Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Wraca..i wyłazi..wyjdź raz a porządnie...:diabloti: i potem masz sie pochwalić zakupami:razz: PS..medorowa jak to sie stało że mamy tyle samo postow? Jakas mroczna siła nas łaczy xD..ja mam dzis taki dziwny dzien;d
  2. Jakie łoćka:loveu::loveu: Super robi minki:diabloti: A ta obrózka to chyba z Hiltona?:razz:
  3. Cześć Żancia! Moja Kora też kilka razy po dupsku oberwała..i niczego się nienauczyła:razz:
  4. Śliczny ten twoj morderca:loveu:
  5. :crazyeye:Ale z Franki już cielątko:cool3:..już prawie Halszce dorównuje:multi:
  6. A biedactwo nadal czeka:-(
  7. HOP Faduniu!:multi:
  8. Piekny nikt Cię dzis nie odwiedzał...
  9. Piękne fotki!:loveu::loveu:
  10. Śliczny:loveu::loveu::loveu:
  11. Daj jakies fotki dzidziusia i Krosia:loveu:
  12. Co słychać?:razz:
  13. [quote name='olekg18']Nie ma i nie będzie hahaha[/quote] Ty sadysto:diabloti:
  14. [quote name='olekg18']Jutro jakieś. A doły to sobie sam wkręcam:/[/quote] E tam póki jestes młody to się nie ma co martwić, całe zycie przed tobą:cool3:
  15. Młode kaukazy sa podobne do leonków;)
  16. Cześć Basieńko!:loveu:
  17. Kurcze....czemu on jeszcze nie ma domku:placz:
  18. Lucy pewnie wyjechała:roll:....a jajestem ciekawa co z Aisza:razz:
  19. Witam! Niedługo wieczór to i pewnie foty bendą:razz:
  20. Fajny składzik spacerowy..i fotki niczego sobie:loveu:
  21. Cześć młody i gniewny chłopaku:diabloti::evil_lol: Mozemy liczyć na jakieś nowe fotki?;) Pozdr
  22. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i89537_IMG6348.jpg[/url] Aaa..jakie ma boskie oczy:loveu::cool3: Moja KOra to by to ucho wpierdzieliła na raz:diabloti:..ale widzę że Tobiasz się nim delektuje:razz:
  23. Śliczniutka jest! Jak wpierdula tę marchewe:loveu: A z kąd wy jestescie?:razz:
  24. Śliczna Satucha! Mizianko dla niej!:loveu:
  25. Cześć Wercia!:multi: Klikaczu moj mały:cool3:
×
×
  • Create New...