Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. O matko jak on radosnie wyglada:multi::loveu:
  2. Jak dla mnie bomba:razz:
  3. Przepraszam zasiedziałam sie oto kolejne fotki: Sesja na spiąco: Ale chcie mi sie lulac: [URL=http://imageshack.us][img]http://img478.imageshack.us/img478/4825/spioszek4pv3.jpg[/img][/URL] Zzz: [URL=http://imageshack.us][img]http://img115.imageshack.us/img115/6242/spioszek2sj5.jpg[/img][/URL] 2h później: [URL=http://imageshack.us][img]http://img255.imageshack.us/img255/8048/spiochamoj4.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img255.imageshack.us/img255/8048/spiochamoj4.jpg[/img][/URL] Śpiaca krolewna :king: [URL=http://imageshack.us][img]http://img358.imageshack.us/img358/4420/spijkochaniets8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img513.imageshack.us/img513/9296/spamgf9.jpg[/img][/URL] Nastepna sesja kwiety :mrgreen:
  4. No dokopalam sie do galeri krowci. Wczorajszy spacerek uważam za udany, pierwszy raz widziałam jak Hera straciła powage i brykała:evil_lol:...żałuje że sie wczesniej nie poznały nasze suki.
  5. Kliker czasami na łup..nigdy nie uzywałam kolczatki i dlawika z czego sie cieszę. Śmieszy mnie odpowiedź kogos ze poradzi sobie wychowac psa i kliker nie jest potrzebny...sztuka jest wychowac psa bez korekt:cool3:a kliker to dodatek ulatwiajacy
  6. To zależy..bo jesli by oblanie i przemycie sama wodą nazwać kapaniem to dosc czesto..rzadziej uzywam detergenty
  7. Zalezy jeśli z hodowli to na charakter....jesli ze schronu na wyglad..starałabym się wziasc jak najbardziej potrzebujacego
  8. Śliczny pinczerek..ma boskie nietypowe umaszczenie:loveu:
  9. Daguska widze ze Ci lapki tak jak i mnie znikly:evil_lol:
  10. Rybka_39

    Waga boksera !!!

    Moja je duzo, ma duza klatke piersiowa..ale jest strasznie drobna widac jej zebra...co do wagi to ciezka kluska jest:diabloti:
  11. Tak boksio ast:loveu::loveu::loveu:
  12. Nie sami..poprostu nalezymy do gangu warzyw:diabloti:
  13. Tworzy sie gang anty...moze to miesozercy:lol::evil_lol:
  14. Matko zaraz pekne..jak mnie te avy po oczach razą:lol:
  15. Ale z tym avem palnęlam..teraz na psim forum bedą warzywa łazić:lol:
  16. Daga dalam na watku cebulke:cool3:
  17. Witamy śliczna Fionke i jej Pania:loveu:
  18. A co będzie jak nas zgarna, jestesmy niepelnoletnie:lol::mad:...:diabloti:
  19. Wiem ze maam zaplon, ale Bonnie jest śliczna:loveu: Szkoda ze nie mozesz tej pieknosci uwiecznic:placz:
  20. No to wypijmy za nasz gang:drink1::evil_lol:
  21. to bedzie gang niepełnoletnich warzyw:evil_lol:
  22. :multi::multi::multi:Super
  23. [quote name='Cambel']Asia&Misia, pogrzało Cię :evil_lol: Potem się będą starsi dogomaniacy pieklić, tak jak z Rogzami :cool3: Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha Cambel - Dynia Arkana - Marchewka *Iza* - Ziemniok B@$!@ - Pomidor Asia&Misia - Sałata[/quote] hmm a ciemu mnie tu niema zapomnieliscie o karczochu:placz:
  24. ja mam prawie 16:cool3: sweet pinczerek:loveu:
  25. Agnisia moglas to chociaz zacytowac;)
×
×
  • Create New...