-
Posts
5318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dariaopole
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']bateryjki się skończyli :diabloti: a takie miały być hamerykańskie niezniszczalne , może to surowy wiejski klimat tak bateryjki psiowe szybko niszczy ? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] kup jej duracele bedzie popindalać jak szalony królik :evil_lol: -
czy ktoś coś wie o tym chętnym domku ????
-
.:: AMSTAFFKA NANA - zostaje na stale w DT ::.
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
widziałyście :p Nanka jest cudna tylko do jasnej ciasnej cos pechowa biedna :shake: -
.:: AMSTAFFKA NANA - zostaje na stale w DT ::.
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda76']zajefajne Beata:thumbs: One normalnie czytac nie potrafią:evil_lol::bigcool:[/quote] chciałam ciotki jedynie rozweselić towarzystwo bo jak wchodze na ten wątek to płakać mi się chce :placz: a do szkoły nigdy nie lubiłam chodzic i w trakcie zajęć zawsze miałam coś ciekawego do roboty.......niekoniecznie związanego ze słuchaniem:diabloti: efekty tego na pewno jakieś są ;) -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata_Dorobczyńska']No, trochę mi lepiej . Śliczny jest Frodo :loveu:[/quote] Beatko - tylko troche ? czego Ci jeszcze do szczęścia potrzeba ??? masz Frodka całego , sam pyszczek, Frodka z patyczkiem nawet jego zęby Andzia nam pokazała :p -
[quote name='modliszka84']no sama nie moge uwierzyc dlatego nie chce zapeszyc. Jesli sie uda to zmieni adres na Kraków :cool3: Pan jest zdecydowany, zona pana sie zastanawia... no wiec :thumbs:[/quote] to ja poproszę Pana Bożka o pomoc :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:
-
[quote name='modliszka84']Trzymajcie kciuki za Gambita. Byc moze w sobote pojedzie do nowego domu.[/quote] coooo???? jak???? gdzie?????? :multi: trzymam ze wszystkich sił!!!!!!
-
w Opolu :loveu: Madziek będzie dziś w schronie to się wszystkiego dowie ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Iwona1984']sprezentujesz mi 2 pralke..tez potrzebuje tylko kasiorki nie mam , bo wybralismy aparat ;)[/quote] teraz kochana nie powiesz mi ,że byłaś pierwsza tak jak z Franiem :diabloti: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
boskie fotki a Frodek i reszta - cudowni :loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
drugą pralke możesz podarować mi :p tylko nie wysyłaj kurierem !!:nonono2: , szybciej i bezpieczniej bedzie jak puścisz osiołka z tobołkiem na grzbiecie :evil_lol: -
energiczna panienka przypomina o sobie !!
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
dariaopole replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
zaglaąam, podnoszę wątek i pytam czy może któryś bullek nie trafił do wspaniałego domku ???? -
[quote name='ruda76']Daria u was ta Bessi jest taka biedna:placz:[/quote] dokładnie ruda, a ona jest taka śliczna. Niestety na adopcje marne szanse. Sunia nie wzbudza początkowo sympatii, nie cieszy się na widok człowieka wręcz jest obojetna jak siedzi w boksie. Do tego ten jej wiek :-( ehhhhhh szkoda słów :shake:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
teraz na tym dogo czuje się jak dziecko we mgle, nie wiem o co chodzi i co sie dzieje. To dopiero niezla tragikomedia :diabloti: -
wow to chyba dobre wieści :loveu:. Bardzo proszę jedynie mrówę aby nadmieniła chętnym że sunia jest bardzo żywiołowa :evil_lol: czekam na dalsze info ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka'] Jak w Ruskim filmie:siara::PROXY5::niewiem:[/quote] albo czeskiej komedii :diabloti: -
.:: AMSTAFFKA NANA - zostaje na stale w DT ::.
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda76']Nana ja pamiętam ;) szukam i szukam Ci tyłeczek wsadzic:roll:[/quote] ruda gdzie (lub co)ty chcesz jej (w)ten tyłeczek wsadzać :evil_lol: -
[quote name='paros'] A dzisiaj dostałam telefon o amstaffce błąkajacej się na wsi koło Siedlec:-( Za kilka dni mam dostać zdjęcia, bo tam są nawet kłopoty z połączeniem przez komórkę. :cool3: Sunia ma niekopiowane uszy i umaszczenie jednolite w kolorze czekolady. Ma białe skarpetki. Na pyszczku ma zagojoną ranę po pogryzieniu. :-(:shake: Sunia jest w potrzebie, bo na wsi nie dba się o psy, a jej nie ma kto i gdzie zabrać. Boimy się aby ktoś nie złapał jej na łańcuch :shake:[/quote] totalna załamka :-(
-
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
dariaopole replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
kochane wiem ,że to nie szczyt naszych marzeń ale Luka już tak długo czekała na jakiegoś człowieka i siedziała w tym boksie za kratami. Teraz może i nie śpi w ciepłym łóżeczku ale ma kogos kto ja przytuli pokocha, pobawi się z nią no i może biegać po ogrodzie. Nie wiadomo czy kiedykolwiek trafiła by lepiej. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
może jakaś wredna cioteczka przejęła pralkę i zapłaciła kurierom za milczenie :diabloti: znajdzie się , musi.... bo już wyobrażam sobie jaką aferę zrobisz :evil_lol: -
[quote name='Gamba'] No własnie nie !Częśc psów z Brzegu jest tam !Był i Dziki jednak ze względu na to,że Dziki rozkopał znaczna częśc wybiegu czyli wyrządził dośc duże szkody został z przytuliska wydalony i wtrafił do schroniska! Dlatego pytałem, może gdzieś wam sie rzucił w oczy ![/quote] jak będę następnym razem to postaram się go wynaleźć ;). Nie skupiałam się zbytnio wczoraj na wszystkich pisakach bo miałam mało czasu. Jedynie mogę zapewnić Ci , ze tam nie ma źle :)
-
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
dariaopole replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda76']u Kisia wszsytko dobrze.:loveu:Nawet zaprzyjaźnił sie z azjatą . To dobry pies ale nadal nie odstępuje mnie na krok. zdęcia wkrotce;)[/quote] zakochał się w Tobie i tyle. Wpadł jak śliwka w kompot:loveu: czekamy na zdjecia:evil_lol: