-
Posts
5318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dariaopole
-
Manolo (amstaff) .... JUŻ W NOWYM DOMKU !!!!!
dariaopole replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
Basia ani Pakus sie nie obrażą bo Lolek ma swój watek przecie :evil_lol: : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=82806[/URL] -
.:: AMSTAFFKA NANA - zostaje na stale w DT ::.
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ja też chciałam wytłumaczyć jaka jest sytuacja ale pomyślałam , że nie warto:diabloti: -
.:: AMSTAFFKA NANA - zostaje na stale w DT ::.
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Nana siedzi SAMA w kojcu z buda. Nikt z nia w kojcu nie siedzi... Ja nie mogalabym jej wziac na zime na TECZOWY MOST jak to napisalas, ani nawet na DT jej wziac nie moge... Juz tlumaczyc nie musisz, bo tylko zamet wnosisz. Pozdrawiamy ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jak oglądam te filmiki to jakbym moja Happy i Chilli widziała, Hepka stoi a Chilli lata koło niej jak oparzona :evil_lol: Beatko - był Heniek przecie, zdjecia nie wystarczą ?? -
.:: AMSTAFFKA NANA - zostaje na stale w DT ::.
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
doddy weż ty tej Tince lepiej kagańca załóż na amen bo bez ręki lub bez nogi skończysz a wtedy na spacery ciężko Ci będzie chodzić :evil_lol: ciekawe co o tej całej sytuacji w domu myśli Brenka.......ta to już wogóle kiedys zeschizuje biedna, najpierw Nana teraz ta meliniara...zwariować idzie :diabloti: a kaśki wypowiedzi chyba większość ludzi nie rozumie łącznie ze mną ale jakoś nad tym nie ubolewam :evil_lol: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
ciotki - nie zapominamy o Sevenie !!! -
Inka -pospolity kundelek- znalazła swój nowy dom!!!
dariaopole replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
przypominam o słodkiej Ince :) -
[quote name='ksenka1']Trudno to ocenić obiektywnie. Ząbki są całe w kamieniu, ale nie są pościerane jak u starszego psa. Siwizna na pysku i głowie moze być wynikiem ogromnego stresu i zapewnie jest. Wszyscy wiemy jak pies wyglądał w schronisku... W każdym razie teraz będzie już tylko lepiej. Gdyby ktoś go komuś polecał to: -kocha ludzi -zazdrosny o inne psy (koty obojętne) -pięknie się bawi i zachęca do zabawy -uwielbia łóżko i kołderkę -nie boi się już gwałtownych ruchów -jest posłuszny, coś jak onek -kastracja nie -szczepienia i ks. zdrowia -jakaś kontuzja (czasem kiedy biega tylna łapka w górze) -oczka latają kiedy czemus się przygląda, lub czegos wystraszy[/quote] no to kto chce takiego sympatycznego przystojniaka ???
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
dariaopole replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to teraz ja odwiedze przystojniaka i przytomnę , że domku szuka bidula !!! -
.:: TANGA - amstaffka - JUZ W NOWYM DOMU ::.
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda76']wielki dzięki:calus:tylko zdjecie mamy mało ciekawe:roll:[/quote] to ciotka trza sie o jakiś dobre postarać :evil_lol: -
Amstaffka Tinka Melinka za TM [*]
dariaopole replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja trzymam kciuki za doddy by jej Tinka nie zjadła :evil_lol: -
Piękna astka w tragicznym (była) stanie Już w DS!!!!
dariaopole replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
przypominam o suni !!! -
przypominam o Woodym ;)
-
.:: TANGA - amstaffka - JUZ W NOWYM DOMU ::.
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
to jest najgorsze jak psa ktoś zaadoptuje a potem odda, powodów może być wiele, jak było naprawdę nie wiadomo. Ludzie po prostu byli nieodpowiedzialni i tyle :angryy: :-( -
wieczorny chill out przy kominku...ehhhh ten to ma dobrze :evil_lol: :cool3:
-
[quote name='olenka_f']powiem tak: wydaje mi się że to piesek który wróciłby z adopcji i to nie ze względu na przypadłość są pieski które są wredoty i taki jest pepko:diabloti: jego zabawa polega na szarpaniu za ogon baska, gryzienie po chorych uszch mara i od wczoraj targanie za nogę czemu maro i basko nie dają mu manta nie wiem ale respekt czuje tylko przed nuśką mnie też potrafi ugryźć np kiedy go niose do boksu bo sam nie ma mowy żeby przyszedł, smakołyki działają tak że podbiega a potem w swoją stronę,nie jest tak że pepko ucieka on robi co chce i kiedy chce jak masz inne plany to ugryzie:diabloti:[/quote] a to spryciarz, samowola mu w głowie :evil_lol: małpiszon jeden wziął się na sposób :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
poklep, wyniuńkaj i wyciumkaj te maleństwo, a najlepiej weź na kolanka lub ponoś na rączkach.....to kruszynki lubią najbardziej :diabloti: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Nie pisz mi tutaj Frodka pierdoły bo kiedyś sie zobaczymy i wtedy ..... Dobra, jak beda w tle to nawet nie będę przymykać.[/quote] Beatko najdroższa no ale przecież Frodek to jest pierdoła :evil_lol: ( i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu), a jak się kiedyś zobaczymy to lepiej bądź miła bo Cię poszczuje moimi bestiami i będzie !!!:mad::diabloti: -
[quote name='Szyszka']Dostałam wiadomość od Pani Karoliny, że Bazyl w nocy przyszedł do ich uszka i wtulał w nich główkę. Są nim zachwyceni. Jak ja sie ciesze!!!!:multi:[/quote] super wieści i świetnie, że nowi pańciowie tacy w nim zakochani. To w końcu wspaniały psiak !!! dobrze, że mu się przed zimą udało i grzeje już doopkę w cieplutkim domku !!!
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
super te foty, a Franek - cud miód i orzeszki :loveu: po prostu jest BOSKI !!! Vectra : a propos sklepów ; ja ikea lubię, zawsze cos tam znajde w przystępnej cenie, ostatnio odkryłam , że można też coś ciekawego i taniego znaleźć z JYSKu lub w Leroy Merlin ;) -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na zdjęcia Frodka pierdoły :) przy okazji andzia przemyć kilka fotek Mańki i Zgredka, Beata najwyżej zamknie oczy :eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dariaopole replied to Vectra's topic in Foto Blogi
hahaha Vectra fajnego mas tatkę, mój jest wyjęty z rzeczywistości i dzwoni tylko do mnie pytać czy dzikie kaczki latają, czy bociany juz odleciały lub przyleciały i czy widuję u siebie sarny?? - znalazł się przyrodnik jeden !!!:evil_lol: - co drugi dzień mu mówię żeby nakręcił cykl programów " Jerzy z kamerą wśród zwierząt" ale jakoś nie daje się namówić :shake: co do sąsiadów aż na takich młotów nie natrafiłam, jak mieszkałam w bloku to bali się tylko to windy wejść jak jechałam z burkiem, no i dobrze przynajmniej smrodów nie musiałam wąchać. teraz na wsi byłam pierwsza, nowi się dopiero budują więc wiadomo kto rządzi :diabloti: a sąsiedzi wiedzą ,żeby ich dzieciuszki rączek nie wkładały przez siatkę:evil_lol: