-
Posts
5318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dariaopole
-
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
dariaopole replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ojej ja to kciuki będe trzymać i modlić się co chwila !!!! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] z dzisiejszych wiesci nadmorskich - Frodo ma biegunkę, Zgredzio się porzygal, a Manka dostała cieczki:mad::mad::mad:[/quote] a czyli wesoło u Was :p, ja od dwóch godzin bezskutecznie próbuję zaciągnąc dziewczyny do domu,ale te wariatki mają mnie w nosie :diabloti: doddy zresztą cóż się spodziewać po zdjęciach andzi, musiała by mieć czwartego psiaka ,żeby nam coś nowego pokazać :eviltong: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Dajeta sie wrobic... Anita te zdjecia juz byly [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/tease.gif[/IMG][/quote] hahahaha nic nie umknie spostrzegawczemu oku ciotki doddy :diabloti: ja mam dobrą pamięć lecz krótką zresztą te bestie takie słodkie, że wkoło mogę oglądać te same fotki :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']bo to jest dzieciuch , na razie lubi popatrzyć :evil_lol: miał pod nosem dupe z cieczką i nawet się nie zainteresował :evil_lol: ap ropo dźwięków , wczoraj w nocy leciał jakiś film , w którym co chwila kot miauczał :angryy: i co chwila wszystkie trzy z hukiem leciały w strone okna :angryy: zjeść kotka :diabloti: nie mogłam znaleźć pilota , bo szanowny kolega na nim sie uwalił swoim wielorybim cielskiem ... myślałam że oszaleje , jak już je odesłałam na miejsca , chwile usnęły , no myślę więcej nie będzie sceny z kotkiem i nagle słysze miaaaauuuuuuu i wrrr chauuuuu wrrrr jebut bum bum patataj :roll: i znowu jak musiałam aksamitnym gosem wydobyć z siebie dźwięk wypierniczać na miejsce :mad: Chyba po 5 razie wyłączyłam to piekielne pudło , szczęśliwa :loveu: cisza :loveu: pieski śpią :loveu: i nagle słysze miaaaauuuuuuu :crazyeye: no szok .. przeciez wyłączyłam TV - od nowa wrrr chauuu wrrr jebut patataj bumm wrrr chauuuu ...Kano prawie szybe wybił ... za oknem stał :diabloti: Ivanek Więc Lalke za wszy , Franka za fraki - otworzyłam drzwi balkonowe i powiedziałam do Kano , baw się dobrze :loveu:[/quote] poplułam sie ze śmiechu:evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
hahahaha Franio erotoman :loveu:, tyle kobitek ma wkoło a mu filmy w głowie :evil_lol: moje lubią oglądać ale filmy przyrodnicze gdzie jest dużo dziwnych dźwięków :diabloti: -
SITA. Piękna, młodziutka amstaffka. Już w nowym domu.
dariaopole replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
a wy jak zwykle jakos enigmatycznie piszecie :evil_lol: czekamy na dalsze z wieści z niecierpliwością :diabloti: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vectra']MULTIMASTIT [B]Zawiesina dowymieniowa dla krów[/B] :diabloti: a serio tu poczytaj ;) [URL]http://www.scanvet.pl/products/product/product_id/59[/URL][/quote] brzmi zabawnie ale i przekonywująco :evil_lol: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
cioteczko Vectra tak sie nie robi :mad: skoro już nadmieniłaś o tym tajemniczym specyfiku i jego dobroczynnym działaniu, to musisz nam teraz zdradzić do czego został ów medykament wynaleziony ??? -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[quote name='andzia69']dlaczego moje się tak nie kochają:placz::placz::placz:[/quote] bo kochane cioteczki, ja moje potwory straszę, że jak nie będą dla siebie miłe to pójdę do schroniska i wymienię ktoregoś na nowy model :evil_lol: jak widać działa :diabloti: -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
ogólnie to one się kochają choc Happy ma czasem focha i kogos nie lubi. Od kilku dni nie lubi Johnego i nie pozwala mu np. wejśc do kuchni lub warczy na niego jak ja przygotowuje im jeść. Franca jedna.Ostatnio ja obraziłam się na nią więc trochę złagodniała i jak widać na zdjęciach, pozwoliła Johnemu ze sobą leżec na jednej kanapie:evil_lol: za to strasznie skumplowała się z Chilli, razem szaleją, mają głupie pomysły i wylizują się nawzajem ;) -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
skotłowane trikolorki na swojej brudnej kanapie :oops: : [IMG]http://www.specarmory.com/w/4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/w/1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/w/2.jpg[/IMG] -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
na 5 fotek tylko na jednym jest Frodek pierdoła - Beata sie załamie :evil_lol: -
SITA. Piękna, młodziutka amstaffka. Już w nowym domu.
dariaopole replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hakita']Cały czas się zastanawiam...jak można było doprowadzić do takiej sytuacji?! :shake: Totalny brak odpowiedzialności...:shake:[/quote] a do tego sczyt debilizmu :angryy: -
SITA. Piękna, młodziutka amstaffka. Już w nowym domu.
dariaopole replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']:placz::placz::placz::placz: nie wiem co napisać:placz::placz::placz: niektorzy ludzie nie powinni mieć żadnego psa....[/quote] ano nie powinni szkoda tylko ,że sami o tym nie wiedzą. Andzia - wrzuć ja może na amstafowe forum bo ja nie umiem tam wklejać zdjęć :oops: -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
dariaopole replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Drogi panie/pani obserwator, prosze się nie gapić na Sauronka tylko do domku zabierać :evil_lol:, kocyk przyszykować i kochać ze wszystkich sił !!!:loveu: -
SITA. Piękna, młodziutka amstaffka. Już w nowym domu.
dariaopole replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
śliczna dziewczynka, biedna ze stresu nie wie co się dzieje. Wydaje mi się , że przez kilka dni należałoby ją poobserwować bo wątpię , że ktoś zaryzykuje i od razu zaoferuje DS lub DT :shake: może jak mała ochłonie to będzie potulna i wtedy będzie łatwiej ją "reklamować"?? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
kurka nie mogę już mojemu mężowi pokazywać fotek bo zakochał sie biedak we Franiu :evil_lol: pokazałam więc mu pralkę :diabloti: , mnie też by się nowa przydała bo mam taki sam problem z szambem:cool1: obroża nr 2 - boska :loveu: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ja również będę wtedy na emeryturze, i sprzedam tę spłaconą chałupę i kupię chatkę w górach , w lesie, gdzie będę mieszkać z dala od cywilizacji , porosnę w sierść i będę mieć stado psiaków, szkoda tylko ,że trikolorki tego nie dożyją :shake: andzia : dawaj fotki Mańki i Zgredka, Frodek też może być, żadną fotką nie pogardzę :eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] ja mam taki sklep ulubiony , że mogę nie wychodząc z domu wszystko kupić :loveu: :loveu:[/quote] czyżby allegro ? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
wiesz kochana kotek taki jak jego pańcia, w końcu wzorce gdzies podpatruje przecie :diabloti: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Może nie lepsza tylko starsza i bank miał pewne obawy :) Heniek, miał być Heniek !!![/quote] hahahaha to Ci się kochana udało :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
wrzuć tu czasem foty tego twojego morderczego kota , nie żałuj nam jego widoku :evil_lol: moja czarnula też w kolczatce musi chodzic bo ciągnie jak parowóz ...no i nikt jej nie nauczył jak się zachowywać na smyczy :oops: zresztą przy stole tez się nie potrafi zachować...może na jakiś kurs savoir vivre ją zapisać ??? Twojemu pitkotowi tez by się przydało :evil_lol: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ja mój kredyt spłacę w listopadzie 2037 roku. jeśli dożyje oczywiście :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] a mam na nią sposób jak nie chce oddać szarpanej zabawki , bo takie dostaje tylko na zamkniętym podwórku :p otwieram samochód i mówie natychmiast do środka - jedziemy :cool3: w ułamku sekundy klementyna siedzi w środku .. a że podwórko zabawowo - parkingowe ;) jest oddalone jakieś 20 metrów od furtki domowej to sobie ją czasem wioze pare metrów by się nie wycwaniła że ją oszukuje :evil_lol: ona strasznie lubi jeżdzić samochodem :crazyeye: otworzyłam dziś bagażnik i moment w nim siedziała :loveu:[/quote] hahahaha, dobre dobre :diabloti: mamusi wozi piesulka kilka metrów dobre sobie :evil_lol: