Brekuś nam wywinął numer:) Kasia i Aneta na moje pytanie czy można go puścić bez smyczy tak oczywiście to staruszek i nie ucieknie po czym Brekuś w nogi:) i nie mogłby go we dwie dogonić tak pędził przed siebie do schroniska:) chłopak musiał sobie pobiegać a nie pochodzić na smyczy:)
kochany jest:)
dziewczyny czy to Misio?
strasznie słabiutki piesek i męczyło go słońce, w pewnym momencie miała problemy żeby się podnieść
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QVAflQce1VE/TdDwE_jT7vI/AAAAAAAAGOM/bW66l28JSJc/s576/_DSC6301.JPG[/IMG]