Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Wstałam już dawno..tylko moj mózg jeszcze nie:evil_lol: Na serio to sprzątać musiałam:cool3:. Pokaże wam zaraz jaki prezent Kora dostała:razz: Witam wszystkich!:loveu:
  2. Rybka_39

    Ogoniaski

    Piekne te wasze ogoniaski:loveu::loveu: Moja taka drobna rodzynka:cool3:
  3. Na 1 miszczu!:evil_lol:
  4. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]:grin::grin::grin:[/COLOR] [COLOR=royalblue]a co do fotika to skopiuj bezpośredni link do zdjęcia i paplaj że jest później niewyraźnie-my chcemy duuże :diabloti:[/COLOR][/quote] [url]http://images27.fotosik.pl/128/424a46b42e74bed2.jpg[/url] :diabloti:
  5. Teoretycznie Aisza powinna byc w new home..a nie wiem jak jest praktycznie:roll:
  6. To ja już sunie zdejme z giełdy kup psa;)
  7. Z deczka mniej wyraźne: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6bede9ec5068fb88"][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/6bede9ec5068fb88m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=11809a27a2c8e614"][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/11809a27a2c8e614m.jpg[/IMG][/URL] Fotka robiona w srodku nocy:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=44e8a7d549076953][IMG]http://images34.fotosik.pl/84/44e8a7d549076953m.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  8. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]A ja myslałam, że chodzone skarpetki :evil_lol:[/COLOR][/quote] Pff chyba miałam ja oduzyc a nie uszczęsliwić:razz:
  9. [quote name='Rinuś'][I][B]Przyszłam i zajrzałam :evil_lol: Tylko czemu te fotki takie małe?nie ma większych?:cool3:[/B][/I][/quote] Bo mi się nie chciało w paincie zmniejszac:eviltong: a przez fotosik szybciej.
  10. Cześć gaduły! A ty rinuskowa moze by czasem zajżała do mnie co?:-(:razz:
  11. :loveu:A co masz stracic? :loveu:Boski Kronisław...taki pies z ADHD:evil_lol:
  12. Widzę że nie tylko ja biorę te dziwne kolorowe mentosy..bo wy tu o takich rzeczach gadacie:razz: Witam tak wogole!:multi:
  13. [quote name='apple']To one nie ja :shake: :evil_lol: A dam fotki jak ty też dasz:evil_lol::eviltong:[/quote] Dałam już:diabloti: A Medorow..ta na Medorowa zwalasz:razz::loveu::loveu:kofane urwisy:evil_lol: Dzis mi odwala znowu brała te dziwne różnokolorowe mentosy na których pisze nie dla dzieci]:->
  14. Uroczy kudłacz!:loveu:
  15. A ja lubię święta! :multi: Cześć dziubku!:multi:
  16. Cześć rozgadane babska Dawaj nowe fotki!:razz:
  17. Cześć! Moja tez ostatnio coś szaleje:shake:
  18. Witam Basię i piekna Bonnie!:loveu:
  19. Cześć Pimpusiowa!
  20. Cześć rozspiewana Medorowa:evil_lol:
  21. Słodki maluszek!!:loveu::loveu:
  22. Cześć Clockowa..widze smutne wiesci:placz::angryy::mad:
×
×
  • Create New...