Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. Basia ani Pakus sie nie obrażą bo Lolek ma swój watek przecie :evil_lol: : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=82806[/URL]
  2. ja też chciałam wytłumaczyć jaka jest sytuacja ale pomyślałam , że nie warto:diabloti:
  3. [quote name='doddy']Nana siedzi SAMA w kojcu z buda. Nikt z nia w kojcu nie siedzi... Ja nie mogalabym jej wziac na zime na TECZOWY MOST jak to napisalas, ani nawet na DT jej wziac nie moge... Juz tlumaczyc nie musisz, bo tylko zamet wnosisz. Pozdrawiamy ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. jak oglądam te filmiki to jakbym moja Happy i Chilli widziała, Hepka stoi a Chilli lata koło niej jak oparzona :evil_lol: Beatko - był Heniek przecie, zdjecia nie wystarczą ??
  5. doddy weż ty tej Tince lepiej kagańca załóż na amen bo bez ręki lub bez nogi skończysz a wtedy na spacery ciężko Ci będzie chodzić :evil_lol: ciekawe co o tej całej sytuacji w domu myśli Brenka.......ta to już wogóle kiedys zeschizuje biedna, najpierw Nana teraz ta meliniara...zwariować idzie :diabloti: a kaśki wypowiedzi chyba większość ludzi nie rozumie łącznie ze mną ale jakoś nad tym nie ubolewam :evil_lol:
  6. ciotki - nie zapominamy o Sevenie !!!
  7. [quote name='ksenka1']Trudno to ocenić obiektywnie. Ząbki są całe w kamieniu, ale nie są pościerane jak u starszego psa. Siwizna na pysku i głowie moze być wynikiem ogromnego stresu i zapewnie jest. Wszyscy wiemy jak pies wyglądał w schronisku... W każdym razie teraz będzie już tylko lepiej. Gdyby ktoś go komuś polecał to: -kocha ludzi -zazdrosny o inne psy (koty obojętne) -pięknie się bawi i zachęca do zabawy -uwielbia łóżko i kołderkę -nie boi się już gwałtownych ruchów -jest posłuszny, coś jak onek -kastracja nie -szczepienia i ks. zdrowia -jakaś kontuzja (czasem kiedy biega tylna łapka w górze) -oczka latają kiedy czemus się przygląda, lub czegos wystraszy[/quote] no to kto chce takiego sympatycznego przystojniaka ???
  8. to teraz ja odwiedze przystojniaka i przytomnę , że domku szuka bidula !!!
  9. [quote name='ruda76']wielki dzięki:calus:tylko zdjecie mamy mało ciekawe:roll:[/quote] to ciotka trza sie o jakiś dobre postarać :evil_lol:
  10. a ja trzymam kciuki za doddy by jej Tinka nie zjadła :evil_lol:
  11. przypominam o Woodym ;)
  12. to jest najgorsze jak psa ktoś zaadoptuje a potem odda, powodów może być wiele, jak było naprawdę nie wiadomo. Ludzie po prostu byli nieodpowiedzialni i tyle :angryy: :-(
  13. wieczorny chill out przy kominku...ehhhh ten to ma dobrze :evil_lol: :cool3:
  14. [quote name='olenka_f']powiem tak: wydaje mi się że to piesek który wróciłby z adopcji i to nie ze względu na przypadłość są pieski które są wredoty i taki jest pepko:diabloti: jego zabawa polega na szarpaniu za ogon baska, gryzienie po chorych uszch mara i od wczoraj targanie za nogę czemu maro i basko nie dają mu manta nie wiem ale respekt czuje tylko przed nuśką mnie też potrafi ugryźć np kiedy go niose do boksu bo sam nie ma mowy żeby przyszedł, smakołyki działają tak że podbiega a potem w swoją stronę,nie jest tak że pepko ucieka on robi co chce i kiedy chce jak masz inne plany to ugryzie:diabloti:[/quote] a to spryciarz, samowola mu w głowie :evil_lol: małpiszon jeden wziął się na sposób :diabloti:
  15. ohhh,ahhh,ehhhhhh jeszcze tu wyrażę swój zachwyt nad fotkami :evil_lol: ja też chcę takie :angryy:...Vectra zapraszam w okolice Opola na sesję z moimi modelami :evil_lol: :cool3:
  16. poklep, wyniuńkaj i wyciumkaj te maleństwo, a najlepiej weź na kolanka lub ponoś na rączkach.....to kruszynki lubią najbardziej :diabloti:
  17. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Nie pisz mi tutaj Frodka pierdoły bo kiedyś sie zobaczymy i wtedy ..... Dobra, jak beda w tle to nawet nie będę przymykać.[/quote] Beatko najdroższa no ale przecież Frodek to jest pierdoła :evil_lol: ( i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu), a jak się kiedyś zobaczymy to lepiej bądź miła bo Cię poszczuje moimi bestiami i będzie !!!:mad::diabloti:
  18. [quote name='Szyszka']Dostałam wiadomość od Pani Karoliny, że Bazyl w nocy przyszedł do ich uszka i wtulał w nich główkę. Są nim zachwyceni. Jak ja sie ciesze!!!!:multi:[/quote] super wieści i świetnie, że nowi pańciowie tacy w nim zakochani. To w końcu wspaniały psiak !!! dobrze, że mu się przed zimą udało i grzeje już doopkę w cieplutkim domku !!!
  19. super te foty, a Franek - cud miód i orzeszki :loveu: po prostu jest BOSKI !!! Vectra : a propos sklepów ; ja ikea lubię, zawsze cos tam znajde w przystępnej cenie, ostatnio odkryłam , że można też coś ciekawego i taniego znaleźć z JYSKu lub w Leroy Merlin ;)
  20. no to czekamy na zdjęcia Frodka pierdoły :) przy okazji andzia przemyć kilka fotek Mańki i Zgredka, Beata najwyżej zamknie oczy :eviltong:
  21. hahaha Vectra fajnego mas tatkę, mój jest wyjęty z rzeczywistości i dzwoni tylko do mnie pytać czy dzikie kaczki latają, czy bociany juz odleciały lub przyleciały i czy widuję u siebie sarny?? - znalazł się przyrodnik jeden !!!:evil_lol: - co drugi dzień mu mówię żeby nakręcił cykl programów " Jerzy z kamerą wśród zwierząt" ale jakoś nie daje się namówić :shake: co do sąsiadów aż na takich młotów nie natrafiłam, jak mieszkałam w bloku to bali się tylko to windy wejść jak jechałam z burkiem, no i dobrze przynajmniej smrodów nie musiałam wąchać. teraz na wsi byłam pierwsza, nowi się dopiero budują więc wiadomo kto rządzi :diabloti: a sąsiedzi wiedzą ,żeby ich dzieciuszki rączek nie wkładały przez siatkę:evil_lol:
  22. no !! w końcu jakieś wieści !!! i to dużo !!! świetnie, że dziewucha grzeczna ;) Vectra ja też mam remont mniejszy co prawda za to wszędzie stoją baniaki z farbą i zabić się o nie można :evil_lol:
×
×
  • Create New...