Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Super Marrla, ze zrezygnowalas, kolczatka sluzy do pobudzenia....widok kolczatki na psie wogole mnie odraza:angryy:
  2. Witajcie..ładny dzis dzionek:eviltong:
  3. Rybka_39

    Bokseromaniacy

    Cieszy mnie nowina ze to kolejna hodowla w ktorej niekopiuje sie psiakow:multi::multi:
  4. [quote name='malaSilky']Wiem ze nikt nie jest doskonaly lecz czasami ciezko jest sie przyznac do bledu :p[/quote] No mnie nie ciezko..chociaz:diabloti:
  5. Dziekuje Ci:loveu:
  6. Kazali mi przyjechac...pytalam o wolontariat ale nie jest mozliwy:placz: Moze ospaceruje z pieskiem i poznam jego charakter , ale nie mam domku dla niego:placz:
  7. Cudny Lekusiu hopaj do gory..a własciwie co u niego??
  8. A moze najpierw zadzwonie czy wogole ten psiak jest:razz: Tyle ze co z tego ze pojade, jak nie ma DT;(
  9. Hej! Ja jestem z Sosnowca, moge pojechac i sprawdzc stan pieska...o ile wiem S-wiecki schron wolontariatu nie prowadzi:mad:. Ale podjechac moge:razz:
  10. A ja mam przestawic program Sosnowieckiemu schronisku?? Nie lubie tego miejsca, ale czego sie nie robi dla dobra zwierzakow:razz:
  11. och słodkosci:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  12. Najrzadsza rasą jest moja "boksa":loveu:nigdzie takiego ideału nie ma:evil_lol:
  13. Ja jak widze przemoc, albo robienie z psa zabawki reaguje, mimo iz mam 16 lat..ale moze 15latce braklo odwagi by zainterweniowac..ja kiedys widzialam faceta bijacego swojego psa blo to 2 lata temy, ale balam mu sie zwocic uwage bo byl chyba pijany....:oops:
  14. Hej ani edycji sie nie da..ani dodac zalacznika:angryy:
  15. [quote name='malaSilky']Racja ale nikt nie lubi być pouczany nawet wtedy kiedy nie ma racji [ ja naleze do takich osob] :p Ja tez mam psy[2];)[/quote] ja lubie krytyke i pouczanie, dzieki temu wiem co robie xle i wiem jhak sie poprawic, bo nikt nie jest doskonały
  16. Żeby nie bylo, ze nie odzwiedzalam waszej galeri to oto jestem:cool3:. Masz slicznego labciaka, czasami robi swietne minki, ucaluj przystojnisia ode mnie:razz:
  17. No i wlasnie trzeba te niewiedze zapelniac, wiec dawanie rad to nie jest nietakt
  18. Ja tez bym chciala w to wierzyc...ale o Katowicach nie wspomne...pamietacie co sie działo z bambusem:-(tzn z tym RR:placz:
  19. Rybka_39

    Bokseromaniacy

    Np ja dlatego ze Kora ma łapsko w bandazu i mam tak 3 tygodnie zgłowy:placz:
  20. jak ja bym mogla zyc bez psa:loveu:oczywiscie ze mam:evil_lol:
  21. [quote name='Blow']tak więc ja jestem głupia tak??:)[/quote] A ktoś tu cos takiego mowił?:evil_lol: Nieuswiadomiony to nie głupi;)
  22. Boze..ludzie:evil_lol:czas tui pozamiatac:razz:
  23. HOPAMY!!!:multi::multi::multi:
  24. Kolczatce mowimy NIEEEEE:angryy::diabloti:
  25. SZELKI:loveu:
×
×
  • Create New...