-
Posts
5318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dariaopole
-
Dźgnięty Snoopy już w pomorskim domku u magdaleny_w :-)))
dariaopole replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celina12']Madzia zabrała z Opola niby jedna istotkę-a ma: Psa, Ukochanego, insektołapkę , przytulanke i...LWA!!!!:evil_lol:[/quote] bo u nas w Opolu mamy tylko takie wspaniałe multipsiaki :evil_lol: -
NORBI - amstaff. Już w najcudowniejszym domku na świecie!!!
dariaopole replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na jakieś wieści no i zdjęcia !!! ;) -
mikołaje mikołajami, jajka jajkami a pieknotek o domek prosi !!!
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
dariaopole replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chłopak na pewno słodko nie śpi w tym schronie tylko śni o domku i ciepłym łóziu :placz: -
ale się cieszę :multi::multi::multi:
-
[quote name='EwelinaJ']Czarny prosi trochę zainteresowania, czy naprawdę nikomu nie podoba się taki cudowny psiak. Zapomniałam dodać że Czarny uwielbia biszkopty :razz:[/quote] pewnie , że się podoba ;)
-
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[quote name='Vectra']nie oddam Ci go :shake: bo jeszcze go popsujesz i bedzie agresywny :diabloti: poza tym Twoje mordercze psy by mu krzywdę zrobiły ,a on jest taki delikatny :loveu: :evil_lol:[/quote] hahah to żem sie uśmiała :evil_lol: -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[quote name='Vectra']ale to jest bardzo miły piesek :diabloti: zwłaszcza dla obcych ludzi :loveu: strasznie się słucha:loveu: i jest bardzo miły , przyjacielski i radosny :loveu: :evil_lol: zwłaszcza teraz jak są zmiany pogodny i ma muchy w nosie :cool1:[/quote] jakoś to do mnie nie przemawia :diabloti: mało przekonywująco go zachwalasz kochana :evil_lol: -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[quote name='Vectra']wiesz , gorszą karą by było , jak bym ci go dała na kilka dni :diabloti:[/quote] nie dziekuję, przechowalni nie prowadzę :diabloti: -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[quote name='Vectra']kochanieńka :loveu: jedna była za duża , zamieniłam na link ;) teraz na dogo można większe foty dawać 640 x 640 :diabloti:[/quote] a to dobrze :) juz myslalam ze mnie Kano poszczujesz :evil_lol: -
[quote name='doddy']Bo ja lubie pracoholizm :) Daria to pewne, ze ta Gala to juz pojechala do schroniska? A z dobrych psich wiesci, to Tinka Melinka dzis tylko 2 razy probowala mnie zabic w domu :multi: A teraz spi glebokim snem az milo patrzec.[/quote] to rzeczywiście super wieści :diabloti: ty to potrafisz cieszyć się drobiazgami :evil_lol: a to , że Gala pojechała do schroniska wyczytałam na jej wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=89666[/URL]
-
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
vectra - tylko nie bij , że kilka fotek jest za dużych :roll: ni ma męża a ja ni umim pomniejszać fotencji bo tumok ze wsi jestem :oops: -
[quote name='doddy']No to skupiamy sie na kojcu na razie. I w razie co bedziemy Ci lezanke zbijac z desek zeby byla na slome na zime. Tak mysle, ze jakby zbic lezanke z drewna - taka glebsza - to mozna by w nia naladowac by bylo im cieplutko. [/quote] dobry pomysł:lol: bedzie ocieplone, będzie kojec to cosik się wymysli ;)
-
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/IM000055.jpg[/IMG] pierwsze spotkanie z krową : [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/IM000060.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/IM000071.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/IM000172.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/DSC_0009.jpg[/IMG] -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
latająca krowisia : [url]http://www.specarmory.com/wybrane/DSC_0104.jpg[/url] Johny alpinista : [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/DSC_0155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/DSC_0190.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/IM000041.jpg[/IMG] -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
przeglądając dysk znalazłam takie oto fotki moich wariatów , nie za świeże ale co tam :p: Heputka leży po królewsku : [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/DSCF0003.jpg[/IMG] tutaj Johnuś w pieleszach : [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/DSCF0005.jpg[/IMG] na wakacjach : [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/DSCF0008.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/DSCF0049.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/wybrane/DSC_0021.jpg[/IMG] -
Dżok, GaMBIT i reszta...nadal bez domku :placz:
-
Tunia-niebieskie oczko we wspaniałym wyśnionym domu!!!
dariaopole replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
ehhhh Tunia pokaż się :-( -
[quote name='doddy']Ciotka zagladalam ;) Nam buda nie potrzebna, bo mamy te nasze. Jeszcze psy nie zjadly :multi: Daria a u Ciebie w pomieszczeniach stawiamy jeszcze budy? Bo jak tak to trzeba by zaczac myslec. Jak sie uda to za 3 tyg by pierwszy pies u Ciebie zamieszkal.[/quote] no właśnie nie wiem czy buda będzie potrzebna?? niby w budzie byłoby cieplej :cool1: jak gadałam kiedyś z wetem o tym pomyśle i pytałam czyt potrzebne byłoby ogrzewanie powiedział że wystarczyłyby ocieplane budy a my będziemy mieć ocieplane ściany , czy to wystarczy??? ni wiem :shake:
-
Azuś znajdź żeż Ty ten domek w końcu !!
-
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
dariaopole replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
podnoszę chłopaka !!! -
Inka -pospolity kundelek- znalazła swój nowy dom!!!
dariaopole replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
to niech już nie obserwuje tylko do domu zabierze !!!!