Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. [quote name='Vectra']bateryjki się skończyli :diabloti: a takie miały być hamerykańskie niezniszczalne , może to surowy wiejski klimat tak bateryjki psiowe szybko niszczy ? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] kup jej duracele bedzie popindalać jak szalony królik :evil_lol:
  2. [quote name='Ulaa']Jest oczywiście więcej fotek, ale tradycyjnie będą na 2-giej stronie ;)[/quote] oki , no to czekamy na nowe fotki ;)
  3. czy ktoś coś wie o tym chętnym domku ????
  4. widziałyście :p Nanka jest cudna tylko do jasnej ciasnej cos pechowa biedna :shake:
  5. super ,że suńka ma taki wspaniały tymczas. szkoda ,że nie dłuższy. A psinka śliczna;)
  6. [quote name='ruda76']zajefajne Beata:thumbs: One normalnie czytac nie potrafią:evil_lol::bigcool:[/quote] chciałam ciotki jedynie rozweselić towarzystwo bo jak wchodze na ten wątek to płakać mi się chce :placz: a do szkoły nigdy nie lubiłam chodzic i w trakcie zajęć zawsze miałam coś ciekawego do roboty.......niekoniecznie związanego ze słuchaniem:diabloti: efekty tego na pewno jakieś są ;)
  7. [quote name='Beata_Dorobczyńska']No, trochę mi lepiej . Śliczny jest Frodo :loveu:[/quote] Beatko - tylko troche ? czego Ci jeszcze do szczęścia potrzeba ??? masz Frodka całego , sam pyszczek, Frodka z patyczkiem nawet jego zęby Andzia nam pokazała :p
  8. [quote name='modliszka84']no sama nie moge uwierzyc dlatego nie chce zapeszyc. Jesli sie uda to zmieni adres na Kraków :cool3: Pan jest zdecydowany, zona pana sie zastanawia... no wiec :thumbs:[/quote] to ja poproszę Pana Bożka o pomoc :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:
  9. [quote name='modliszka84']Trzymajcie kciuki za Gambita. Byc moze w sobote pojedzie do nowego domu.[/quote] coooo???? jak???? gdzie?????? :multi: trzymam ze wszystkich sił!!!!!!
  10. w Opolu :loveu: Madziek będzie dziś w schronie to się wszystkiego dowie ;)
  11. [quote name='Iwona1984']sprezentujesz mi 2 pralke..tez potrzebuje tylko kasiorki nie mam , bo wybralismy aparat ;)[/quote] teraz kochana nie powiesz mi ,że byłaś pierwsza tak jak z Franiem :diabloti:
  12. boskie fotki a Frodek i reszta - cudowni :loveu:
  13. drugą pralke możesz podarować mi :p tylko nie wysyłaj kurierem !!:nonono2: , szybciej i bezpieczniej bedzie jak puścisz osiołka z tobołkiem na grzbiecie :evil_lol:
  14. energiczna panienka przypomina o sobie !!
  15. zaglaąam, podnoszę wątek i pytam czy może któryś bullek nie trafił do wspaniałego domku ????
  16. [quote name='ruda76']Daria u was ta Bessi jest taka biedna:placz:[/quote] dokładnie ruda, a ona jest taka śliczna. Niestety na adopcje marne szanse. Sunia nie wzbudza początkowo sympatii, nie cieszy się na widok człowieka wręcz jest obojetna jak siedzi w boksie. Do tego ten jej wiek :-( ehhhhhh szkoda słów :shake:
  17. teraz na tym dogo czuje się jak dziecko we mgle, nie wiem o co chodzi i co sie dzieje. To dopiero niezla tragikomedia :diabloti:
  18. wow to chyba dobre wieści :loveu:. Bardzo proszę jedynie mrówę aby nadmieniła chętnym że sunia jest bardzo żywiołowa :evil_lol: czekam na dalsze info ;)
  19. [quote name='Doginka'] Jak w Ruskim filmie:siara::PROXY5::niewiem:[/quote] albo czeskiej komedii :diabloti:
  20. [quote name='ruda76']Nana ja pamiętam ;) szukam i szukam Ci tyłeczek wsadzic:roll:[/quote] ruda gdzie (lub co)ty chcesz jej (w)ten tyłeczek wsadzać :evil_lol:
  21. [quote name='paros'] A dzisiaj dostałam telefon o amstaffce błąkajacej się na wsi koło Siedlec:-( Za kilka dni mam dostać zdjęcia, bo tam są nawet kłopoty z połączeniem przez komórkę. :cool3: Sunia ma niekopiowane uszy i umaszczenie jednolite w kolorze czekolady. Ma białe skarpetki. Na pyszczku ma zagojoną ranę po pogryzieniu. :-(:shake: Sunia jest w potrzebie, bo na wsi nie dba się o psy, a jej nie ma kto i gdzie zabrać. Boimy się aby ktoś nie złapał jej na łańcuch :shake:[/quote] totalna załamka :-(
  22. kochane wiem ,że to nie szczyt naszych marzeń ale Luka już tak długo czekała na jakiegoś człowieka i siedziała w tym boksie za kratami. Teraz może i nie śpi w ciepłym łóżeczku ale ma kogos kto ja przytuli pokocha, pobawi się z nią no i może biegać po ogrodzie. Nie wiadomo czy kiedykolwiek trafiła by lepiej.
  23. może jakaś wredna cioteczka przejęła pralkę i zapłaciła kurierom za milczenie :diabloti: znajdzie się , musi.... bo już wyobrażam sobie jaką aferę zrobisz :evil_lol:
  24. [quote name='Gamba'] No własnie nie !Częśc psów z Brzegu jest tam !Był i Dziki jednak ze względu na to,że Dziki rozkopał znaczna częśc wybiegu czyli wyrządził dośc duże szkody został z przytuliska wydalony i wtrafił do schroniska! Dlatego pytałem, może gdzieś wam sie rzucił w oczy ![/quote] jak będę następnym razem to postaram się go wynaleźć ;). Nie skupiałam się zbytnio wczoraj na wszystkich pisakach bo miałam mało czasu. Jedynie mogę zapewnić Ci , ze tam nie ma źle :)
  25. [quote name='ruda76']u Kisia wszsytko dobrze.:loveu:Nawet zaprzyjaźnił sie z azjatą . To dobry pies ale nadal nie odstępuje mnie na krok. zdęcia wkrotce;)[/quote] zakochał się w Tobie i tyle. Wpadł jak śliwka w kompot:loveu: czekamy na zdjecia:evil_lol:
×
×
  • Create New...