Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. przepiękne te zdjęcia:) odwaliłyście kawał dobrej roboty:) no i Misiu na spacerze:) aż mi się łeska zakręciła:) ps. dopiero wróciłam i zaczęłam czytanie od tego wątku :) wiadomo dlaczego:)
  2. ja mogę zbierać jeśli się zgodzicie i dam 20 zł zamiast dyszki jak wyjaśni się z pracą to może więcej
  3. ja też najbardziej lubię ten wątek:) tyle tu radości i widać jakie psy są wesołe a nie to co jak ogląda się je w boksach, diametralna różnica
  4. jak tam sobie czytam to aż mi żal że nie mogę jutro być z Wami:> czekam na fotorelację i może za tydzień to powtórzymy:)
  5. Bjutko moim zdaniem nie musisz podpisywać fotek kto je zrobił:) bo to dużo czasu zajmuje:) ktoś kto je robił zgodził się na wykorzystanie i jestem pewna że nikt się nie obrazi, w końcu mają one pomóc psiakom a nie reklamować fotografujących:)
  6. Bjuta jak wrzucasz z programu picassa to jest odrazu opcja i sam zmniejsza do 640:) i szybko to idzie
  7. ja niestety nie dam rady w tą sobotę ale jak coś to piszę się 11 czerwca:)
  8. hop do góry kochany, silny chłopaku;)
  9. co z Kilerkiem? ja dziś zrobię bazarek to za pierwszy miesiąc dozbieramy i będziemy walczyć dalej
  10. dziś powrzucam zdjęcia na picasse:) proponuje zeby wrzucac w wielkosci 640 żeby nam się szybko konto nie zapełniło:)
  11. [quote name='monika083']Budrysek jedzie w piatek do wrocka, odpisala mi na gg, zapytalam czy mialaby miejsce w aucie dla Kilcia, czekam na odpowiedz ...:) Z wrocka to juz by sie cos zorganizowalo do Lilu.. tylko potrzeba deklaracji!![/QUOTE] czekamy na potwierdzenie
  12. podnosze Cię Helenko, żebyś szybko znalazła dom
  13. z Zabrza do Lilu hotelik jest 33 km od Wrocławia. Siemianów, gm. Borów. czekamy na potwierdzenie transportu w piątek, monika083 ma dać znać i pilnie potrzebne deklaracje
  14. jak się robi te bazarki bo zrobiłabym dla Kilera
  15. cioteczki tyle Was tutaj, zapraszam na wątek potrzebujmy pomocy dla Kilerka którego właścicielka będąc w ciąży oddała do schroniska [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje%21/page14"]http://www.dogomania.pl/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje!/page14[/URL]
  16. dziewczyny co z tym transportem w piątek bo nam miejsce przepadnie
  17. kurcze trzeba szybko znaleźć jakiś transport, macie jakieś pomysły?
  18. Słuchajcie a ile będzie kasy i kto się złoży na te baseny bo nie wiem o jakaś ilość mam pytać bo wiem narazie o trzech ode mnie dwa i od Bjuty jeden
  19. Lara tylko że to jest połówka na innych są dwie za 35
×
×
  • Create New...