuuuuu i wrrr chauuuuu wrrrr jebut bum bum patataj :roll: i znowu jak musiałam aksamitnym gosem wydobyć z siebie dźwięk wypierniczać na miejsce :mad: Chyba po 5 razie wyłączyłam to piekielne pudło , szczęśliwa :loveu: cisza :loveu: pieski śpią :loveu: i nagle słysze miaaaauuuuuuu :crazyeye: no szok .. przeciez wyłączyłam TV - od nowa wrrr chauuu wrrr jebut patataj bumm wrrr chauuuu ...Kano prawie szybe wybił ... za oknem stał :diabloti: Ivanek Więc Lalke za wszy , Franka za fraki - otworzyłam drzwi balkonowe i powiedziałam do Kano , baw się dobrze :loveu:[/quote] poplułam sie ze śmiechu:evil_lol:
  5. hahahaha Franio erotoman :loveu:, tyle kobitek ma wkoło a mu filmy w głowie :evil_lol: moje lubią oglądać ale filmy przyrodnicze gdzie jest dużo dziwnych dźwięków :diabloti:
  6. a wy jak zwykle jakos enigmatycznie piszecie :evil_lol: czekamy na dalsze z wieści z niecierpliwością :diabloti:
  7. [quote name='Vectra']MULTIMASTIT [B]Zawiesina dowymieniowa dla krów[/B] :diabloti: a serio tu poczytaj ;) [URL]http://www.scanvet.pl/products/product/product_id/59[/URL][/quote] brzmi zabawnie ale i przekonywująco :evil_lol:
  8. cioteczko Vectra tak sie nie robi :mad: skoro już nadmieniłaś o tym tajemniczym specyfiku i jego dobroczynnym działaniu, to musisz nam teraz zdradzić do czego został ów medykament wynaleziony ???
  9. [quote name='andzia69']dlaczego moje się tak nie kochają:placz::placz::placz:[/quote] bo kochane cioteczki, ja moje potwory straszę, że jak nie będą dla siebie miłe to pójdę do schroniska i wymienię ktoregoś na nowy model :evil_lol: jak widać działa :diabloti:
  10. biedactwo, taki dzieciak i bez domku :placz:
  11. ogólnie to one się kochają choc Happy ma czasem focha i kogos nie lubi. Od kilku dni nie lubi Johnego i nie pozwala mu np. wejśc do kuchni lub warczy na niego jak ja przygotowuje im jeść. Franca jedna.Ostatnio ja obraziłam się na nią więc trochę złagodniała i jak widać na zdjęciach, pozwoliła Johnemu ze sobą leżec na jednej kanapie:evil_lol: za to strasznie skumplowała się z Chilli, razem szaleją, mają głupie pomysły i wylizują się nawzajem ;)
  12. skotłowane trikolorki na swojej brudnej kanapie :oops: : [IMG]http://www.specarmory.com/w/4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/w/1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/w/2.jpg[/IMG]
  13. na 5 fotek tylko na jednym jest Frodek pierdoła - Beata sie załamie :evil_lol:
  14. [quote name='Hakita']Cały czas się zastanawiam...jak można było doprowadzić do takiej sytuacji?! :shake: Totalny brak odpowiedzialności...:shake:[/quote] a do tego sczyt debilizmu :angryy:
  15. [quote name='andzia69']:placz::placz::placz::placz: nie wiem co napisać:placz::placz::placz: niektorzy ludzie nie powinni mieć żadnego psa....[/quote] ano nie powinni szkoda tylko ,że sami o tym nie wiedzą. Andzia - wrzuć ja może na amstafowe forum bo ja nie umiem tam wklejać zdjęć :oops:
  16. Drogi panie/pani obserwator, prosze się nie gapić na Sauronka tylko do domku zabierać :evil_lol:, kocyk przyszykować i kochać ze wszystkich sił !!!:loveu:
  17. śliczna dziewczynka, biedna ze stresu nie wie co się dzieje. Wydaje mi się , że przez kilka dni należałoby ją poobserwować bo wątpię , że ktoś zaryzykuje i od razu zaoferuje DS lub DT :shake: może jak mała ochłonie to będzie potulna i wtedy będzie łatwiej ją "reklamować"??
  18. kurka nie mogę już mojemu mężowi pokazywać fotek bo zakochał sie biedak we Franiu :evil_lol: pokazałam więc mu pralkę :diabloti: , mnie też by się nowa przydała bo mam taki sam problem z szambem:cool1: obroża nr 2 - boska :loveu:
  19. ja również będę wtedy na emeryturze, i sprzedam tę spłaconą chałupę i kupię chatkę w górach , w lesie, gdzie będę mieszkać z dala od cywilizacji , porosnę w sierść i będę mieć stado psiaków, szkoda tylko ,że trikolorki tego nie dożyją :shake: andzia : dawaj fotki Mańki i Zgredka, Frodek też może być, żadną fotką nie pogardzę :eviltong:
  20. [quote name='Vectra'] ja mam taki sklep ulubiony , że mogę nie wychodząc z domu wszystko kupić :loveu: :loveu:[/quote] czyżby allegro ?
  21. wiesz kochana kotek taki jak jego pańcia, w końcu wzorce gdzies podpatruje przecie :diabloti:
  22. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Może nie lepsza tylko starsza i bank miał pewne obawy :) Heniek, miał być Heniek !!![/quote] hahahaha to Ci się kochana udało :evil_lol:
  23. wrzuć tu czasem foty tego twojego morderczego kota , nie żałuj nam jego widoku :evil_lol: moja czarnula też w kolczatce musi chodzic bo ciągnie jak parowóz ...no i nikt jej nie nauczył jak się zachowywać na smyczy :oops: zresztą przy stole tez się nie potrafi zachować...może na jakiś kurs savoir vivre ją zapisać ??? Twojemu pitkotowi tez by się przydało :evil_lol:
  24. ja mój kredyt spłacę w listopadzie 2037 roku. jeśli dożyje oczywiście :evil_lol:
  25. [quote name='Vectra'] a mam na nią sposób jak nie chce oddać szarpanej zabawki , bo takie dostaje tylko na zamkniętym podwórku :p otwieram samochód i mówie natychmiast do środka - jedziemy :cool3: w ułamku sekundy klementyna siedzi w środku .. a że podwórko zabawowo - parkingowe ;) jest oddalone jakieś 20 metrów od furtki domowej to sobie ją czasem wioze pare metrów by się nie wycwaniła że ją oszukuje :evil_lol: ona strasznie lubi jeżdzić samochodem :crazyeye: otworzyłam dziś bagażnik i moment w nim siedziała :loveu:[/quote] hahahaha, dobre dobre :diabloti: mamusi wozi piesulka kilka metrów dobre sobie :evil_lol:
×
×
  • Create New...