[quote name='monika083']Budrysek jedzie w piatek do wrocka, odpisala mi na gg, zapytalam czy mialaby miejsce w aucie dla Kilcia, czekam na odpowiedz ...:)
Z wrocka to juz by sie cos zorganizowalo do Lilu..
tylko potrzeba deklaracji!![/QUOTE]
czekamy na potwierdzenie